Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

swell

Mně se to líbilo.Situací k zasmání málo nebylo a na klidný a pohodový večer jde o ideální věcičku k pobavení... 70% ()

Weissik

Steve Carell s kamenou tváří jako titulní panic je vynikající. A miluju závěr filmu, kde jsou dvě písničky z muzikálu Vlasy. ()

yatan

nechapem jak niektore americke komedie su na csfd tak nizko hodnotene..ako keby ludia z ceskoslovenska vobec nechapali isty styl humoru ktory je tak popularny v amerike a naopak ten trapny americky zas tu ludia zeru..(vid kritiky na Superbad, 40 yr.old.virgin, Tropic Thunder VS Funny People a The Longest Yard a Dodgeball: A True Underdog Story ) nic no..ja som sa na tomto filme smial jak blazon..Steve to super zahral, Apatow super napisal a ostatne bola fakt komedia..7/10 ()

Umpa-loomp

Dobrá komédia, ktorá prekvapivo neobsahuje priveľa prehaných nechutností, alebo silených vtipov (až na pár výnimiek). Právne naopak - veľakrát som sa dobre pobavil a najmä 4 hlavní hrdinovia sú veľmi podarená kombinácia (vulgárnosť mi vôbec nevadila). 7/10 ()

zuzulatomas

Tak toto bola teda fakt dobra komedia, na ktorej som sa v celku dost nasmial. Ani si nedokazem predstavit, toho herca ako natacal tento film, pretoze 40 rokov a nic, ale pritom myslienky stale na to iste :) Super vecerna oddychovka s kopou srandy. ()

Aywes

Nezlobte se, ale mě to prostě sralo.Nuda je v hodně filmech, ale tady je někdy tak trapně okecávaná.Když někdo zopakuje 4x stejnou větu není to srandovní je to prostě trapný.Sem tam nějaký dobrý kecy byli.I příjemné pasáže by se našli.Já osobně však nemohu za nic na světe zkousnout ten überhappyend.Myslel jsem, že Judd Apatow točí právě realistické romantické komedie a ne takové, kde to končí svatbou a sexem.Cítit lásku je sice fajn, ale tím ženu neuspokojíte.Ne prostě ten happy end nepřekosnu.Tfuj!A to sem chtěl dát v půlce filmu tři hvězdy.. ()

Mr.Keli

Tenhle snímek si nezaslouží špatné hodnocení. Vybalancované nadávky a sebepoznání, okořeněné skvělými herci. Všichni aktéři, kteří se ve snímku objevili si museli perfektně rozumět. Jinak není možné, aby vznikla takhle přirozená taškařice o "ničem". Režisér své kvality, ale nedokázal udržet na uzdě a zdá se, že se snažil říct víc než by měl. Ke konci totiž ztrácí film své tempo.Viděna rozšířena verze. 80% ()

HellFireFery

63 %? A za co? Nezlobte se na mě, ale tento film mi přišel skutečně dost zbytečný. Naprosto průměrná komedie, na kterou se člověk jednou podívá a nemá chuť ani důvod ji zhlédnout znovu. Ano, několik dobrých scén má, ale to rozhodně nestačí. Pro příště bych doporučil méně trapných a sprostých vtípků, ubrat stopáž a pořádně si film zkontrolovat, než se dá mezi lidi. ()

Brouzdalka

Pod primitivnějším hávem Apatow skrývá celkem citlivě vykreslený příběh. Věděla jsem, do čeho jdu, takže jsem se dobře bavila a oceňuji také menší vulgaritu než u Zbouchnuté. ()

Spilif

Na trojku málo na čtyřku moc, ale jo vážně moc vtipný depilace hrudi pobavila smajlíka co po ní vznikl mám pře očima dodnes. A nejlepší je, že se na ni rád dokážu kouknout pokaždé když je příležitost. ()

lobo87

Originálna komédia, ktorá sa síce zaoberá sexom, ale nie v pubertálnom vidaní (čoho sme už videli habadej). Najväčším plusom je, že film mi predstavil dovtedy neznámych komikov (Carell, Rogen), ktorí si ma hneď získali. Film vôbec nebol hlúpy, alebo zbytočne vulgárny, práve naopak. Ja som sa jednoducho bavil...65% ()

luke774

Průměrná komedie, která z tématu a možností nevytěží maximum a na můj vkus má příliš neznámého hlavního hrdinu. ()

diccon

Vyborna zalezitost. Jedna z nejlepsich Apatowek. Hrdinove nejsou ani stereotypni uchylny teenageri z American Pie, ani magori typu Willa Ferrela. Naopak, pres tuny vybornejch ulitlejch vtipu se vpodstate jedna o film o lasce. A uplne posledni scena hranici s genialitou. ()

Dejf4

Super komedie, která mi sedla. Obsazení úžasné, dialogy fungují na jedničku a vtípky jsou skvěle vyváženi na té pomyslné hraně trapnosti. Celý snímek skvěle míchá romantickou a humornou notu a výborně to šlape. Jen škoda té přepálené stopáže. Jinak výborná, bláznivá komedie. 7,5/10 ()

BigBrother

Pod příšerným názvem se skrývá překvapivě citlivá a především extrémně vtipná komedie. Škoda jen že ke konci ztrácí dech. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)