Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Mikel LetsGo

Tak jsem se zase utvrdil v tom "jak důležité je míti Willa". Kde by byly všechny ty béčkový snímky bez něj.Ať se jedná o scifi nebo romantiku Smith přidává minimálně třicet procent jen svojí přítomností.Rozhodně netvrdím že to je špatnej film a pokud budu chtít kouknout na nějakou romantickou komedii tak Hitch se bude řadit kousek za Lásku nebeskou,která u mně zatím v této kategorii nenašla přemožitele.No..příjemně jsem se bavil a nenudil se.To je myslím pro takovéhle snímky asi ta největší meta na kterou si můžou dovolit pomýšlet,takže ve finále to vlastně dopadlo pro Hitche velice dobře! ()

radys.v

Prakticky od první scény se mi film libil. Všechno dávalo smysl a něměl jsem z toho pocit ,,Béčkové,, romantické slátaniny. Také jsem se přesvědčil, že Will Smith dokáže zahrát cokoliv, za což ho obdivuji. Bohužel všechen dobrý dojem byl zničen nástupem závěru filmu - především scéna na jachtě. O tohoto momentu jsem se nemohl oprostit od představy, že se dívám na kolumbijskou telenovelu 3.třídy. ()

kolik27

Je to prostě borec. Will a jeho výtečné vlastnosti film povzdvihují z mírně nadprůměrného béčka někam mnohem výše. ()

Kubi21

Normálně by to bylo za tři, ale za to, že to není trapné, uprděné apod. a za to, že ústřední dvojice je sympatická a dějová linka s ňoumou a celebritou je dokonalá a za ten příjemný humor dávám čtyři. Celý děj je daný jasně dopředu, ale nevadí to a stačí se jen na necelé dvě hodinky usadit a nechat se příjemně bavit. ()

subic

Viděli jste Dva do hry (2001) ? Taky "randeolog" ? Tentokrát už však běloby dostanou více prostoru, ale jinak je to v podstatě o tom stejném. Will Smith mě tu moc nebaví, Eva Mendes ano, navíc dost zdlouhavé, přesto a právě proto lehce podprůměrných 55%. ()

zuzzuli

Jedná se o povedený americký snímek, který je velice milý a krásně zakončený. Není tam nic světoborného ani zvlášť originálního, ale není důvod abyste nebyli z filmu jako celku spokojení. Takže za mně doporučuji :-) ()

ostravak30

Will Smith je sám o sobě záruka kvality. Tenhle film se ale celkově povedl. Líbí se mi celý příběh jako takový. Protože ona to zase taková utopie není. Dnešní moderní muži se opravdu neumí seznamovat a dnešní moderní ženy jim to bohužel moc neulehčují. Oslovit ženu není lehké a některé jsou opravdu k nedostihnutelné. Jak ale Will Smith praví, každá ženská je jen ženská. Spousty pravidel a pouček, které svým klientům doporučoval, opravdu platí. Takže i to na filmu oceňuji, že to není klasická komedie se spousty nesmyslů a ženských a chlapech. Je zde celá řada kvalitních a vtipných dialogů. A stejně kvalitních a zábavných scén. Celkově se mi líbí i herecké výkony. Vidět hysterák Evy Mendes byl jedinečný zážitek. Ostatně, pro ni tohle byla docela neobvyklá role a mě se do ní hodila. Podle mě jí docela sedla. Škoda jen, že v jedné věci jsou všechny romantické komedie naprosto, ale naprosto stejné. Dva se dají dohromady, chvíli spolu chodí, pak se rozejdou, aby se v závěru filmu samozřejmě opět dali dohromady. Takže i zde máme naprostou "novinku." Dle stejného scénáře se tedy odehrává i tento snímek. Jinak jsem se ale pobavil a byl jsem uspokojen. ()

PlayEasy

Zábavná, svižná a inovativní rom-com - v novém miléniu ve svém žánru téměř zázrak! Čím by byl ovšem Hitch bez samotného Hitche v jedinečném podání šarmantního a uvolněného Willa Smitha? 80% ()

Tominni

Až překvapivě jsem se bavil i romanticky dojal, Will Smith je prvotřídní randelog a tu lásku k Evě Mendez mu věřím. Za mě nadprůměrný americký romantický film. ()

PlysovyMacko

Romantická komédia, v ktorej funguje najviac Albertova zapletka hlavne začiatok keď mu Hitch radi ako sa  chovať na rande. Hitchove balenie Sary je nudné a predvidatelne. Je to milý film, kde láska zvíťazí na všetkých frontoch. ()

lmc

Skvělý Will Smith a zvláště výtečný Kevin James! Nevím, proč tu není uveden mezi herci, každopádně jeho výkon je opět skvěle komediální jako v případě The King of Queens. Skvělá svěží komedie, nějak zvláště vyjiměčná, ale přesto dobrá zábava na dlouhý večer. ()

bigbadboy

V kině je to asi o 200% lepší... v kině sem se smál až popcorn vzduchem létal. S dabingem už to byl jenom slaboučký slepičí vývar bez chuti. ()

Chladek

Vemte si Willa Smithe a užívejte dvakrát denně. Nápad je to skvělý a naprosto originální. Trochu mě zaskočilo obsazení Evy Mendes, ale ukázala se, že roli dostala právem. Jedinné co se mi na snímku líbí i nelíbí je, že W. Smith mluví k divákům. Třeba nazačátku je to fajn, jak říká ty statistiky, ale potom nic moc. "Jak dlouho je chvilku sama? Takhle?" a zmizí z kamery, Evě Mendes ale z pohledu nezmizel, zmizel jen divákům a to se mi moc nelíbí. Jinak ale příběh moc fajn. ()

boqvai.

Jedna z mala romantickych komedii urcena spise pro muzske publikum (ale nejen pro nej). V podstate to slouzi jako takovy maly navod pro muze "jak na to" :) ale ikdyz jsou postavy z New Yorku a patri spis mezi vyssi stredni vrstvu (na jejich pomery), tak jsou zpusoby a rady uvedene ve filmu pouzitelne i pro obycejne smrtelniky :)) ()

(fjw)

Bezchybná pohodová komedie. Příjemně vtipný Will Smith a Kevin James. Trochu to kazí konec, ale co! Zasmál jsem se:) ()