Málem hrdinové

Almost Heroes

Takmer hrdinovia

Dobrodružný / Komedie

USA, 1998, 90 min

Tato komedie v mých očích vede všem komediím. Je to TOP z TOP. Víc netřeba slovy plýtvati.(25.3.2012)

Docela příjemné překvapení. Ze zdánlivě naprosté kraviny se vyklubala slušná komedie plná absurdních situací, v nichž se hrdinové neustále ocitají. A ačkoli to místy mělo náběhy k trapnému humoru Scary Movie 2 nebo Epic Movie, naštěstí se to vždy udrželo na uzdě a spíš se to překvapivě stočilo jinam. Dokonce ani Matthew Perry, kterého jinak než Chandlera moc nemusím, tady výborně zapadl. Rozhodně stojí za vidění.(10.6.2010)

Aj takýmto filmom dávam niekedy priestor a potom som obzvlášť rád, keď sa to oplatí. Je to presne to, čo sa dá od bláznivej komédie čakať. Šialený humor nezachádza až do úplného absurdu a zase tie klišovité scény s pokusom o nejaký scenár nezachádzajú tiež do úplnej absurdity. Perry ušiel, ale ksicht Chandlera mu ostane asi navždy. 65%.(20.11.2007)

Říkejte si kdo chcete co chcete, mě to prostě baví. Nečekejte dějové zvraty ani excelentní herecké výkony. čekejte gegy, hlášky, vtipné situace.Je to tak blby, až je to dobrý :)(26.3.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,136,856Tržby Celosvetovo $-/20%/(19.11.2007)