Caesius S.

Frantíci to docela zvládají, už jen díky tomu, že v akčních scénách odvede herec více práce než střihač, což je například v Americe opačně. Rádi si osvojují vychytávky jako streetjump a bojová umění a vypadá to dobře. Scénář ničím nenadchne, ale je to krátké a odsýpá to. V době vzniku se možná jednalo o sci-fi, dnes je to spíš alternativní přítomnost a v některých částech světa není ani alternativní. ()

dwarwen

No když člověk moc nebere v úvahu ten příběh a některé dialogy (ono jich tam moc není), tak je to akční nářez největšího kalibru. Parkour cpaný do akčních filmů mi většinou moc nesedí, ale když to vezme do ruky člověk jako David Belle, je to prostě jízda. Film, od kterého jsem zase tak moc nečekal (přeci jenom francouzský akčňák), byl o sto procent lepší, než jsem doufal, takže i když to není na plných 100%, přehlídnu i ty hlášky o 6 milionech, co umřeli, protože nebyli modroocí a blond a dám alespoň plných 5 hvězd. ()

valmet

Strašná pitomost, ale dobře natočená. Být těh honiček víc, nebo to být o hodinu kratší, bylo by to na pět. :) ()

tinss_18

jediné čo bolo na tom filme bolo bol parkour.. ináč dosť ma ten film sklamal.. som si myslela že ked to má také hodnotenie vysoké že to bude dobré..ale nejak ma to nezaujalo a dosť som sa nudila ()

Euros

Okrsek 13 jsem měl ve formátu 3gp dlouhá a dlouhá léta v mobilním telefonu. Společně s Hooligans a Predátorem 8-) Což znamená, že ať jsem si tento film pustil ráno, odpoledne, večer, na dovolené, na záchodě nebo při nudné hodině ve škole...prostě kdykoliv a kdekoliv, tak jsem se bavil. Od úvodního songu až do konce je tento francouzský film neskutečně nabitý akcí. David a Cyril předvádí skvělé kousky. ()

zeromen

Docela slušné na frantíky. Takový klasický béčkový akčňák z 90. let. Super akční kousky, Besson se opět předvedl že akční filmy umí. ()

draxxi

Příběh? Neni. Logika? Neni. Skakani pres cokoliv a cimkoliv? Toho je plnej facebook. Uteklo to, a za chvili zapomenu... 55% ()

Bogrant

Bol by to typický, rýchlo vyprchajúci akčný film z francúzskej produkcie, nebyť netypického parkourového predstavenia dvoch klzkých a obratných borcov, ktorí stvárajú jeden lepší šialený kúsok za druhým a svojou akčnou choreografiou odpaľujú, čo sa dá. Sem-tam je to pekná stupidita, ale ako by povedali českí kolegovia, "Byl to ku*va nářez!" A to stačí. ()

Sa.sa

Slušná řežba i děj, plný stříleček, běhání a skákání... Konec byl sice slaďák, ale to se dalo čekat... ()

Little_Sawy

Mocnému gangu v Okrsku 13 se podařilo ukrást nukleární hračičku která by dokázala pěkně rozjebat hubu každého zatraceného šmejda v gette a jěště by to stihli pěkně a vostřě oslávit svíma kvérama jelikož všichni tam jsou voháknutý bouchačkama a každej druhej se už narodil s bouchačkama místo rukou. Damien se snaží zlikvidovať matroš ve své koupelně, kterej čmajznul Mocnému vůdci kterej sedí na prdeli, 24,7,356 dní vkuse a jenom buzeruje své gorili ať pohnou svíma žlutejma a černejma zatkama a Leita zneškodní. Jenše, nerátali s tým že se seznámi s Damienem, důstojníkem špeciální jednotky, který se mocně dožaduje dárku co má v rukách Taho. Jakožto naschvál Tahovi cvičení vopice unesou Leitovou ségru která nevyzerá ani z pohledu XY kamer a různejch uhlů jako sexy kosť, ale spíše jako fetka, kterou se ne chcene staně. Ponaučení? Neserte lidi který mají bouchačky, páč to dopadne špatně..pro VÁS. ()

Bloodoom

Bezvadný film. Bezkonkureční btky. Úchvatná kamera. Výborný bonusový materiál (na DVD). Prostě jeden z nejlepších filmů od Francouzů. ()

P3ky

Tenhle filmek me velice mile prekvapil uvodni scena s parkurem navnadi a pokracuje v takovem rytmu skoro celou dobu filmu :). Akcni sceny zvladnute na 1, teda az na to prilisne spomalovani casu, to uz me po nejake dobe prestalo bavit :(. Takze zaslouzene 4 hvezdy. ()