Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Chamyl

Před prvním Shrekem či Toy Story by hodnocení dopadlo možná lépe, nyní už jde o jeden z mnoha animáků. Neurazí, ale ani moc nepotěší a ani děti si ho nějak extra neužijou. Přitom potenciál nebyl úplně zlý, prolínání příběhových linií bylo vcelku originální, ale nějaká zajímavá pointa tomu všemu chyběla. A úroveň animace už skutečně do tohoto žánru v tomto tisíciletí nepatří. ()

renegrido

Nenapadá mě mnoho způsobů, jak se dá ještě zbytečněji zabít čas. Tohle kazí kouzlo tradiční pohádky. Animace se ani trochu nepovedla, vše je přehnaně barevné, aby to připoutalo pozornost, aby se lidi dívali, jak se ty barevné postavičky pohybují a smáli se hloupým řečem. ()

ear.wig

Otravné, nevtipné...až trapné. Ne tohle se mi opravdu nelíbilo. Jediná světlá chvilka za těch 80 minut utrpení v kině byly zdrhající želvy. ()

Astrebleue

Vážně nechápu, co na tom všichni kolem mě viděli.Když jsem se konečně dokopala k tomu to vidět, s úžasem jsem zírala na to, co tam má být vtipné.Jediné, ale úplně jediné, co si dodnes s radostí pamatuju, je jódlující kozel.Jinak velké zklamání. ()

prochy10

parádní verze Karkulky.....myslel sem, že to bude blbost, ale opak byl pravdou......nejlepší je skoro všechno, ale hlavně kozel a babička na snowboardu nebo jódlující myslivec ()

Kiki-Jiki

Lehce nadprůměrný animák. Chvílemi extrémně vtipný, chvílemi skoro vůbec a chvílemi sklouzává k trapnosti. Opravdu hodně modernizovaná verze klasické pohádky plná narážek na filmy a různé fenomény dneška. To hodnotím kladně, ale místy je snaha být za každou cenu cool příliš křečovitá. Potěšila detektivní forma vyprávění, kdy zpočátku postupně sledujeme 4 verze příběhu, které do sebe zapadají opravdu nečekaně. Naopak animace je na dnešní poměry slabší, třeba voda je vyloženě hnusná. Do první ligy animáků Karcoolka nepatří, ale rozhodně je lepší než třeba Madagaskar. ()

sima275

Snad nejlepší animák po Shrekovi 1 jaký jsem kdy viděl,spívající kozel,babuška Pakitová,no prostě super film,nechápu takové negativní hodnocení 95% ()

johhny007

Tento film hodnotím na hvězdičku takto : 1.Animace 1 hvězda 2.Stvárnění karkulky 4 hvězdy 3.Zápletka 4 hvězdy 4.Přiběh 4 hvězdy mě osobně to velice překvapilo vychází to na 3 hvězdy , ale za to , že mám rád coffein veverku 4 ()

Haloo5

Bolo tam zopár častí, na ktorých sa dalo zasmiať... v konečnom hodnotení je to však príbeh nezaujímavý, ktorý nenadchne, nepohladí na duši ani nič podobné... ()

Tatianistka

Celé je to v podstate strašné, čo sa týka animácie, je tam pár dobrých hlodov, ale jednoznačne to zachraňuje ..ja jsem kozel zakletej...:) ()

Meev

Si pamatuju, že jsem na to jako malý koukal a kromě toho, že jsem se toho bál, tak jsem absolutně netušil, o co tam jde :DDD. To byly časy... ()

wolverine

Velice zvláštní pohádka. Chápu lidi, kteří tomu dají odpad a zároveň chápu taky lidi, kteří dají PĚT. Asi jako u High School Musical. Jsem rád, že vznikají takové projekty. Vím, že hodně lidem nesednou a také si najde nějaké fanoušky. Animace je fakt hodně příšerná. Toy Story je o 10 let mladší a má ji 100krát lepší. Ale co byste čekali od poměrně laciného filmu. 15 mega je na dnešní poměry prostě málo. ()

departed

I přestože to nejspíš vizuálně vypadalo jako solidní nablito už v době premiéry, tak si dokážu představit, že hlášky to balancovaly do snesitelné roviny. Popravdě, kadence hlášek na takhle krátký film byl tak velký, že jakmile jste se přestali smát jednomu vtipu, už začínal další. Takže tady dobrý. Blbinka na jedno zhlédnutí, která ale pobavila. ()