Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Kenshin

Typický příklad jak se dá z mála vytěžit naprosté maximum. Karkoolka je nejlepší parodie na všechny možné filmy (počínaje Červenou Karkulkou a Rašómonem, přes Mission Impossible a Matrix, až po Hvězdné války a Pána prstenů) za posledních X let. V tomto filmu netřeba hledat vynikající animaci a přirovnávat ji ke Shrekovi. Tady jde zpracování svým vlastním směrem a určitě skvěle doplňuje maximálně bláznivý příběh, který má naprosto úžasně vypointované a propletené příběhy postav. Kdo bude v tomhle filmu hledat efektní animák, jak to bohužel i prezentuje distributor, a kterým dozajista není, bude velmi zklamán. Ale ten kdo se na snímek bude dívat, jako na bláznivou parodii, která je mimochodem animovaná, pobaví se jako už dlouho ne. A stejně jako já... (9/10) ()

hwnd

Osobně bych nedal víc jak 3*, ale synek byl tak nadšen, že nemohu jinak, protože to očividně splnilo to, co jsem od toho čekal. A koneckonců kozel a ruští agenti neměli chybu. ()

Weirdman

3/10... 1/10 za vlka a capa, 1/10 za nápad, 1/10 za akciu na snehu :)... Prvá hodina je ako-tak znesiteľná, ale zvyšných 15 minút je strašný kŕč... ()

smrtubohem odpad!

Jeden z nejstrašnějších počinů v historii světové kinamatografie. Bída, zmar, nouze, trapnost, naivita. Chudáci děti, kterým tohle doma servírujou! ()

Bobofon

Hele, proč se do toho všichni tak navážíte? Slabá animace? Disney má perfektní animaci u řady filmů, který se od desátý minuty pro přílišnou infantilitu a totální debilnost nedaj sledovat. Tady je aspoň pár fórů (zpívající kozel), svižnej děj a jistá originalita. Srovnání se Shrekem by mě nikdy nenapadlo, tyhle filmy spolu nemají nic společnýho. No dobře, plný čtyři to nejsou, ale zaokrouhlil jsem trochu nahoru :o) ()

huhulalka odpad!

Každý dle svého gusta, ale tahle moderní, cool ,,pohádka,, pro nevím kterou klientelu mi ukázala jako dokáže být moderní animace ošklivá. Je to zvláštní paskvil pro někoho kdo rád mimózní pohádky pro skorodospělé. ()

vejfukCZ

Pro mě absolutní nářez! Neskutečnej cool úlet a parodie která se jen tak nevidí. Holt sou filmy který sou celkově asi nic moc ale mě neskutečně odrovnaj. A Karcoolka k nim patří na plný čáře. Nutno vidět s českym dabingem, ten vlk je naprosto dokonalej! Viděl jsem to několikrát a kouknu se na to klidně znova. "Jáá kafe nepiju!" ()

Snapphanar

Krimi-pohádka o Červené karkulce... Či Karcoolce? Mnohé by jistě potřebovalo ve filmu dopilovat, včetně animace a možná okrajově i příběhu, ale jinak bych řekl, že se zde jedná o docela povedenou komedii a jednu z těch moderních pohádek v jednom. ()

route60

Úžasně zprzněna klasická pohádka po Americku, animace nic úchvatného ale to je doslova přednost, děj je jednoduchý ale na tom není nic špatného vždyť je to pohádka a Karcoolka rozhodně nenudí a jsou tu docela slušné vtipy. ()

ZHODNOTITEL

Perfektní komediální animovaný film. Člověk si i velmi rychle zvykne na tu podprůměrnou animaci a pak už se jen baví a baví. ()