Ostřílený mariňák Shane Wolfe už má za sebou celou řadu náročných úkolů, tentokrát ho ale čeká zcela výjimečný úkol, a to zajištění bezpečí pěti dětí zavražděného bezpečnostního experta ministerstva obrany. Shane je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a jídlo pro děti. Kromě zločinců musí zkrotit mladou rebelku Zoe, zasmušilého čtrnáctiletého Setha, osmiletou fanynku bojových umění Lulu, tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku. Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. (TV Nova)

Tristaver

Pacifier nezklamal... Zkrátka tuctová, rádoby vtipná rodinná komedie. Je zajímavé, že když jsem jej analyzoval po skončení, říkal jsem si, že možná, kdyby to tvůrci nevzali jako komedie, ale zkusili zaexperimentovat a udělat z toho seriózní drama, dopadlo by to lépe. Těžko říct, no. ()

Foxhound#1

Trochu mi to připomnělo zápletku Jako psi a kočky, jen místo psího agenta je tady nabušená chůva Vin Diesel. Jinak čistě průměrná rodinná komedie. ()

Sekmen

Jednu hvězdičku dávám opravdu špatným filmům, skousnu toho dost, ale tohle se fakt moc nepovedlo, promiň VINe. ()

Prochy38

Není to nic originálního, ale trapnost a naivita v tomto filmu natolik převládá, že už to pomalu začalo být nepříjemné. V. Diesel by se měl držet akčních filmů a do tohoto se nepouštět - nevyplácí se to. Příběh primitivní a jasný po 20 minutách. Rodinka dost nesympatická, i když z dcery roste solidní kočka, ale to nic nemění. Klasický trapný konec, kdy všichni vše zvládli a přes prvotní averzi se do vojáka straně zamilovali, to fakt nee. Hloupé. Kdyby to alespoň něčím překvapilo. Ale ani to ne. Sympatická L. Graham se nám moc nepředvedla, bohužel. Na to byl tento film moc "rodinný". Smůla ale příště raději ne. ()

Darik

Velmi příjemná oddychovka se skvělým Vinem. Rozhodně pobavilo a odpustím tomu i těch pár kravinek nad kterými zůstává rozum stát :). Příjemných 70% ()

peetriss

Akční neherec Diesel se po vzoru svých osmdesátkových předchůdců pokouší o komediální kariérní odbočky. Podle očekávání to nebyla žádná sláva, scénář se mnohdy jeví jako z hlavy šílence, ale k mému překvapení Ochránce sporadicky dokáže vygenerovat nějaký ten fórek, a film celkově, při velmi uvolněné náladě, neublíží. Diesel herecky toporný, a on to prostě jinak neumí, jiní zase nepřirozeně přehrávají, snad jen dívčina Morgan York působí uvolněným a viditelně si své role užívá. ()

Senfi

Vin Diesel, parta harantů a kačer...to samo o sobě o něčem vypovídá. Uznávám, že malým dětem se to líbit může(která holčička by si nepřála zmlátit otravné kluky z okolí), ale pro mě to byla ztráta času. Vina Diesla sem měla vždycky ráda jako "hrdinu" a myslím, že mu tahle role i seděla, proto nechápu proč se upsal do nečeho takového. ()

Jayem

Celkom ma zaujali akčné scény asi zatial najlepšia choreografia bitiek v podaní Disela inak totálna otrava. Taký stupidný scenár že to až dverami trieska. Pri pozerní tohoto dielka treba vypnúť mozog a radšej aj TV. ()

Ollie235

Ale tak proč ne... To, že to nebude žádný skvost bylo jasné, ale pobavilo, Vin mě mile překvapil a děcka byla snesitelná. V žánru přiblblých rodinných komedií se tato řadí ještě do horních pater. ()

mosnak odpad!

Viděno asi tak před 3 lety. Namakaný svalovec se stará o rozmazlené americké hajzlíky. Stallone a Arnold to už mají za sebou. Teď i Vin! Gratuluji, opět se jedná o obrovskou sračku... původně jsem chtěl dát jednu hvězdu,ale když jsem dnes viděl upoutávku na Primě Family,kde tento snímek představovali jako "Dudlíkator" srazil jsem to až na samé dno nevkusu :-( 2% - dávám za Vina. ()

Zombi

Asi takhle, kdo od filmu s názvem Dudlíkátor, potažmo Cumlikátor :o) čeká něco jiného než totálně nenáročnou zábavu pro děti? Skoro kazdý známější vazoun se alespoň jednou nechá ukecat do podobné role, takže to Vinovi až tak nezazlívám, hlavně že dá dalšího Ridicka. Filmu jsem se spíše obával, ale nakonec jsem byl docela příjemně překvapenej, navzdory zdejším hodnocením a mým očekáváním. Film je sice nablblej, ale zároveň je docela akční, furt se něco děje, není tu moc keců o rodiných hodnotách, což je v tomto žánru obrovské plus, děti nejsou vyloženě otravný a Diesel není tak prkenej jako třeba Arnold :o) Akce je tu sice korektní, aby na to mohli koukat děti, ale fim prostě odsejpá a i některý vtípky docela fungujou. Dal bych 2 hvězdy, ale vzhledem k jednohvězdičkovým hodnocením, který si film podle mě opravdu nezaslouží, dám slabší 3. ()

lardko

Takovýhlech filmů jsem viděl opravdu mnoho , a v tomhle filmu nebylo nic moc nového , ale aspoň jsem se vcelku pobavil. Průměrná až lehce podprůměrná komedie. ()

TaanStari

Můj názor na žánr "rodinný" znáte. Nevím, jestli mě sral víc idiot Brad Garret, přiteplený Max Thieriot, nebo banda dementních skautíků. Každopádně je to píčovina. ()

Bozvav

Sranda a zábava kterou není možné brát vážně. Jako matka několika podobných dárečků stůňu po obdobné "chůvě". Jako komedie k odpolednímu žehlení móóc dobrý. Jako akčňák to neberu. Děti se také bavily. 3 hvězdy za zasmátí. ()

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)