Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Pavlin

Tahle komedie pro mě byla opravdu osvěžující podívanou.Nemám rád ukřičené a někdy i oplzlé americké komedie,ale tohle je něco.Velmi vtipný a slušný příběh.Will Smith je okouzlující a ani Eva Mendes nijak nezaostává.Nesmělý Albert Brennaman si vás získá svými milými výstupy.Velice vkusná romantická komedie,která jistě potěší i rozesměje. ()

matoon97

Eva Mandes je ako vždy krásna aj tu a môj obľúbenec Smith znova balí ženy pohľadom. Milá romantická komédia v ktorej som sa veľmi zabavil aj poučil. Dobré rady o láske dokonca pomohli aj mne, takže som vďačný tvorcom. 80% ()

Don_Salier

Velmi dobré, skvělý scénář, avšak celý film prostě táhne Will Smith. Krásná hra psychologie, avšak i ta někdy selhává, protože kdo má radit rádci? Dal bych klidně 5*, ale konec je přílíš americký, ()

Aywes

Americká komedie/romantika s americkým koncem, americkými herci, americkým dějem a americkým soundtrackem. Téměř standartní romantický paskvil s happy endem, avšak tento snímek by se dal považovat i za lehký nadprůměr mezi romantickýmy komediemi. Zajímavé pojetí děje kde Will Smith hraje sympatickou postavu Hitche, který dokonale umí používat své charisma. Některé momenty vtipné jiné trapné (těch je podstatné méně). Soundtrack se mi ani trochu nelíbil, avšak přesto tato komedie není špatná. Druhý shlédnutí přesto nepřipadá v úvahu. Přesto pěkný snímek k prožití příjemného večera s opačným pohlavím. ()

p.i.t.b.u.l

Dal bych i pět *, ale nakonec jsem zvolil o jednu méně. Tento film je pro mně důležitý asi jako snídaně. Je to ta nejlepší pohodovka, když člověk neví na co se kouknout. Vtipná komedie o vztazích se skvělým obsazením. Smith a Mendes, kteří jsou pro tento film jako stvoření. Můžu se na něj koukat pořád dokola. Je to prostě můj "šálek kávy". ()

AdrianaLarman

Will Smith sice nepatří k mým nejoblíbenějším hercům, ale v tomto filmu ukázal, že je herec opravdu dobrý. U Hitche sem se vážně bavila, ale určitě to nebylo jenom zásluhou Willa. ()

Via

Velmi příjemná komedie s Willem Smithem a dalšími dobrými herci, které nevím proč, jsem se dlouho vyhýbala, že to přeci bude moooc velká blbost... ale jak se říká - mýliti se je lidské, setrvávati v omylu ďábelské, tak jsem celkem ráda, že byl nalezen čas a film příjemně potěšil =) ona: "Na co si připijeme?" on: "Nebudeš lhát, krást, šidit ani pít. Když musíš říct lež, lež v náručí toho, koho miluješ. Když musíš krást, odkraď se od špatné společnosti. Když musíš šidit, ošiď smrt. Pokud musíš pít, nasávej chvíle, které ti berou dech." ()

x_ander

Docela vtipná a zajímavá komedie, kterou neskutečně táhne Will Smith svým charismatem a Eva Mendes svým vzhledem. Konec je ale klasické romaticko-komediální klišé, které celý zážitek dost nabouravá. ()

Jadro

Taký milý totálne nevtieravý príbeh, ktorý si musí získať každého neafektovaného diváka... Taká "istotka" na nedeľné upršané ráno :D ()

lobo87

Jedna z mojich obľúbených romantických komédií o mužoch, ktorí bojujú o svoju skutočnú lásku. Zaujímavý, originálny námet, dobré obsadenie (Smith si svoju postavu užíval a James vďaka postave Alberta prerazil) a pekné lokácia New Yorku... 70% ()