Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

Muso

Toto je presne ten druh komédie od ktorej keď nič nečakáte ´na sto péro´ vás dostane:-). Pri prvom vzhliadnutí som sa hodne bavil hlavne vďaka parádnym hláškam, výborným postavám (Andyho kolegovci), ale najväčšou devízou filmu je určite Steve Carell, ktorému to panictvo srší z celého tela. Bohužial napodruhé si človek už začne všímať aj nejaké tie logické vady scenáru a mierne prehnaného jednania postáv, ale rozhodne táto komédia zostane v nadpriemere toho, čo vám tento žáner môže ponúknuť. 70% ()

DaWz

Tahle záležitost mě nalákala na svůj název a nelituju toho, je to opravdu zábavný. Hlášek bylo nemálo ("look at me, I'm ugly as fuck"), vtipně trapných situací taky ("dude, teach me!") a i nějaký to ponaučení si člověk odnesl :-) Nikdy nenechat řídit ožralou ženskou, se kterou míříte k ní domů! :-D A konec byl taky pěknej. ()

sAreOn

Filmu by asi prospěla kratší stopáž, protože ke konci už jsem několikrát zkontroloval čas, který zbývá, což je poměrně škoda, protože tento typ komedií mám rád. Steve Carell se mi jako komediant (ikdyž působí jako "dřevo) docela zamlouvá. Bohužel zajímavý námět tvůrci nedokázali využít tolik, jak by mohli. Opravdu vtipných momentů je zde vzhledem k délce filmu poměrně málo a dost často se jedná spíše o nějaké ty stupidní vtípky. I přesto je 40 let panic poměrně zábavný a oddechový film na volné odpoledne. ()

veverysiak

Za vagón podpásoviek, ale celkovo to nevyznelo až tak trápne a umelo, scenár a réžia sa trochu pohrala s romantickým nábojom, a tak mi tam tie povinné prvoplánové hlášky a scénky dáko nevadili, takže 60%. ()

Ellush

Neříkám, že jsem se nezasmála, ale místama to bylo tak ubohý, že by se tomu nezasmál ani panic čtyřicátník. A všechny ty zbylý světlý místa zabila nekončící stopáž. Škoda. ()

májovec13

Musím dát 4 kvůli tomu skvělýmu zakončení s songem Aquarious. Dobře vybrání herci, hlavně Seth Rogen a Romany Malco a samozřejmě Steve Carell, který si mě získal už v Božském Brucovi. ()

Misterioso

Na čsfd neuvěřitelně nespravedlivě podceněný film! To jste ho všichni viděli s nějakým debilním dabingem, nebo co? Nebo většinu lidí vykolejila u komedie nezvykle delší stopáž? Fakt, nechápu (na imdb je hodnocení podstatně vyšší). Rozhodně se nepovažuju za milovníka amerických komedií dneška, spíše naopak, nicméně tenhle film mě neuvěřitelně příjemně překvapil. Není to totiž žádná tuctovka, film se snaží vyhýbat většině klišé a v director´s cutu si prostě nebere servítky, což mi sedlo. Patřičně hrubý humor pak vůbec není na škodu, ba naopak a rozhodně se neuchyluje k fekálnostem, jak je to dnes tak běžné. Navíc soundtrack je fajn a úplně největším kladem jsou v první řadě herci. Takhle sympatickou skvadru aby divák pohledal. Počínaje herci ve vedlejší rolích, hottest granny ever Catherine Keener pokračujíc a především hlavním hrdinou ztvárněným báječným Stevem Carellem konče. Úžasný film, nedejte na hodnocení většiny :). ()

wray

Asi ako vacsina som sa trosku obaval ze to bude len dalsia variacia na American Pie, tentokrat este s postavami v strednom veku (co sa mi nezda byt plusom, skor trapne minus...). A ako vacsina, musim suhlasit ze to nebolo az tak zle. Avsak - ak mam byt fair, nebolo to ani nic extra. Je tam naznak inteligentneho humoru, ale bohuzial je zakopany v tom "American Pie" humore... Je to pekne love story s happy endom ale - no tak, takychto filmov tu uz bolo! Steve Carrel ma ako herec zatial nezaujal v ziadnom filme (resp. ziadna postava ktoru zatial hral), Omnoho lepsia bola damska trojica - Trish, Marla a naozaj vyborna sefka Paula. Tak ci onak - prijemny film, myslim ze by som si ho pozrel znova, lenze - vynimocna komedia? prevratny napad? viac ako 3 hviezdy? urcite nie :) ()

kolodej1

z filmů na podobná témata asi to nejlepší, co jsem kdy věděl. Větišnou to bývá dost ubohé a trapné. Tohle zpracování ale bylo opravdu vtipné a prostoru pro zasmání bylo spousta a když i zde byly občas zbytečné úlety, jako celek se pro mě jednalo o příjemné překvapení. Přitom jsem původně dost váhal, jestli na to vůbec koukat. Dokonce měl film i nějaký příběh, což také u takovýchto snímků nebývá zvykem ()

dagyšpandr

Nedávno jsem si Panice půjčil na DVD a musím říct, že je to opravdu vtipná a hrubozrná komedie. Bavil jsem se výborně. Byly to bezvadně strávené dvě hodinky (tedy kromě trapné scénky u pokeru, kdy si hlavní hrdina vymýšlel svou perverzní historku). Kromě toho na DVD jsou výborné varianty erotických představ hlavního hrdiny. (7,5/10) ()

MTE

Niekolko naozaj vtipnych hlasok. Skoda tej dlzky.. keby to bolo o polhodiny kratsie tak by to mozno bolo za 4* ()

Jirka1111

Hodnocení podle mě neodpovídá kvalitě filmu. Není nijak zvláštní, ale přece jen má nějaké kouzlo, které vás přitáhne. Jeho délka se mi také líbila, protože to není standartních 90 minut. Herci jsou dobří a vtipy jakbysmet. Štve mě, že je tady velmi malý rozsah hodnocení. Filmu dávám 78 %. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)