Underworld: Evolution

• USA Underworld: Evolution (více)

Markus je probuzen. Víme, že celý spor lykanů proti upírům má kořeny někde ve dvanáctém století, kdy byli potomci vojevůdce Corvina pokousáni upírem a vlkodlakem. Markus se proměnil v upíra a William zase ve vlkodlaka. První lykani ale neuměli krotit svou touhu zabíjet a vraždili a plenili vesnice jednu za druhou. Viktor, tehdy ještě člověk a majitel mnoha panství, si vraždění nenechal líbit a tak se spojil s Markusem, aby krvavou lázeň zastavili. Vitor ale Williama uvěznil, Markusovi se jeho rozhodnutí nelíbilo, ale nebyla jiná možnost. Vitkor se mu totiž na smrtelné posteli odevzdal a proměnil jej i jeho armádu v nesmrtelné. Selene teď prchá před hněvem Markuse, který se snaží zbavit všech kolem a osvobodit svého bratra. Michael se snaží Selene pomoci ale při jednom ze zápasů s Markusem je poražen a zdá se, že také přiraven o život. Selene proto vyhledá Markusova otce, jednoho z nejstarších upírů vůbec, vojevůdce Corvina. Ten ji poradí, jak Markuse polapit, ale až po té, co ho sám Markus smrtelně zraní. Selene se napije Corvinovy krve a stane se z ní super upír. Pak tedy najde místo, kde je vězněn William a tam se střetne s oběma bratry. Michael díky spojení upírské a lykanské krve zranění přežil a může tak pomoci. Společně tak oba bratry zprovodí ze světa. (TV Prima)

sirrgulo

Ani dvojka nezklamala, nabídne hlavně víc akce, krve a hrůzostrašnějšího záporáka než v díle prvním. Zajímavé flashbacky a skvělý začátek. ()

Ygan

Ty brnění se s modrými filtry hrozně bijou, Wiseman se na otevřených prostorech pohybuje trochu krkoloměji než v uzavřených a zase (a ještě víc) si vypomáhá naprostými scénáristickými výblitky. Ale herci jsou ok (trochu mi chyběl Sheen), je to efektní a taky mě potěšila spousta krve. ()

Saros

Dvě * za vizuální stránku a Kate. Bylo tam až moc zbytečných stříkanců krve a děj byla jedna velká porcovačka ze které vyšli živí jen hlavní hrdinové(jak jinak). ()

x_ander

Pokračování Underworldu je sice uhlazenější než jeho předchůdce, ale nějak se mu vytratily koule. Pro fanoušky zajímavé z hlediska děje (resp. další poodhalení zdejší mytologie), ale jinak jde o průměrný akční horor. 60%. ()

lobo87

Pokračovanie príbehu Selene v podaní ultrasexy Kate Beckinsale je nemenej zaujímavé a napínavé, ako jednotka. Wiseman je dobrý režisér a z Underworldu dokázal vyrobiť osvedčenú značku, ktorá baví všetkých upírych fanúšikov... 70% ()

xDamaj

Méně nudné, než jednička. Přibylo akce a brutality a to se počítá. :) / I když se může mé hodnocení zdát přehnané, tato série nemá konkurenci. (Ano, Twillight se nepočítá). A i ten příběh je docela dobrý. ()

vodkasesemte

někdo se nudit? za scénu s oblizováním pul bodu dolu, to mě nakonec fakt dostalo, takže jen za 5. 2019 - And you will learn your place (luv it) - Jsem pořád stejnej - Your sympathy for this beast is foolish (hale já tam možná najdu něco mezi řádky) - What is thy will, my lord (tam je otazník, jo)? - Amelia - In one night, the lies that had united our kind had been exposed - Second-in-command - Victor was not the savior I had been led to believe - Human descendant of Corvinus. Neither Vampire nor Lycant, but a HYBRID (proč mi to předtím nedošlo – co) - Its only a matter of time before we are found - These safehouses are linked together on one mainframe - Current light level - Corvin je nějakej drsnej (přehrává) - Na těch filmech je vidět, jak je život krátkej, alespon jeho plodný období. Jedna herečka střídá druhou - Jo, od tý doby uteklo hodně vody. Něco se podařilo - Koukám na MP5ky, USP (tehdy jsem neměl ani zbroják – nebo jo) - Nepamatuju si její krásnej britskej přízvuk - Fotím opět každou scenu - 16.12 - Jesus Christ (dala mu pytlík s krví) - There really is no going back (nepamatuju si ty rozhovody, co přesně řekly – film nazpamět) - You saved my life. I wasnt ready to die (přijde mi to takový oduševnělý) - I probably need a minute to make it all fit in my head. Its a lot to process at once - The innocent who witnessed they have been silenced (vubec)? But otherwise unharmed, as ordered (vidíš a ty sis tehdy tak přál, aby to všechno bylo skutečný – ted v demony věříš) - Two Death Dealer were killed (lol) - Kolik tam těch světel mají v tý hospodě (ta se jim taky povedla jako celej les – ne ten první v zimě)? - Ted tou reporterkou v televizi potvrdili, že nejsme ve Vancouveru ale v Transylvánii - Fízlové zasraný, jsou všude – jako švábi - Na co běží pro posily? Dva ozbrojení strážníci, ted ho tam nechal samotnýho - Ta její noha, koleno – Ifka předvčerejškem - Ženy jsou ženami od pasu výš, od pasu dolu kentauři - Má díru v korzetu – ted je to vidět. Takže ji jako střelil s brokovnicí z bezprostřední blízkosti - Mind if I drive (už jo) - I will be back (ten přátelskej poklep) - To why předtím taky neřekl tak výrazně - Ted mu trochu závidím - Při postelových scenách mu museli přilepit pero, aby mu nestálo. Tak to je fakt neprofesionální - Asi to dokoukám až příště - Malicious lies - So your eyes are finally open. Its interesting how the TRUTH is even harder to absorb than light (zase otazník) - Moral qualms - Some history is based on truth and others on deception (hodně duležitá věta, která v mnoha případech jsitě zustala bez povšimnutí) - As you were led to believe - Only channel their rage - The father of us all - 55.32 - Bitchy resting face - Je pulnoc, jsem grogy ()

