Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

Jocho

Paródie to vždy mali ťažké. Komédie sú jednoduché, rozosmiať ľudí na úrovni sa darí už od čias antiky, ale podať satirický pohľad na niečo súčasné, niečo, čo nás každodenne obklopuje, aby to bolo smiešne napríklad dekádu, na to treba mať gule. Obzvlášť, ak sa väčšina vtipov pohybuje na fekálno-zhulenej úrovni béčkových úletov poslednej doby. Iste, niektoré skeče sú skutočne podarené, ale valná väčšina ich balansuje na úrovni znesiteľnosti. Preto tento film nie je dobré pozerať po večerných správach (alebo práve po nich?) v kruhu rodiny. To chce komerčné chipsy. A diétnu kolu. A nejakého černocha, jasnejšieho, než alpínska biela od Heliosu. A v neposlednom rade to chce partiu ľudí, dobrú náladu a nulové predsudky, pretože tento film je jednoducho dobrý. Sakra, veď tam bol Drtikula a aj akčný prelet sklenenou tabuľou! Teroristi! a sedem deka perverzností. No nezožer to :D ()

Olafsson

Pár dost dobrých skečů a spousta průměrných... Přesto styl humoru, který miluju... Mrkněte na to pokud máte rádi ztřeštěný humor... ()

ac1976

Je to sprosté, primitívne, urážajúce a... Pobavilo. Sebairónia a úplná neúcta ku všetkému možnému (dokonca aj z telesného postihnutia si robia srandu). Je to sprostosť. Ale rozosmialo pár krát. 2*. ()

erapo

Pri tomto filme nie je vážne rozhodujúce hodnotenie. V skutočnosti keby dal tomu niekto 5* a niekto iný 0*, tak by som asi s oboma súhlasil. Je to skvelá satira na americkú televíziu s hromadou vtipných (a dosť originálnych) scénok. O Stevenovi Segalovi dúfam nemusím ani hovoriť. Steven Segal is Cockpuncher! Jediné, čo musím vytknúť je, že obsahuje aktuálnu problematiku, čiže za takého pol roka už nebudete chápať polovici vtipom. ()

Gladi

Perfektná satira, od čias Southparku pekla na Zemi a Team Amerika som nevideľ nič poriadné, zosmiešňujúce nielen Ameriku ale aj zvyšok sveta. Až Onion movie sa vracia ku tejto mňou obľúbenej tématike. Na tomto filme som sa naozaj z chuti zasmial a Steven ukázal, že sa vie zasmiať aj sam zo oseba. Naozaj vydarený film. Slabších 5* ale 4* sa mi zdálo málo :) ()

Ereniss

Celkem zajímavá komedie, u které jsem se slušně bavila a to už je co říct, jelikož já filmy tohohle typu moc v lásce nemám. Většina scének dobrá, ale od poloviny to šlo mírně z kopečka. Nejlepší byl stejně Cockpuncher ;) ()

rafix

Tak nevím, jestli to mám brát jako totální bezduchou krávovinu a nebo jako dobrou komedii. Nevím. Dávám 3 hvězdičky za snahu a za Stevena Saeagala. ()

gpx

Sled scének místy výborných, jindy jen dobrých, velmi výjimečně i trapných. Celkově ale kvalitní zábava na úrovni :). Dlouho jsem se u filmu nerozesmál tak až by mi tekly slzy. ()

ElisD

Prdel nejprdelovatější a zároveň krutě ze života. Pravdivější než Zprávy ČT1! Bohužel. Bohužel pro nás. Ale ne bohužel pro TV Onion. ()

smirdik

Celkem vtipné skeče, ale jako celek ne moc dobře udělané. Musím vyzdvihnout pár dobrých scének (pásy), ale jinak se ztrácí ve zbytku, který je na doplnění. Plusem je Steven jako Drtikul. Osobně dávám přednost vybraným krátkým spotům, než vše na jednom místě. ()

Hookins86

Ale jo, občas tam nějaké ty scénky připomínající komedii byly a docela mě i rozesmály. U některých jsem si řekl - WTF?! Překvapil mě Stývn, kterej měl na starosti všechny zdravý koule světa a za to si to 3* zaslouží :D ()

tahir

Nie vsetko sa vydarilo a zachadzalo to do trapnosti, ale na druhu stranu co bolo vtipne, tak to ma fakt rozosmialo, zvratena pohodova somarina :) ()

Metou

Paradny úlet nie ako to kvázi paródie čo sa dnes točia. Nevravim, že by toto bolo genialne, ale na rozdiel od paródii som sa par krát zasmial. "First scuba diver in coma." :) ()