Málem hrdinové

Almost Heroes

Takmer hrdinovia

Dobrodružný / Komedie

USA, 1998, 90 min

Tato komedie v mých očích vede všem komediím. Je to TOP z TOP. Víc netřeba slovy plýtvati.(25.3.2012)

Oceňuji, že tato komedie není přehnaně trapná ani nechutná. Ústřední dvojice Chris Farley a Matthew Perry funguje velmi dobře a zejména Chris Farley jako bodrý vidlák zvedá tuto komedii o jednu hvězdu výše. Vtipů se dočkáte dost a scénář je velmi vyvážený, nedočkáte se nudného místa a prohlédnete si i pár pěkných přírodních lokalit. Ideální odpočinkový film a divím se, že jsem jej neviděl v televizi dříve, podle mě je to neprávem opomíjený pohodový film pro celou rodinu.(25.3.2012)

Po většinu stopáže to pluje v poklidných vodách čiré průměrnosti a jediné co občas vytrhne z letargie je pár neskutečně trapných fórků a pár (doslova) zcela skvělých gagů.(22.12.2005)

Říkejte si kdo chcete co chcete, mě to prostě baví. Nečekejte dějové zvraty ani excelentní herecké výkony. čekejte gegy, hlášky, vtipné situace.Je to tak blby, až je to dobrý :)(26.3.2012)

vtipná oddychovka, která v televizi potěší ;) ale pokud bych si měl vybírat mezi více filmy nejspíše by to skončilo na dovu hvězdách....(5.6.2010)