Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Dagoussek

Jak Hitch, Will Smith radí jak získat svou vyvolenou lásku a přitom si sám neumí dát svůj osobní život do pořádku. Vtipná, romantická a zábavná komedie se sklenkou vína je na večer ideální. ()

Jaro.Krafcik

Komédia ktorá ako tak zaujala aj napriek romantickej pointe. Will Smith mi tu prišiel že je vo svojom a so ženami to jednoducho vie. Aj som sa pár krát zasmial. Škoda že ku koncu už to také dobre ako začiatok nebolo. 4* ()

Nepi

Lehce nadprůměrná komedie o dohazovači v podání dobrého baviče Willa Smithe...K tomu ještě hezká Eva Mendes,nějaký humor a je z toho celkem pohodová místy i originální komedie... ()

P1tr

Will Smith jakožto lidský amor co má problém seznámit se s dívkou svých snů. Pro divačky splněný sen, pro opačné pohlaví příjemná komedie, která s Willem Smithem nemohla dopadnout špatně. ()

weselow

Tak jako drama/romantika je to pochopitelně tuctové. Trochu jsem doufal, že aspoň jeden z těch vztahů (asi Hitch) dopadne špatně, ať to trochu zanechá důvod k zamyšlení místo "tady máte ponaučení a šmitec", ale jsme v Americe. Nemůže čekat, že to bude vypadat realisticky... Plus chytré bláboly. Jinak Fresh Princův humor mám rád, titulková scéna přidává hvězdičku. :) ()

ssfan

Díky Smithovi se jedná o velmi dobrou komedii, u které se rozhodně dobře pobavíte. Dobře vedle něj hrála i Eva Mendes a vtipný byl i věčný smolař Kevin James. 75% ()

Liqid

Pár momentů zde bylo opravdu vtipných, což oceňuji. Jen by to chtělo trošku složitější děj, protože když u Hitche po 15 minutách usnete a za hodinu se vzbudíte, tak se jen divíte, že vám téměř nic neuteklo. Nejlepší je na celém snímku asi výkon Smitha. ()

Hruzi

Hitch je spíše romantický film než komediální...avšak tu komediální stránku filmu netáhne jen tak někdo. Jak už je tu několikrát napsáno, Will Smith perfektně ovládne film a s jeho charismatem je jasné, že on žádného "konzultanta" nepotřebuje. Jako celek film působí pohodově, svěže, občas se snaží přikrášlit film moudrem nebo "krásnou řečí", mnohdy úspěšně, někdy už tolik ne. Dal bych tomu 3,5*, za další skvělý výkon Willa Smitha 4* ()

vincent

Tri *** si to zaslúži. Ja som sa výborne zabavil i keď ten koniec bol sladký ako americké donuts. Ale nakoľko som ani iný záver nečakal, zvládol som to. Hlavné je, že som sa viackrát skutočne a od srdca zasmial (a to americké romantické naozaj nemusím). Vynikajúci bol nie len Smiths ale aj Kevin James. A aj výber hudby bol nadpriemerný. Ak by sa objavilo pokračovanie, ani by som nebol proti :). ()

Anticque

Will Smith v celkem nezvyklé roli, která mu ale sedla jako ušitá. Film je celkem humorný, romanticky založený, kde jsou krásně vidět občasné trapné situace při balení holek a probíhajících myšlenek jak na ně... Nevim jestli bych zrovna volil metody Willa, ale musím uznat, že má občasně vytříbenou techniku. Romantická komedie se opravdu povedla. ()

Chise

Docela svižná a poměrně zábavná komedie. A taneční kreace obtloustlého úředníčka fakt stojí za to :). ()

sedm.1

Por mě osobně jasně NEJ romantická komedie,se skvělým obsazením.Bavil jsem se náramně po celou stopáž,romantické chvíle se bravurně střídají s fakt vtipnými scénami,celé je to takové nenásilné,jasné a oddychové.To,že každý ví,jak to dopadne,je u těchto filmů naprosto jedno,jde o to,jakou cestou je k happyendu dokráčeno,a mě se tato cesta líbila moc :).Ještě bych chtěl doplnit,že si nemyslím,že jde jen o prostoduchou hříčku,Hitch má myšlenku a to dost chytrou a pravdivou! ()

ZkuKol

Slušná romantická komedie, která se snaží být alespoň trochu originální a nad průměr jí táhne spolehlivý Smith a zpátky do průměru (též spolehlivá:-) Mendes... ()

G.W.Bush

Pokud máte vybraný protějšek pro svůj život, tak stačí zavolat Hitchovi a dotyčná dáma po vás ihned obratem začne toužit. ()

slovan1

I přes originálnost námětu a sympatickou dvojici Smith - Mendes, Hitch spadá do průměrné americké zábavy, kde se dá předpovídat každý následující krok. Zasa je to taková ta sladká komedie, kde má každý zásobu romantických slůvek na každou situaci ale v reálu bysme se takových situací nedopočítali ani na ruce po amputovaných čtyřech prstech. Zachraňoval to ale Smithův komický talent a docela úsměvné scény na skůtrech nebo s alergickou reakcí. Průměrná zábava na sobotní odpoledne klidně ;-) ()

kenkaku

Příjemné, oddychové a neurážlivé s momenty které skutečně pobaví (alergie na jídlo... scénka "tužka"... atd). ()