Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

blazma

Nejsem fanda parodií, nic méně když uděláte kreslený film, trošku to připomíná i loutky... a zparodujete pohádku. Může to znít šíleně ale sakra ono to funguje. není to nic náročného, ale zároveň ani trapně přehnaného do nebeských výšin. ()

Elio

Tenhle animák je jízda, parodie a nebere se vážně. A za mě je tohle spojení vážně super. Styl příběhu laděný do vyšetřování, záporák, který vypadá opravdu dost ďábelsky, a hodně cool babička. Za mě super. Animace je starší, ale už je to koneckonců 16 let, co tenhle animák spatřil světlo světa. ()

Bossi123

Podle mě se jedná o docela vydařený snímek, byť to tak na první pohled nemusí vypadat. Tvůrci se postarali o poměrně zábavný snímek parodující klasickou pohádku o Karkulce. Vtipných momentu je ve filmu docela dost, čehož si opravdu cením. Také se zde objevuje relativně velké množství narážek na jiné filmy, jako je např. Sherlock Holmes. Na druhou stranu bych vytkl animaci, která skutečně není moc propracovaná, jak zde již zaznělo, dá se přirovnat svou urovni k některým starším počítačovým hrám. Humor není nijak hlubokomyslný, jedná se o čistě odpočinkové dílo. Celkově jsem si film užil a většinu stopáže jsem se nenudil, proto 4 hvězdičky. ()

wobufet

Do kina jsem se těšil, protože mám animáky s pohádkovou tématikou rád. Byl jsem příjemně překvapen (zvlášť dřevorubec byl super) a jediné co mi kazilo radost byl český dabing a zlikvidování záporáků. ()

wir2k

Nuda, nuda, nuda. Jediné co stojí za zmínku je opakování jednoho děje z očí více postav což pokud vím bylo u animovaného filmu použito poprvé. ()

Gawain

Originální, zábavné a na to, že jsou animace horší než ve věcech od Pixaru, celkem kašlu - na komedie se dívám kvůli humoru a ne kvůli grafice... A ačkoliv chápu zklamání těch, kteří se domnívali, že jdou na film pro děti, tak odsuzovat film kvůli svému omylu je poněkud nestydaté... ()

Humphrey

Bavil jsem se od začátku téměř až do konce. Úroveň animace nedovedu posoudit, ale děj je nápaditý, není to zbytečně zdlouhavé a kozel je prostě dokonalý. ()

kishi_SO

klasicka rozpravocka v trochu netradicnom prevedeni obohatena o rakuskeho drevorubaca bez akejkolvek znalosti kalania dreva, prekofeinovanej a pretaurinovanej vevericky, supa-dupa flegmatickeho vlka so zalubov v prevlekoch, "Triple G" babusku so sklonom k Jackass sportom a majsterku polesneho bojoveho umenia do 45 kg KarCooLku! ()

Dream Dealer

Chytré dávkování děje. To má za následek časté a zajímavé zvraty. Humor neni zase nijak úžasnej ale to ani ve šrekovi... Stejně VŘELE DOPORUČUJU! ()

MaxQ69

Na tomto animáku hodnotím pozitivně tři věci - kostru scénáře, sarkastický humor (především vlka a "utíkajících" želv) a čuníka v roli strážníka. Zbytek infantilní slátanina s děsivou úrovní animace, přemírou nudné kýčovité hudby a s velmi protivným, možná až odporným, záporákem, který se do příběhu nechutně vtíral celou dobu. Zbožňuju animáky, ale ne vždy jsou vydařené. Karcoolka je právě příkladem oněch - 50% ()

DrawRubb

Průměrný animák, který neoslní, ale ani neurazí :) Sem tam se člověk zasměje, sem tam se zamyslí. Sečteno podtrženo 3* ()

`barocco

Nizkorozpoctovy 3D animak ktory nema sice dokonturovane detaily ale pohybovo klze takmer bezchybne, Nudi daleko menej ako vizualne bezchybny Sonacky "Surf's Up" a svieze daleko viac ako dalsi bezchybny Dreamworkacsky "Madagaskar 2". Surrealisticka parodia na klasicku rozpravku o Cervenej Karkulke ponata ako detektivka s akcnym doodatkom v zavere, co si viac este moze clovek zelat? ()

Nut

Ty tři hvězdy považuji za pozitivní jev, protože jsem očekávala mnohem nižší hodnocení. Vážně to bylo vtipný a animace hezká. ()

pursuer

Hroznou grafiku a technické zpracování celkem vynahrazuje dynamika a zajímavé, vtipné dialogy, které nepostrádají smysl, kulturní vložky a tu sarkastickou pichlavost, kterou tolik zbožňuji :D Faktem ovšem zůstává, že scénář značně pokulhává, na můj vkus je příliš roztahaný a pomalý, ale všudypřítomná ironie, satira a hlavně drzost Karkulky vše promíjí. Na film se nelze dívat příliš často, ale za dlouhou dobu zpestří dlouhou chvíli. ()

Benjo

Komentovat technickou vyspělost u pohádky pro děti je pošetilé, jsou mnohem horší věci....například Star wars: The clone wars. JE to vtipný, a hezký (viděl jsem to když mi bylo 10..pak ještě možná jednou) a spoustu věcí asi dospělej člověk už neocení, ale je tam i dost odkazů na známý filmy, prostě se mi to líbí ;-) Ted jsem to viděl zas a je to fakt sranda českej dabing za 1 a písně taky dobrý, Kozel s hlasem Matěje Rupperta je uplně skvělej;-) ()