blondboss

Jedna z ďalších mála sérií, kde dvojka predčila jedničku hádam vo všetkom - lepšie akčné scény, viac logickejší dej, skvelé vizuálne efekty, ešte viac sexi Kate a celková dobrá temná atmosféra filmu. Soundtrack naďalej kvalitný. Celkovo to možno hodnotiť ako lepší nadpriemer a pre fanúšikov sci-fi je to tá pravá šálka kávy. 68 % ()

elanista1

Priemerna zanrova zalezitost, ktora mi bola ukradnuta uz od prvych minut a na ktoru do zajtra zabudnem, a vedel som ze ma to nebude bavit. Preto som sa uvolnil a necakal ziadne zazraky a mozem byt spokojny, akcia je obstojna, postavy sa sprijemnili, len tomu scenaru neverim makke ň. Aj ked sa vacsinou bojuje, mozem povedat ze tu je privela dristov o nicom a opat prehnane zlozite vztahy. Kvalitativne porovnatelne s povodnym filmom, aj co sa tyka zívania. ()

Wladiis

R.I.P mojich 105 min života. Slabý dej. Efekty jak keby som pozeral lokomotívu Tomáša. Ale páčili sa mi tie divné chlpaté tvory čo tam behali hlavne ten biely na konci preto dávam dve*. ()

Mikecat

Divoká zdramatizovaná dvojka s lietajúcim upírom, silnými vlkodlakmi šikovnou sexi Kate v obtiahnutom latexe, kabáte a nabudeným Majkom, ktorý hľadá sám seba, prekrásne prostredie starých zrúcanín, veľkých vozidiel, nebezpečné denné svetlo a romantika v kontajneri. ()

blazma

Po prvním filmu bylo pokračování trošku v očekávání. Příběh začína téměř ve stejném čase jako první film končil, takže jsme o moc nepřišli. Dostáváme trochu více odpovědí a rozšíření příběhu dále do minulosti, která pojí všechny charaktery v současnosti. Trochu škoda, že se film nezaměřil na onoho hybrida, který byl hlavní zápletkou prvního filmu. Na druhou stranu udělali tvůrci dobré rozhodnutí, zaměřit příběh na postavu která celý první film táhla a tou je prostě Kate v podobě Selene. ()

Wulz

Tenkrát to pro mě bývalo o dost lepší. Ovšem stále vede první díl. Bez debat. Ovšem začátek tohohle dílu, je pro mě MEGA hustý. ()

Little

Béčko béček. Do kina jsem šel bez jakéhokoli očekávání a to se vyplatilo. Odpočinul jsem si, ušetřil jsem si zklamání a když to vezmu zpětně, docela slušně jsem se bavil. Kate a Scott se podle mě k sobě hodí. Len jako režisér ví, co potřebuje konzumní divák. A tak se těšte na spoustu bitek, krve a dojde i na sex. :-) ()

Sekel

Mile prekvapeni po bezvyrazne jednicce. Je dobre, ze se Wiseman neboji R-koveho ratingu a na akcnich scenach je to videt. Uvodni scena jiz s prehledem kraluje Amelia Zity Görögove mi pripomela zacatek Denni hlidky a Barbara Conana dohromady, jedine, co je totalne pod uroven, je souloz hlavni dvojice, kdy sice Kate vypada nebezpecne dobre, ale vlkodlakum asi roste penis ze stehna, nebo odkud. ()

nostromos

Pokud máte slabost pro latexové oblečky a sexy hrdinku likvidující zrůdy všeho druhu tak proč se na to nepodívat. Děj : pár dialogů pak super řežba, zas přežila, pár dialogů, ještě větší řežba... Pouštěli jsme si to místo školení o bezpečnosti práce a myslím ,že to bylo přínosné :) ()

Kšefty s nesmrtelností

Kšefty s nesmrtelností

27.12.2005

Režisér Len Wiseman dokončil druhý díl své upírské ságy Underworld: Evolution (v plánu je celá trilogie) a už rozmýšlí nad dalším projektem, snímkem SHELL GAME. Ten by se měl odehrávat v nedalekém,… (více)