Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

superzurda

Žádné velké umění, ale to asi nikdo nečekal. V žánru takových huličských teenkomedií ( opravdu mě nenapadlo jak to jinak napsat ) patří k tomu nejlepšímu. Bavil jsem se. ()

Tomasson93

Tady nejde dát nic jiného než 5*! Mr. Meth & Redman jsou prostě borci! Nebýt jich, tak by How High nikdy takto úspěšné nebylo, zahráli to parádně. Moje nejoblíbenější huličská komedie s parádním soundtrackem. Hitzzz from the booooong! ()

HennessyVSOP

Jasně tenhle fil je hloupý a ptomý, ale já se bavím. Je to béčkový škvár, ale pokáždý kdž si ho pustím, tak mi zvedne náladu, takže 60% ()

ZAUME

Method Man a Redman ukázali, že neumí jen rapovat, ale i natáčet pekelné komedie.. Nic víc v tomhle snímku nehledejte.. jen neskutečnou dávku zábavy ()

qwertasip...

Ve srovnání se Zahulíme, uvidíme mi to přijde jako naprosto průměrná komedie, na kterou si za týden ani nevzpomenete, že jste jí vůbec viděli. Párkrát jsem se sice zasmál, to je fakt, ale o nějaké originalitě nemůže být ani řeč. Tak například vyhulit něčí mrtvolu není žádnou novinkou, něco podobného už zkoušel Keith Richards když šňupal popel svého otce (pak ovšem tvrdil, že by to jeho otci určitě nevadilo :D). Ale na druhou stranu uznávám, že je to docela zajímavá myšlenka, že když vyhulíte něčí mrtvolu, bude se vám zjevovat její duch a bude vám pak radit u zkoušky. Bohužel, jestli je to pravda, to nevím - u nás na koleji se mrtvoly nehulily. ()

AceDandelion

Valit si to s nima nebo zažít to natáčení by mi nevadilo, ale celkově jako film stojí za velikáánskou bačkoru. Ikdyž je tam pár momentů,kdy se zasmějete,ale je jich tam nedostatečně málo. 1* za to, že jako pozadí, když prioritou je pokec s kámošem, se dá tenhle film použít a při vykydlosti nebo těžký kocovině se na to dá jakš takš koukat. ()

ondrach

Začátek vypadal slibně. Pár dost dobrých vtípků, mluva apod. Bohužel od prostředku filmu začíná být děj nesrozumitelný, já jsem jej vůbec nepochopil! ()

jjjerry

Podle mě nejlepší "huličská" komedie co jsem viděl. Super anglický hlášky, ale i dabing se povedl. Trošku "černě černýho" humoru tady neškodí=) A vše doprovází seper soundrack, "budíček" ...je prostě nejlepší... ()

Vomaczka

Nasrat! Nasrat! Nasrat! Jamal a Syles jsou mí bratři. Píchaj si trávu, klátěj macatý karamelky, na zkoušky se učí jako já (neučí se doprdele ani trochu) a ještě maj celkem krutý stěry. Já jsem teda ještě o level hustší, ale oukej. Navíc maj v pitchi děkana, za což posílám big up. Děkan na mý fakultě je oslí zmrd a má asi ochutnavače, protože když jsem mu večer před zkouškou upekl buchtičku s kouzelnou přísadou, nemělo to žádnej efekt a stějně jsem vylít jak batole z kolotoče. A teď si jdu pustit Cypres Hill, protože sem zas high jako pes. Mír! ()

Tribe

Šílenost, totální šílenost, ale na nic si to nehraje, a to se mi prostě líbí. Parádně vyhulená komedie, u které jsem se bavil, a vždycky se u ní bavit budu, v kombinaci s vynikajícím českým dabingem (s tím hulvátským), je to prostě luxusní vytlemená záležitost, jo a kdo se u toho ani jednou nezasmál (což je podle komentářů celkem dost lidí), tak by jste se sebou měli začít něco dělat, jinak umřete sami, nasraní na celej svět, bez smyslu pro humor, kdesi v paneláku, zapomenutí a zbyteční. ()

Criss

Ucházející komedie, kde hlavní roli hraje tráva všemožně hulená. Některé vtipy nečekaně inteligentní, oproti Noci v Roxbury je How High zábava pro intelektuály. ()

Elden odpad!

To mela byt komedie? Za cely film, nebo co to bylo, jsem se dvakrat pousmal. Stupidni napad, priserne herectvi a nulova invence. Jestli i u komedii existuji becka stejne jako u akcnich filmu, tak How High je jasne cecko. Prislo mi to velmi komercni, rozumnej stupidni. Proti nametu nic nemam, kdyz komedii o koureni travy, tak klidne, ikdyz se nad tim da jako nade vsim moralizovat. Smat se da vsemu, kdyz je to spravne natocene. Cely film mi prisel o tom, ze dva zhulenci delaji naschvaly nejakemu dekanovi, nebo co to bylo. Zlate prcicky... ()