f1

Za to málo akčních scén a pitomé hlášky. Takhle zprasit co se dá jsem dlouho neviděl. Nechápu, proč tam dává super freestylery, když neví, jak má s nimi točit. totální zklamání. Kdyby to točil Bay, tak dostane snad i Nobelovu cenu (možná ne) ()

AcHeRoN

Dej sa odohrava v blizkej buducnosti v okrsku 13, hoci to tam az na vladu gangov, anarchiu a mierny chaos vyzera ako v dnesnej dobe. Postavy su uz klasicke, "super" policajt sa spoji s drsnakom-frajerom, z druhej strany, kedze ich spolocny nepriatel prinuti spolupracovat. Tento film neni o deji ci pribehu, ten tam zohrava len zakladnu ulohu, spaja akcne sceny a snazi sa aby medzi nimi neboli "hluche" miesta. Nosnymi piliermi filmu su akcia a choreografia bojovych a akcnych scen, ktore stavaju na genialnom strihu a kamere. Strihy a vizual akcnych scen vela krat pripomina videoklip a nielen filtrami, a obcas reklamnu na eXtremne sporty. Strih ma tak uchvatil, ze som si musel niektore sceny pozret viac krat. Vlastne skoro cele hodnotenie ma na svedomi vizualna stranka. Film ako taky je len akcna "imidzovka" a frazu "akcny" naplne dokonale. ()

Švédy

Dobrý akční film se skvělými triky a efekty. Bohužel scénář ho sráží k zemi a to především druhou polovinou filmu, ve které se superhrdinský polda snaží zachránit celou Paříž potažmo celou Francii. 3,5* ()

aronofsky

Nevim, nevim, ale nějak mi to asociuje Rychle a zběsile. I když míň blbé. Ale v podstatě je to to samé. Máme tu policajta, který se vydává za kriminálníka a kriminálníka (mimochodem má pěknou sestru), který spolupracuje se zákonem (s policajtem). No, jestli si při tomhle nevzpomenete na Diesela a Walkera... Mohli by si ale odpustit ty debiliny o "nepostradatelnosti zákonů". 60% ()

ambrožmrož

akcni oddechovka, ktera ma spad strme skaly, riz reznickeho noze a rychlost blesku...na takovy filmy se proste dobre kouka trebaze ve vas nic nezanechaji, tezko jim uverite a vracet se k nim taky asi moc nebudete... ()

Trescha

Poměrně dobře vizuálně našlápnutá akce,ovšem ten zbytek kapku pokulhává,ale na druhou stranu tady o nějaký zbytek v podstatě vůbec nejde takže... ()

Wordfish

Parádní akční pecka, co vás nenechá nadechnout ... no skoro celý film. David Belle, na slovo vzatý profík a zakladatel moderního Parkouru předvádí takové psí kusy, že se našinci zatočí občas hlava. Hlavně úvodní útěková scéna stojí za to. Příběh, jak se na akční snímek sluší a patří trochu pokulhává, ale mohlo být i hůř. Pro parkourové nadšence povinnost! ()

Tomulka

Lehký odpočinkový film dle scénáře mého oblíbeného scénáristy a režiséra Luca Bessona. Nebudeme si nic nalhávat nijak zvláště dokonalý příběh to není, ale ta akce, to byla lahůdka. Damien a hlavně Leito předvedly moc cool kousky. Ve svém žánru perfektní film. ()

lyhyns

Parádní film, ve kterém nadšenci le-parkouru či free runningu ocení zakladatele parkouru Davida Belle, též vynikajícího Cyrila Raffaelliho :) zajímavé kousky ve filmu, takže pro nadšence tohoto sportu vřele doporučuju :) ()

Tozmi

David Bell a Cyril Raffaelli, vynikající parkour kousky a vynikající herci. Pro traceury je David Belle vskutku legendou a je i naší motivací. Jsem jeden z mnoha Českých traceurů a film okrsek 13 mě ale i ostatní velmi inspiroval zvláště do počátcích parkouru. Jedná se o vynikající kousek a zvláště vynikající předvedení parkouru. ()