Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

dr.fish

Takové trochu "matrixovské téma". Akorát, že Neo je tentokrát žena jménem Aeon Flux, která cítí, že civilizace je nemocná a chce s tím něco udělat. Odhalí mnohem důležitější věci, než je svržení totalitního režimu a tak se nám to celé trochu zamotá. Děj je prostá mlátička s občasným námětem k zamyšlení, ovšem zvuk a zejména obraz a celkový design filmu je jedním z nejleších, co jsem dosud viděl. Není mnoho takových audiovizuálních pochoutek, které by bavily alespoň tak, jak bavila Aeon Flux. Rád si pustím znovu, tentokrát už na originál BD. 75% ()

Radiq

Moc přetechnizované, nebo spíš je to až moc sci-fi, no ono to je spíše pohádka z budoucnosti, protože ty hračky, které tam jsou použity nikdy nebudou existovat. Příběh jakž takž, ale akční scény přehnané. Ještě, že tam je ta Charlize. ()

otík

Něco asi jako Equilibrium, jen s ženou jako hlavní hrdinkou a daleko méně působivé. Děj se též odehrává v daleké futuristické budoucnosti, kde vládne totalitně jeden člověk (i když ve skutečnosti je to úplně jinak), jehož hlavní hrdinka dostane od jiné významné osobnosti za úkol zabít. Když se ovšem tito dva setkají tváří tvář, děj se dá zcela jiným směrem. Je jasné, že snaha byla natočit nabušený akční film s hodně střílením, kopy, salty a „neuvěřitelnými“ kaskadérskými kousky. Celkem slušně se to povedlo, jen škoda, že zpracování a hlavně střih filmu nám nedá šanci si tyto kousky vychutnat. ()

tom88

Nie moc zaujímavé sci-fi, ktoré je celkom pekne natočené a má švih. Theronovej to celkom pasovalo, podobne ako Mille v Ultraviolet. Bolo z toho cítiť peniaze, no film sa mi zdá byť trochu predražený. Akcie neboli najhoršie a efekty to zachraňovali, no od 2* to nemá ďaleko. Vďaka kratšej stopáži film nenudí aj keď obsah nie je prepracovaný. Podobných námetov sme už videli veľa. Slabšie 3*. 50% ()

Sabrewulf

Odpudivá stylizace, kulisy, kostýmy, nápady. Nesnáším tyhle >> čisťounce betonové<< sci-fi jako Ultraviolet, nebo Equilibrium, které působí stejným dojmem, jako když přijdete do bytu bez nábytku. Působí strašně chladně a neatraktivně. ()

LordSnape

Nesympatický herci, naprosto bez emocí, nevýrazná Charlize Theron, plytký děj... To je jen pár neduhů z celého filmu. ()

Komprimus

Akční scény působí trapně a prkenně, kamera se snaží dohánět to, co hlavní herečce schází. Bez úspěchu. Jedna hvězda za Wilhelm scream, který se nachází v jedné z přestřelek. ()

LiborGondek

Trochu nezvyklé, že má scifi takhle nízké hodnocení. Navíc, když hlavní roli ztvární Charlize Theron. Mě se film líbil, měl zajímavý příběh, očekavaně šťastný konec a taková maličkost, jako je nereálnost, se u scifi spíše vyžaduje, než že by byla na škodu. Netradiční film s hlavním hrdinou s bondovskými vlastnostmi, pouze v ženském pohlaví. 60% ()

Beky

....tak tohle byla fakt nuda!!!!...seriál jsem nikdy neviděl...nevim do jaké míry to byla chyba, ale pokud se nesly jednotlivé díly v podobném duchu, tak jsem rád, že mě úspěšně minul!!!..lákadlem filmu pro mě byla hlavní představitelka Ch.Theron, Johny Lee Miller a F.McDormand!!!!.....a u lákadel jsme taky jen bohužel zůstaly...film působí neuvěřitelně lacině, souboje jsou špatně sestříhané,....a nevim na co víc se těšit u sci-fi filmu, než na akci a pořádnou výpravu...naprosto zbytečný film a i kdyby tam hráli nejlepší herci na světě, tak to pořád bude nuda!!!! ()

TO

Charlize má v hlavě přednáškový sál! Obrazově přitažlivé, avšak děsný blábol. Elektra byla lepší. ()

Chasm

Sice se ve filmu najde pár zajímavých myšlenek, ale o mnoho více je tam těch slaboduchých... Obyčejně bych dal alespoň dvě hvězdičky za pěknou slečnu v hlavní roli, ale Charlize jako Aeon na mě působila až asexuálně...škoda ()

lennyd

Země, o pár stovek po dnešku. Lidstvo jen tak tak přežilo řádění nějakého viru - a nyní přeživší lidé žijí v posledním městě, Bregně. Od okolního pustého světa je město odděleno vysokou zdí, a neustále jsou všechny okraje hlídány. Zde také žije mladá Aeon Flux (Charlize Theron), která patří k radikálním Monikánům. Těm se nelíbí vláda Trevora Goodchilda, a právě Aeon je vyslána, aby Trevora zavraždila, s čímž ihned souhlasí, protože jej podezřívá z únosu své sestry. Ale při setkání s Trevorem Aeon zjišťuje, že vše může být úplně jinak... Tak tady jsem měl sto chutí dát odpad! Film jako takový tak hrozný není, ale to, jak mě upoutávkama a trailerem nalákal, mu nezapomenu. Už od prvního okamžiku jsem se hrozně těšil, ale o to drsnější bylo pak procitnutí při filmu. Ještě tak první půl hodinka drží laťku zábavy a napětí docela vysoko, ale pak se všechno pokazilo a zbytek filmu za moc nestojí. Vizuální efekty jsou docela supr, na obrazovce pobíhá černovlasá Charlize Theron v přiléhavém oblečku, ale to všechno jen slupka, pod kterou to nějak zahnívá. Škoda... ()

ywo666

Nakoniec lepšie ako som čakal. Ale stále slabé. Hlavný problém filmu mi prišla akcia. Tá mi prišla doslova trapná. Film rozhodne mal potenciál. Pointa filmu sa mi páčila. Vlastne veľa veí na filme bolo dobrých. Ale čo z toho keď niektoré scény a dialógy boli totálne nezvládnuté. Aeon Flux je film kde niektoré časti mozaiky sú na 5* a niektoré na odpad. Spolu to dáva slabé tri hviezdičky. Škoda. Pritom nápad skvelý (asi to bolo podľa komixu, alebo inej predlohy, o ktorej som ale nemal ani šajnu). ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)