Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

Master19

Co to má být? Teenagerovská komedie pro čtyřicátníky? Jak se můžu smát tomu, že si starý chlap jakože neumí nasadit kondom? Dvě hvězdičky jsou za úplný závěr a casting, herci jsou fajn, ale jinak hrozná volovina. ()

anusha

cdp co som pozerala extended cut ci co ? ako viem je apatow ma problem s prilis dlhymi filmy ale tomu to by trebalo aspon 40 min dat dole preeeeboha nie kazdy vtip co vymysli je zlato omg .. ()

liuk

Jůů, tak tohle pro mě byla rána z čistého nebe, slyšel jsem, že tenhle film není trapný, nechutný, ani nic takového, ale rozhodně jsem nečekal takhle opravdu vtipnou (a nejen kvůli vtipům z "oboru"), opravdu milou, ale hlavně totálně nenucenou, celé dvě hodiny nenudící zábavu. Dát pět hvězdiček se mi sice trochu příčí, jenže asi hlavně kvůli tomu, že se mi nechce dát tolik bodíků filmu s takovým názvem :) Ale co..po Girl Next Door další důkaz, že jde natočit neblbou romantickou komedii s velmi "trapáckým potenciálem" úplně jinak než by se čekalo a to moc povedeně a netrapně. ()

smolicek04

Nieje to vtipné , nieje to reálne , a nemá to prakticky žiaden zmysel. Tak potom prečo to tu vôbec je! Je to Film? Akurát tam bol skvelí herecký výkon. ()

Krosmen

Po přečtení předchozích komentářů jsem čekal něco výjimečně vtipného. Možná mám jiný smysl pro humor, ale tohle byla doslova tragédie. Většina gagů z prodejny se odehrávala ve smyslu fuck the goat (or other animals). Závěrečná scéna, kdy se bývalý panic skotačením po louce snaží dát najevo, že se znovu narodil jen završuje trapnost tohohle snímku. Jedna hvězdička za scénku s kondomy, ale to je tak všechno. ()

jitrnic

Tak koukám podle hodnocení, že nás asi není mnoho s tímto smyslem pro humor, ale to mi vůbec nevadí, protože si nepamatuju, kdy bych se u nějaké komedie tak skvěle bavil, je to hlavně zásluha naprosto uvolněných herců (což je podle mně základ dobré komedie), kteří ze sebe zcela bez zábran sypou ty největší chlívárny a nechuitnosti. Dokonce bych si troufl tvrdit, že má ten film i sem tam nějakou tu myšlenku. ()

Kalidor_

Nejsmutnější část filmu - když se kvůli babě měl zbavit svých chlapských hraček, to jsem ho plně chápal ;-(( ()

Kosmik 1

Na americké poměry hodně nadprůměrná komedie s vynikajícími hlavními postavami, které se Vám okamžitě zalíbí. Každá z těchto postav má svůj styl, svůj druh humoru a svůj pohled na věc. Nejlepší na tom všem je, že je film nabitý vůbec ne laciným vtipem, převážně mírně přisprostlým (někdy trochu víc), ale to k tomuto tématu patří. Hlavní hrdina Andy v podání Stevea Carella není vůbec špatný, ale zase bych byl opatrný a nepřironával jej hned s Jimem Carreym (ten je pouze jeden). V záplavě amerických rádoby komedií je tohle naprostý klenot, u kterého se zaručeně nadmíru pobavíte. 80% ()

KASUGI

Tak zase jsem naletěl, vidím tam Paula Rudda, Steva Carella, koukám na fotky - chlapi 30, 40, 50, dokonce i nějaký děda, to bude konečně kvalitní zralá komedie na téma ztráta panictví. Ne jak ty přisprostlé pubertální hrůzy typu prcičková série. No bohužel to je prcičková série, akorát místo pubošů jsou tam chlapi 30, 40, 50, dokonce i nějaký děda. Fakt jsem se snažil, ale nešlo to, nedokoukáno. Možná to od půlky třeba nějak dozraje, ale k tomu jsem se už bohužel nedostal. To vážně neexistuje kvalitní film na toto téma? Začínám si opravdu myslet, že to asi ani nejde. ()

P1tr

Příjemná komedie s tradičním Stevem Carellem a skvěle přihrávajícím Sethem Rogenem, který se odtud pěkně odpíchl. ()

jenik71

Dobrý námět a výborně zahraná postava Andyho. Carell se do této role opravdu skvěle hodí. Ale čekal jsem rozhodně větší zábavu. Vzhledem k příběhu se přímo nabízejí nejrůznější komické situace z toho vyplývající. Těch tu ovšem moc nenajdete. Typ humoru, který je v tomto filmu obsažen, mi prostě přijde hodně laciný a spíše pubertální. ()

pugs

"Má sa to natiahnuť aj na gule?" Bez okolkov výborná komédia. Možno, že dabing niektoré hlášky a gagy aj zabil, ale ja som sa s rodinou totálne zabával. Predsa len. Mal by sa kondóm naťahovať aj na gule? Najviac ma aj tak z tohto filmu zaujali dvaja členovia štábu hereckého výborneho a t.j. - Steve Carell a Seth Rogen. Setha Rogen moc nepoznám a aj tak som z neho nemal obavy. Šak, sú napísané naňho dobré ohlasy, každý ho má rád. Za to Steva Carella som poznal dávnejšie zo Smarta. Pravda, len a len zo Smarta a tu som zistil, že je to výborný herec. Jesus Christus Superstar. Great. 8/10 ()

spikey1

Judd Apatow, Steve Carell, Paul Rudd, Seth Rogen kdybych do svého komentáře napsal jen tato jména, v podstatě by to stačilo. Mnozí z nich se tu poprvé předvedli ve svém pravém světle a dostali prostor pro své herecké a komediální dovednosti. Rozhodně se nejedná o komedii století a jako bývalého prodejce elektroniky mě ohromně bavili vtipy z prodejny, ale film můžu komedie chtivým divákům jen doporučit! ()

sedm.1

Přisprostlá komedie,ve které vše probíhá tak,jak každý čeká,pár humorných situací,slušní herci,za kouknutí to stojí,ale ze sedačky to nikoho neshodí. ()

tempus

1. půlka je naprosto na nic skoro se to snaží vyrovnat kvalitě Prci prci prcičky, ovšem je tu 2. půlka která je naprosto báječná, a pak to potopí koncem, kde hl. osoba zpívá! Jelikož se sem zpěv nehodí, tak má odemne 2* ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)