Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Andre3000

Tak tenhle film byl docela parádní, ale ne pořád a konec byl naprostej hnus. Nemám slov, takhle zmršit docela dobrej biják přeslazeným a uhozeným koncem, který až na detaily je tušitelný na míle dopředu. Prostě mě tenhle lék nedokázal vyléčit, ale aspoň sem nemusel platit poplatek u lékaře. ()

campix

Tak jako jinde i v Hitchovi platí, že kam dáte Willa Smitha tak to průšvih nebude. Přidáme-li k tomu navrch svůdnici Evu Mendes a potrhlého tlouštíka Kevina Jamese máme se na co těšit. A ač je příběhová linie vesměs standartní a Will v romantice tolik nezáří, tak tu máme více než slušnou zábavu na příjemný letní večer. ()

PROCESOR

Moderní pohádka o tom, jak nevýrazný účetní-tlustoch sbalí celebritu pod taktovkou Hitche, který si z toho udělal solidní byznys.( Zajímavý je, že podobný kšeft opravdu funguje i u nás viz. časák Instinkt č. 38. článek škola svádění.) Nevím, normální chlap by měl umět vycítit , " jak " se na něj ženská podívá. A poznat, že bud to tam je, nebo není. Aspoň na začátku, pak už nikdy doopravdy neví na čem je.. Ale zpátky k filmu, téma je vděčný a každý si chce občas prožít svou pohádku... Závěr je slabší, ale i tak mi to zvedlo náladu. ()

Juto

,,Hitch“ je zábavný film, ktorý skutočne pobaví. Nevšedný príbeh o poradcovi lásky má veľkú oporu v charizmatickom Wille Smithovi, ktorý s Evou Mendes prejavuje skvelú chémiu. Kevin James je tiež veľmi vtipný a krásna a neznáma Amber Valletta je v úlohe milionárky dokonalá. 7/10 ()

Jim_Beam

V rámci svého žánru jeden z nejlepších filmů. Sice se tvůrci drželi typické šablony romantických komedií, to ale nemění nic na tom, že jde o velmi vtipný film, který skvěle pobaví. ()

BoXBe

Will Smith si zahrál roli akorát na tělo. Švihák s hodně penězi, který se prostě a jednoduše zamiluje, ale aby to byla čistá láska, neměl by asi moc používat to co umí nejlíp a to jsou lsti jak sbalit babu a které mají pomoci nevzhlednému finančníkovi...:) No posmál jsem se upřímně a nahlas a musím říct, že Will Smith mě opravdu dobře pobaví. ()

O´Hara

Vtipný a charismatický film s Willem Smithem, který svou roli totálního ,,znalce žen´´ hraje velme, ale velmi dobře. Nadále i pěkné herečky přidávají tomuto filmu na hodnocení. Ale největší lahůdkou pro mě byly taneční kreace ,,tlustého´´ Kevina Jamese.........to se musí vidět. ()

Eviator

Tenhle film je svižný a vtipný ve všech směrech, aneb jak má vypadat pravá romantická komedie. Vůbec není na škodu, když se v jednom filmu odehrávají dvě dějové linie. Nemůžeme být přece jen obyčejní diváci. Jinak Evě to jako vždy moc sluší a Will je opět pan herec! > 90% ()

c.tucker

Vtipná komedie, která stojí především na Willu Smithovi, ale dějově je daleko zajímavější v té části o účetním a bohaté slečně. Ženy jsou zde krásné, tak proč se lehce nepobavit střídmým humorem a charismatem Willa. ()

WolfR

A co já vím, třeba je tenhle film pro některé chlapy fakt pomůckou. Já bych to úplně nedělal, ale pravdou je že je to snímeček s originálním nápadem. Stačilo jen více kreativity a rovnoměrně prostoru pro Kevina Jamese stejně ajko rpo charismatického Willa Smithe, 3 hvězdy. ()

otík

Velmi povedená romantická komedie se skvělým Willem Smithem, jenž opět dokázal, že je zdatným hercem. Zahrál si roli poradce v oblasti lásky, všem mužům umí dobře poradit, jak se přiblížit k ženě svého srdce. Jen on sám má problémy se vztahem k Evě Mendes, jejichž láska bude mnohými událostmi řádně prozkoušena. Ačkoliv jde o poměrně dlouhý film na romantickou komedii, vůbec zde není čas na nudu, ba právě naopak. Člověk by si s hlavními hrdiny dopřál ještě nějakou tu další jízdu. ()

KatanaCZ

Will je opravdu pan herec, málokdo dokáže zahrát jakoukoli roli tak působivě. Velice dlouho jsem se odhodlával ke shlédnutí tohoto snímku, čekal jsem totiž jen další nezáživný slaďák s nepříliš zábavným dějem a klasickým příběhem. Nyní jsem však velice rád, že jsem si těch pár let počkal, hlavně v tomto období "komediálního sucha". Má to šmrnc, nápad a sakra dobře jsem se pobavil. ()

Noviik

Rozhodně to není na víc hvězdiček. Začátek - nuda, prostředek a postupné gradování - super, konec - nuda. Ovšem lepší průměr z toho dělá vynikající Will Smith, který se mi opravdu líbí čím dál víc a hlavně krásná Eva Mendes. ()

sir-dave

Základní pravidlo: Jedno kdy, jedno kde, jedno kdo. Každý muž může každé ženě zamotat hlavu. Jen vědět jak na to. Po druhém shlédnutí zvedám na plný počet. Pozitivně laděná komedie mě dostala svým humorem a námětem. Celá první polovina bavila různými snahami, jak nepřitažlivý účetní sváděl sexy Allegru. Několik trapných chvil, střídali úsměvné. Poté to trochu zvolnilo, když si Smith rozjel také svůj románek, jenže v celkovém měřítku mě to oslovilo a věřím, že si k tomu zase jednou sednu. Kevin James bezkonkurenčně tančí :)) ()

bartias

Elegantní Will Smith a krásná Eva Mendes se potkávají v originálně odpíchnuté romantické komedii. Hitch je Alfie naruby, sází na šarm hlavní herecké dvojice, komičnost všech ostatních ve vedlejších rolích a hodně dlouho se mu daří vyhýbat se typickým žánrovým klišé. Škoda, že nakonec otočí. ()

panMartin

Čtyři hvezdy zaslouženě mě se ta komedie líbila. Říkal jsem si Smith a romantika to nemůže jít do sebe že tak maximálně akční tvrďáky ale nakonec mě to překvapilo a pobavil jsem se a to měl ještě po boku krásnou Evu Mendes která je vážně kus!! Do toho dost dobrý Kevin James a miloučká Amber Valletta. Will Smith je sympaťák. Některý scény jsou prostě dokonalé a nezapomenutelné. Já se parádně bavil i přesto, že bylo od začátku zřejmé, jak film skončí. Tenhle film mě vždycky dobije a zvedne náladu. Základní pravidlo: žádný není!!!!! ()

misulka03

K tomuto snímku mám své osobní sympatie, takže přiznávám, že možná hodnotím přehnaně. Každopádně jsem se báječně bavila. Will a Eva byla báječná a přesvědčivá dvojice. Pro mě bezvadná podívaná! ()