Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

goodmila

napriek tomu, že vulgárno-perverzný humor obľubujem - v tomto filme mi vadil. romantické klišé nemusím - ale práve tu predvídateľný happyend celý príbeh spätne rozjasnil. Let the sunshine in ako náladová čerešnička na koniec (a naozaj škoda, že k nemu - koncu - nedošlo aspoň o 30 min skôr). ()

Olafa

Poslední dobou jsem měla na komedie plné fekálního humoru opravdu smůlu, ale tohle mě fakt dostalo! Originální a vtipné. V ramci žánru fakt bomba. ()

Jarosh66

Příjemná komedie na nudný večer, vtipné pasáže doplňuje velice dobře vybraná hudba ( hlavně Heat of the moment ). 80% ()

ste

Konečně trochu originální a vtipný film, který přitom nešustí papírem, když postavy mluví. Příjemné překvapení. ()

Tomulka

Trošku kratší stopáž a větší svižnost děje by filmu rozhodně prospěla, ale jinak jsem se celkem nasmál. Musím říci, že Steve Carell se perfektně hodil na Andyho. Ostatní kámošové byli dost slušně zahraný ,hlavně Seth Rogen a Paul Rudd byli skvělí. Perfektní nádherné ženské tomu dodali jen grády. Sice jsem se nepopadal za břicho smíchy, ale nasmál jsem se víc než jsem čekal, takže celkově dobrá zábava za čtyři hvězdy. ()

Kraliczech

Nemůžu říct, že bych se řezal smíchy, ale je to tak strašně příjemná komedie, s tak výbornými herci, že jí musim hodnotit takhle dobře :-) Určitě jedna z nejlepších a nejslavnějších komedií posledního desetiletí - úsměv jsem měl na tváři pořád :-) ()

Treatys

Není to úplně nejhorší komedie tohoto typu. Třebaže i patří k těm zdařilejším. Plno vtipných momentů, inteligentní i stupidní humor a další prvky, včetně skvělého hereckého obsazení (např. Elizabeth Banks), to vše tvoří skvělou komedii The 40 Year Old Virgin. 84 % -> **** ()

lepinla792

Od začátku až do konce jsem normálně sledoval, v klidu to prožíval, občas se pousmál, ale výbuchy smíchu to nebyly, nic mě nerušilo, ani nenadchlo. Shlédnutí nelituji, znovu shlédnutí v budoucnu nevylučuji, ale sám od sebe si to asi nepustím. ()

Krupe

Tak prý komedie. A čemu se zde smát? Nuda, když už humor, tak laciný a stupidní. Já tyto rádoby komedie prostě nemusím... ()

Lukkyn

Ano ano některé vtipy lepší jiné horší ale celkový dojem je nadmíru pozitivní. Nečekal jsem , že se u tohohle dílka nějak zvlášť pobavím ale opak byl pravdou. Příjemná komedie s pár opravdu dobrými vtipy - v pozadí s těmi trapnými ale tak to bývá skoro všude. Existují daleko větší průsery :-) ()

Mark1983

Tato průměrná komedie mě sice pobavila,ale nachází se v ní dost věcí,které ztrácejí logiku,jelikož když se jedná o panictví,člověk si musí najít cestu ke zbavení panictví úplně sám,jelikož jako v této komedii mu nepomůže s tím ve skutečnosti vůbec nikdo,což znamená,že když se panic neodhodlá,o panictví nepřijde. ()

mine.slayer

To bylo vážně k popukání!! Já se smál od začátku až dokonce, obvzláště u citových výlevů. Skvěle zahrané!! Podle mě každá z rolí je v tomhle filmu naprosto dokonalá a bez chyby, bravo!! ()

ReTeZa

Vlastně mě tento žánr začíná postuně celkem bavit... Řekla bych, takový průměr, který neurazí, nenadchne... Co se děje týče, je to fraška... Čekání na "tu pravou/pravého" je blbost... :) ()

Hadrian

Ono být ještě ve 20 ti panic je trochu trapas, ale tenhle si to klidně valí přes 40 a nijak ho to nesere...chvilkama vtipné...ta ujetá nadržená bloncka byla fajn :D ()

soukyd33

Kromě jednoho romantického vztahu se vlastně nic neděje. To je na komedii špatný. 👎 Smál jsem se, ale vlastně jsem ani neměl. Vtipné byli akorát hlášky prodejců v Elektro. 👍 Zajímavá kombinace hereček. Hvězdiček 2 ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)