Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

macherano

taka blbost az je to nakoniec dobre uz len s toho dovodu ze je to pravda a segal ku koncu to len zakiloval, ze sa na to dal klobuk dolu po tomto presvecil ze je aj haluzmen.. ale presto setko musim len na dva filmy ktorym som dal 3* by si to nezasluzili :) ()

Robo2605

Film, ktorý paraduje pohľad na dnešný svet, kde všetko je možné vyložiť si po svojom... A môj názor? Že tvorcovia sa odvážili zájsť dosť ďaleko a chvíľami vo svojich posmeškoch neváhali prekračovať aj hranice niečoho čo naša dokonalá spoločnosť nazýva morálka. Ale tak prečo nie, veď to je predsa ten najlepší spôsob ako zaujať, ak nepočítame angažovanie Števa Šajgala ako DRTIČA GULÍ či sexi speváčky predstavujúcej vzor americkej mládeže. ()

Hektor.Troy

Pri tomto filme som si uvedomil ze nemam rad satiru-je to ako povinne citanie,co tym chcel autor povedat...a ak este spravite satiricky film bez deja,obmedzeny len cisto satirickymi kratkymi scenkami,tak dostanete toto.Jedna hviezdicka za scenku s handicapovanymi sportovcami.Mam rad kazdy humor,aj nepodarene trapne parodie,ale na tomto filme som sa zasmial jediny raz. ()