Poppy Moorová, puberťačka z Malibu, se pomstí svému ovdovělému otci, když zničí veškerou garderobu jeho přítelkyně, která se k němu má nastěhovat. Otec ji za to pošle do přísné internátní školy Abbey Mount na zapadlém anglickém venkově. Tam se Popy nesetká s právě vlídným přijetím. Ve škole vládnou přísné mravy, ostatní dívky ji považují za rozmazlenou káču (což taky je), a Harriet, která tu udává tón, zaujme k Poppy vysloveně nepřátelský postoj. Poppy se rozhodně udělat vše pro to, aby ji ze školy vyloučili a mohla se vrátit domů. Postupně se ale sbližuje se svými spolubydlícími, upoutá pozornost Freddieho, syna ředitelky školy, kterého všechny dívky tajně milují, a nakonec v sobě objeví talent pro lakros. Stává se kapitánkou školního týmu a nahradí Harriet v roli uznávané vůdkyně... (TV Nova)

moviesfan

Wild Child je absolutně nevýrazná komedie, která se sice snaží o vtip, ale ten vychází jen z menší části. Při sledování jsem měl pocit, že jsem kdejakou část někde viděl. Film je přesto v pohodě a neuškodí. ()

JohnCZ

Nad tímhle filmem jsem dlouhou dobu váhal a to i přestože tam hraje Emma Roberts a sympaťák Nick Frost. Nick k mému zklamání dostal jen malé, ale dost vtipné cameo. Škoda, že tak vtipný nebyl celý film, který často sklouzával k trapnosti. Scénář na bázi osvědčené šablony, kdy se z mrchy stává klaďaska + nějaká ta love story + zaškobrtnutí těsně před koncem a následné usmiřování. Šablona tedy viděná snad 100x a šablona která neomrzí, ale Wild Child tuhle šablonu nezpracovává nijak zajímavě a jednoduše nebýt Emmy, asi bych to ani nedokoukal. ()

Ajinka126

Já jsem se u tohoto filmu vrátila do pubertálních let, to se fakt povedlo :), přitom jsem od něj neměla žádné očekávání. Bez předsudků přiznávám, že se mi to líbilo. Je to určitě jeden z těch lepších teen filmů. ()

spaceboyCZ

Jen dalsi z tech americkych komedii, kdy holka prochazi pubertou, do toho valka se souperkami a zamilovani se do kluka... Nicmene, tim, ze tento film tvurci zasadili do Anglicke internatni skoly pro divky, dostal tak trochu jiny rozmer. Nejsou to ty stare stokrat ohrane vtipy, ono to obcas vyzniva i inteligentne...je to takove to male svetlo nadeje mezi tim vsim dnesnim radobykomedialnim povlem. ()

mysiak

Dievčenské filmy moc nemusím...ale tak toto sa dalo pozrieť...bolo to jednoduché, vtipné a skončilo to tak ako to malo...odporúčam pozrieť ()

Riddick77

Neškodná teenage taškařice, která hraje na moralistickou a hodnotovou notu, nicméně vzato poměrně s nadhledem a úsměvem. V poslední třetině filmu se sice moralistické a citové výlevy stupňují, avšak i tak fajn zábava s kouzelnou Emmou Roberts. Pěkná představa o rozbití konzervativního systému britské internátní školy, která je ovšem opravdu utopistická a v tomto formátu nepředstavitelná. Dobrý soundtrack. 6/10! ()

blackrain

Nevíte jak vyplnit nudné a pochmurné sobotní odpoledne? Koukněte se na Wild Child. Emma Roberts hraje rozmazlenou a zlobivou holku, takovou kopii Paris Hilton. Jednoho krásného dne rupnou jejímu otci nervy, proto ji pošle na převýchovu do anglického internátu pro dívky. Svým příjezdem způsobí ve škole hotové pozdvižení. Narazí na přísný školní řád a upjatou sokyni Harriet. Z rozmazlené Barbie se stane normální holka, s takovými scénáři se snad roztrhl pytel. Nápad je sice ohraný, ale film je to velmi příjemný. Film můžu doporučit. ()

slunicko2

Prostě hloupé. 1)  Možná kdyby to byla chlapecká škola a film plný pěkných sexy kluků (nezbytná podmínka), mohl bych ignorovat stupidní děj a celkovou naivitu díla._____ 2)  Ani 18letý vzácně se vyskytující Alex Pettyfer (ředitelčin syn) to nespraví. ()

FilmFan24

Zábavná jízda nejenom pro -náctileté o tom, kterak jednu rozmazlenou bohatou dívku Poppy ( Emma Roberts) pošle její táta do přísné dívčí internátní školy v Anglii a jak se po počátečních obtížích z ní...ale co, stručně a jasně: stokrát viděné a přece zase (alespoň pro mě) zábavné. Vděčné téma o napraveném jedinci a životních hodnotách funguje a tvůrci dokazují, že i dneska lze komedii pro mladé natočit vkusně. ()

runner85

Super, takéto dačo som potreboval, nenáročná vtipná romanca, človek sa aj trošku zasmial, pekné anglické prostredie a skvelá a pekná Emma Roberts ... a ak ti mám Emma poradiť, žiaden blond ! ten tmavý odtieň ti náramne sekne :) ()

CageDepp

Emma Roberts mě začíná bavit. Na tuhle komedie musí být nalada a já ji měl chvilkama jsem váhal i nad 5 hvězdama. ()

Trevor

Ľudia si zvyknú aj na hnité prasacie zvratky, ak s nimi žijú dostatočne dlho...na novodobý afroamerický fašizmus si v televízii nezvyknem nikdy, to našťastie nie je prípad tohto filmu, toto je iba nahlúpla komédie pre teenagerky. Nie tínegerky, čítajte to správne. ()

Kopik

Nic sem od toho nečekal, překvapivě zaujal. Svěží teenagerovská komedie, která přesně splňuje svůj cíl. Emma Roberts taktéž velice příjemně překvapila. ()

Gereth

U většiny teen komedii se najde něco, nad čím se upřímně zasměju. Je to pro mě obvykle odreagovačka, u které vypnu mozek a ať je sebehloupější, vždycky mi rychle uteče a já si tak skvěle odpočnu. Tenhle snímek nesplňoval ani jednu z výše uvedených věcí. Byla to nuda. ()

Tygrys

Další z hromady "neškodných" filmů, který dejme tomu neurazí, ale na druhou stranu si na něj po týdnu těžko vzpomenete. ()

MartinNDL

Námět je velmi neoriginální, skoro až primitivní. My fair lady přeměna s jasným koncem. Takže proč tak pozizivní ohodnocení. Důvodů je několik. V hlavní roli vidíme Emmu Roberts, která předvádí velmi dobrý výkon, který v teen komediích rozhodně není standartem. Je vidět, že se asi učila od Julči. Mnohem důležitější ale je, že tenhle film je netypicky vkusný, co do humoru. Není vulgární, není agresivní a nepůsobí ani moc hloupě. Děj odsejpá a nemá skoro žádné nudné pasáže. Kdyby všechny klišé dopadaly takhle, nemusel by se Kundera tolik trápit. ()