Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

kill-tec

Šílená změť "reportáží", některé vtipné, jiné daleko za hranicí dobrého vkusu. Jako celek to působí dost debilním dojmem. Parodie asi podařená, ale ne pro moje oči. Jedna hvězda za Brenadana Larouxe. Jinak fu*k.. ()

sona123

Panebože, a toto zase bylo co? Neuvěřitelný. Ale objektivně, začátek byl fajn a vůbec mi to přijde originální udělat film coby vysílání televizních zpráv. Některé "příspěvky" byly fajn, ale některé skutečně za hranicí vkusu (např. to o Alzheimerovi a vystříhaná pasáž s koťátkem...). Konec neuvěřitelně trapný, ptákomlátička a peruánci s laserovýma očima...ach jo. Na co všechno se člověk nepodívá, že? Ale nakonec to nebylo jako celek až tak zlé...takže: fuck you and good night, jak to tak krásně uzavřel Norm. ()

Anakinekcz

Film bez jakéhokoly děje, jde prodtě jen o zrávy , s absurdním obsahem.Je to celkem nudný film s pár dobrými reportážemi a "originálními rěšeními" :-D některých problému jako je obezita , přeplněné věznice či další Britney Spears coby "nevinná" zpěvačka která je ještě panna :-D Tak abych to zhrnul originální avšak celkem nudný film. ()

Johny303

Tohle cibulový zpravodajství byla naprostá senzace. :-))) Ano, byly tam i slabší místa, ale po většinu času jsem se smál a místy jsem měl takovej výtlem, že jsem drhnul ksichtem o podlahu. Je to odvážné a nebojí se to neskutečným způsobem srát i do citlivějších témat - a to já rád. ()

majec4

Poriadny naklad, tento film. Ja som sa smial od zaciatku do konca, aj ked ako pisu viaceri, po polke to trochu strati stavu. Ale to je spojene asi s tym, ze zo zaciatku nerozumiete co za film vlastne sledujete. Neostava nic ine, iba sa nechat unasat "dejom". A ked uz chapete princip, tak cakate vacsie a vacsie obludnosti. Da sa to prirovnat k markizackemu Kredencu, ale fakt len mierne prirovnat. Vecer som si necakane poriadne uzil, vdaka tejto sialenosti. ()

KOZEL84

Bžunda,která se nemusí líbit maximálně tak filmovým kritikům,ale o těch sme se tady taky něco dozvěděli.A Seagal v lepším filmu nikdy nehrál!Shitney Forever! ()

Rehooo

Je to tak ujeté až se to líbí a na druhou stranu je to tak ujeté, aby to člověk nenáviděl. Reportáží je tam tolik, že každému se aspoň jedna zalíbí a bude čekat jestli tam nebude pro jeho oko ještě něco. A tak divák vydrží až do konce téhle příjemné slátaniny :-) ()

jamesjimbo

já tleskám, chechtal jsem se od začátku do konce, sice ten humor je občas celkem pokleslý, ale některé gagy vám vhrnou do očí slzy smíchu :D ()

Fredy176 odpad!

podle názvu a hereckého obsazení jsem čekal něco horšího než všechny Date movie, disaster movie apod...horší to nebylo, bylo to uplně stejné. ()

Raziel_cz

Geniální dementní humor. Steven Seagal mě dokonale přesvědčil o pěti hvězdičkách, nemůžu jinak, mohl by mě navštívit Cockpuncher... Jinak scéna s krčními pásy je taky boží! ()

darkreider

Je to kravina, ale má niečo do seba. Paródií tu už bolo mraky. Táto má ale niečo naviac. Štandardne sa tu nájdu scény, ktoré sú trápne, hnusné, nechutné, ale nájdu sa scény, ktoré sú zábavné aj pre človeka nad 18 rokov, ktorý ocení dobre mierenú satiru a nie záchodový teen humor. Ako vravia vo filme, je to paródia a satira, ktorá zaujme masy. ()

Kryat

Ještě teď si nejsem jistá, co si o tom všem mám myslet. Na jednu stranu geniální nápad uspořádat film jako televizní noviny: střídající se skeče a scénky jsou někdy dokonalými parodiemi na americký styl života a jindy bohužel jen trapnými vycpávkami "zpráv". Na druhou stranu mi tam chybí jakýkoli smysluplný děj a hlavně nějaká aspoň trochu rozumná pointa na závěr, který srazil mé hodnocení na 3*. Rozhodně ale jsem ráda, že jsem snímek objevila, protože párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a na některé scénky asi jen tak nezapomenu:) 60% ... zatím ... ()

guri

Jednotlive casti alebo "reportaze" su dost kvalitativne odlisne a hoci niektore z nich su velmi dobre, ako celok je "The Onion Movie" slaby. ()