Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Maki89

animacia podpriemerna, pribeh priehladny, no spracovanie vyborne, vtipky podarene... a Twitchy naspeedovany z kavy bol uplne super... 6/10 ()

majxik

Poměrně pěkné přepracování původní pohádky za pomocí filmů jako je xxx. Místama i hodně vtipné, někde usměvné, ale ve směs rozhodně né nudné. ()

potas

Málo kdy se stane, že jdu proti většině, ale před pár lety co jsem to viděl mě to příjemně překvapilo. Byla to prostě zábava, ikdyž jednoduchá, ale člověk u ní perfektně vypnul. Ano animace byla prostě slabší, ale já se i tak smál :-) ()

Master19

Nedá se nic dělat. Animace, za kterou by se styděla většina počítačových her konce minulého století, pro mě boří veškeré naděje na vyšší hodnocení. Přitom by to nebylo nemožné, pár pěkných i vtipných nápadů by se tu našlo, ale dojem to nezachrání. ()

sahe

Mě to tedy bavilo... nejlepší je ale v originále i když Matěj je jako jódlující kozel taky dobrej, pořád se mi to spíše líbí v angličtině... a akční babča je bezkonkurenční... :-D já jsem se fakt nasmála :-D i když zajíc jako záporák tedy... to už bylo moc :-( ()

Ewey

Animák,co se tváří jako by se mohl zařadit po boku Shreka nebo Úžasnákových,ale přitom ostatní animáky jenom trapně napodobuje a vykrádá.Dnes si zdřejmě všichni myslí,že když animák nacpou spoustou popkulturních hlášek tak mají vyhráno.Jenže když dva dělají totéž,není to totéž... ()

Mihail123

Nuda, nuda, nuda...Očakával som od toho veľa, no dostal som veľmi málo..Dobrých vtipov bolo žalostne málo. Veľmi slabú animáciu ani nebudem rozoberať. Pre mňa obrovské sklamanie. ()

Natabar

Uboze nezajímavé. Jediným světlým momentem byl pokus o variaci na Agathu Christie a její vypravěčský postup v románu "5 malých prasátek". Ale to je asi tak vše. Vůbec jsem se nebavil a vlastně ani nevím, za co tu 1* dávám. ()

lykan9

Animace sice není nijak úžasná, a to i přesto, že je film již 13 let starý, ale co se týče originality, nápadu a vtipnosti, tak Karcoolka je vysoko nad průměrem. Velice se mi líbí skládačkový styl, kdy člověk postupně zjišťuje, co se ve filmu vlastně děje a zde se to tvůrcům povedlo skoro na výbornou. ()

fabecc1222

Už jako dítě jsem měl rád tyhle parodické animáky mnohem víc, než ty klasické. Karcoolka objektivně nabízí dost hroznou animaci a pokud to člověk vidí až jako dospělý, tak asi bude koulet očima víc jak samotná Karkulka. Ale stejně, je tu brutálně hláškující Vlk (takže to byl ve skutečnosti novinář...) s parádním českým dabinhgem Pavla Rímského a jeho nohsled veverčák. Potažmo celé to převedení do našich reálií se povedlo, jako Brněnský hantec nebo "Máchal tam tou sekerou jak Jánošík".  První půlka je za mě opravdu našlapaná, co se humoru týče, druhá půlka už objektivně z pohledu dospělého trochu ztrácí dech ale ta nostalgie je tu stejně velká a vzpomínám na to, jak jsem jako dítě sjížděl během víkendových odpolední tenhle film na Filmboxu. I ve škole to docela frčelo, prostě Vlk tehdy táhnul. ()

JohnSmith

Svérázné pojetí Karkulky formou akční detektivky. Je to tak půl na půl. Něco bylo fajn, něco fakt trapný a nudný. Každopádně jsem si po filmu řekl, co to bylo za blbost. ()

Musak

Mno každej na to hází černotu, ale mě příjde zpracování celkem vydařené. Ve dvou dnech jsem viděl 3 animáky: Ice Age 2, Strašpytlík a Karcoolku. Ice Age2 je u mě největší provar. Kolik už bylo filmů se šablonou- X postav někam jde, něco má udělat, po cestě je čekají nějaké nástrahy, které ale stejně nějak překonají a v pořádku se dostanou do konce. Strašpytlík byl o trochu lepší, ale zase ta samá šablona. Alespoň tam bylo víc narážek parodující některé filmové hity, když už nic jiného. No a Karcoolka mě potěšila už jenom tím že to je něco netradičního v animákách + babička vyznávající extrémní sporty a další různý nesmyslnosti, proste nadprůměr. A ze animace byla horší mi zase tak moc nevadilo. 75% ()

cross odpad!

V poslední době začínám mít těchhle nepovedených animáků už plné zuby a bohužel, krom trapného příběhu, kterému chybí šmrnc i vtip, Karcoolka navíc degraduje žánr i opravdu k neuvěření špatnou animací, která by spíš seděla nějaké postarší PC gamesce, ale rozhodně ne celovečernímu filmu… Ubohost! ()

R´Hell

Ne, takhle nemá vypadat animák. Vtipy stokrát provařené, o animaci ani nemluvě. Nesympatické postavy s výjimkou cool babičky a zajíce. Časové přesmyčky jsou pro animované filmy neobvyklé a Karcoolce dodávají alespoň trochu originality. A proč mám pořád ten divný pocit, že už jsem to jednou někde viděla? ()