Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

Toustovač

I když jde vlastně jenom o teenagerskou komedii s o generaci staršími účastníky, tohle spojení mi přišlo hodně povedené. Přestože je většina humorných scén postavena na ne zrovna honosných základech (diplomaticky řečeno:)), jsou doplněny o drobnosti, které byste ve filmu s mladšími představiteli už z principu nenašli. Díky tomu výsledek už zdaleka tak buransky nepůsobí a místy je to dokonce velmi inteligentní a vtipná podívaná. Až na jednu větu kousek před koncem zcela prosté romantických a klišoidních výlevů, což se také jen tak nevidí, ovšem vzhledem k pojetí snímku už to nepřekvapí. Mimochodem, snad nejdokonalejší jednovětný repliky, co jsem kdy slyšel:). ()

Peter-1307

Viem jdu „proti všem“ ale, to čo som čítal a registroval o tomto filme bolo presným opakom toho, čoho som bol priamým svedkom počas pozerania. Ale aspoň viem aký významný je marketing a reklama. Neuveriteľné koľko zarobil tento film. ()

kubas369

Přijemné, duchaplné a inteligentní překvapení, které ani moc nenudí. Prostě mírně nadprůměrná podívaná na temá jak čtyřicetiletý ňouma/panic lásku našel a konečně o to přišel. ()

bonduelle

Já nevím no, mně se to moc nelíbilo. Pár hodně vtipných scén, to rozhodně. Pobavila jsem se u toho, to neberu. Ale...přišlo mi to straaašně nevěrohodný. Že někdo může být ve 40 panic, beru. Ale aby měl vlastně tolik příležitostí a vždycky se něco na poslední chvíli pokazilo, to už je divný. Možná autoři mohli víc popustit uzdu fantazii a ukázat následky tak dlouhého půstu s větší mírou vtipné absurdnosti. Jedna mastrurbace a jedno čůrání se stojícím penisem je docela málo. ()

MeGab odpad!

Herecké výkony některých „herců“ jsou naprosto otřesné. Jeden z mnoha filmů, které kdyby se nevyžívaly ve vulgaritách, neštěkl by po nich doslova ani pes. Vydržel jsem u toho asi 10 minut. ()

mchlumak

Čekal jsem něco minimálně o třídu stupidnějšího, ale vážně jsem se bavil. Připomnělo mi to Clerks od Kevina Smithe. ()

chesterko

,,Ten billboard mal dve strany a obe boleli rovnako." Hlavná postava nesklamala a ten taneček na konci bol maxi zábavný. Kopec vtipných momentov zatienila dĺžka. ()

Brano

Príjemná komédia s veľmi dobrým hereckým obsadením. Mňa to celkom bavilo, zaujímavá a pomerne originálna zápletka a takisto sa našlo aj niekoľko vtipných momentov ktoré pobavili. Rozhodne jedna z tých lepších amerických komédii, ktorá neurazí. Taký pohodový mix komédie s romantikou. Páčil sa mi tiež slovenský dabing Stana Krála, ktorý daboval Stevea Carella. Od polky to už trocha strácalo na tempe a miestami to bolo nezáživne, no aj tak ho hodnotím ako nadpriemerný. /70%/ ()

intro

40 let panic je naprosto vynikající komedie. 2 hodiny jsem se náramně bavil. Plusem je i skvělé obsazení. Doporučuji. ()

PAVLIS

70% Možná trochu naivní filmík, zbytečně dlouhý a tak nějak poslepovaný z více či méně vtipných scének, nicméně má fajn osazenstvo a pohodovou atmosféru, takže docela pobavil. ()

Bublasaurus

Tak...co s tímhle?! To je přeci jasné! Je to prostě super (jako každý jiný film se Stevem Carellem). Nemám k tomu co dodat, mě se to líbilo: super obsazení, super příběh - nápad a hlavně jsem se u toho celou dobu bavil a smál. Takže je to super! ()

Gamekeeper77

Ve vzpomínkách jsem měl uloženou parádní ulítlou komedii, dnes po letech jsem byl trošku zklamanej. Vadou je tu dost zbytečně natáhlých scén, který dělají často film nudným. Ostatně 130 minut na komedii mluví už samo za sebe. 60%. ()

Efreeti

Určitě je to o moc lepší než Wedding Crashers. Výborné obsazení. Steve Carell je pro mě velké překvapení. Hodně zábavných scén sice s nadávkami, ale BEZ typicky nechutných amerických fekálností. Díky Bohu za to! ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)