Ctižádostivý spisovatel Carter Webb právě dostal kopačky od své lásky. Zničený se stěhuje na předměstí Michiganu, aby se staral o svou svéráznou nemocnou babičku. Touží napsat knihu, která by se stala bestsellerem.
Brzy po příjezdu se seznámí se Sarah Hardwickovou (Meg Ryan) a jejími dcerami Lucy a Paige. Mezi ním a okouzlující, bezprostřední Sarah začíná vznikat zvláštní vztah. Jenže o sblížení s Carterem usiluje i dcera Lucy. Jejich životy se vzájemně proplétají a Carter znamená pro ženy ve svém okolí víc, než by se zdálo… (oficiální text distributora)

dANo

Neprirodzené a nudné. Asi takto nejako by som v skratke definoval tento film. Herecké obsadenie a tunajšie hodnotenie naznačovalo, že sa snáď nebudem až tak nudiť, ale sklamal som sa. Sledovanie tohto filmu bol to vyhodený čas. ()

liuk

Dost fádní, neobjemné, zapomenutelné, a rozhodně ne komedie. A ani jeden z těchto přívlastků by musel nutně znamenat, že film jako takový v podstatě zklamal. Poměrně dlouhou dobu byl opravdu moc fajn, příjemně melancholický, lehce zahraný. Ovšem jen do té doby, kdy mě začala naštvanost všech postav opravdu vadit a kdy jsem si začal uvědomovat, že postavy opakují stále to samé dokola a chovají se hodně divně. Dělají z mnoha komárů velbloudy, a tak domnělou velikostí jistých drobností zcela zakryjí pár větších témat, které film nakousává. Bohužel opravdu jen nakousává, a to v poměrně povedeném rozjezdu, který ovšem v dějství následujícím proklatě vyšumí. Verdiktem je In the Land of Women dosti odfláklým filmem, který statečně táhne moc dobrý Adam Brody a skvělá holka do nepohody Kristen Stewart. A ještě, abych se vrátil k začátku svého komentu: že film není komedie není negativum, film se jí ani stát nechtěl, jen popis "romance" se asi prodává hůře než "romantická komedie". ()

strelenaL

Do tohoto filmu jsme byla zažraná celou dobu, co se bude dít mezi Meg a její rodinou. Jak se do jejich okolí připlete Adam. Byla jsem unešená, když se začálo něco dít, ale konec mě úplně zklamal. Čekala jsem úplně jiný závěr. Když jsem tedy po shlédnutí začala přemýšlet, určitě by se našlo několik aspektů jak líp udělat konec a né to odbít tak jak to nakonec odbyli. No musím tedy dát pouze za 3*.Je to veliká škoda. ()

iantomasik

Kolekce pitomců a ohraných symbolů. Přemoudřelý hlavní hrdina by zasloužil dostávat přes držku častěji a hysterická Meg zrovna tak. ()

Pecival

Film trpící poněkuď nemalou mírou vyumělkovanosti a nevěrohodnosti. Naštěstí to zachraňují herci - ať už pořád hezká Meg Ryan, sympatický Adam Brody a nakonec i ta Kristen Stewart (možná by jí přecijen byla škoda, kdyby se tím stmíváním nadobro znemožnila). Možná je problémem filmu absence hlavní love-story a nebo také dosti nevěrohodné dialogy. A možná úplně něco jiného... ()

giovanni3

Slabá romantika s prvky dramatu. Co vlastně bylo drama? Rakovina a smrt babičky na konci filmu to není moc možná tušení nevěry.. Romantika byla taková celá zmatená, ač od počátku to jasně jiskřilo mezi Carterem a Sarah. Bokové linie byly víceméně slepými uličkami. Další co mne zarazilo bylo, že v informacích o filmu bylo, že Carter je režisér porna pak z toho nakonec byl scénárista soft porna, pak soft erotika a celé se to předhodilo na začátku, aby to nalákalo důvěřivé snílky, kteří od filmů čekají jen a pouze sex. Celkově slabé, ač občas mne pár scén zaujalo a neměl jsme nutkání to vypnout = 2z5. ()

Looser

Snímek překvapil, docela i nalákal, ale nakonec skončil tak nějak nemastně neslaně. Možná to chtělo 5 minut navíc a dotahnout scénář. Takhle mi konec přišel trochu umělý. Jinak film jako celek funguje, Meg Ryan s přefouknutými rty je ok, akorát v něm možná Brody funguje až příliš jako psycholog, sexuolog atd., ale to je asi věc názoru :-). ()

chmíří

Slabší 4* hlavně za těch příjemně stravených 90min., je mi sympatické že si film nehraje na něco na co nemá, a k tomu aby byl příjemně koukatelný mu stačí výborné obsazení ( až překvapivě krásná Meg Ryan a samozřejmě Kristen Stewart, a ktomu pohodový Adam Brody) a živé dialogy doplněné životním příběhem. Nic víc nic mín...70% ()

wikus

Meg Ryan bola určite lákadlom, ktorému vďačím za to, že som film vôbec videla. A neľutujem. Vzťah teenagerky a matky chorej na rakovinu je príliš komplikovaný na to, aby sa dal filmovo vyjadriť. Kasdan sa o to pokúsil, navyše pridal nenásilne hrajúce Brodyho a do úlohy teenagerky zasadil Kristen. A čo vzniklo?Určite nie 5-hviezdičkový film,ale u mna si to aspoň tie 4 zaslúži. Romantické filmy nemusia byť predsa vždy iba o perfektnej láske, ktorá prekoná všetky prekážky a zaľúbenci môžu byť spolu.. ()

jondoe

Na uzemi zen by som nepozerak kedby tam nehrala Kristen Steward a musim priznat ze aj v tomto filme vsetko tahala ona spolu z Meg Ryan. Film nenudil a stravil som ho v pohode. Samozrejme ze to neni nic nove pod slkom ale aspon sa film na nic nehra.60% ()

NICOX

Tenhle typ ukecaných filmů, jejichž děj by se vešel do jednoho 20minutovýho dílu seriálu, nemám ráda. Na území žen je výjimka. Má takovou pohodovou náladu, pomalu plyne, ale přitom sem se u toho vůbec nenudila a jen čekala co bude dál. Asi taky proto, že mi to prostě přišlo vhod a herecký obsazení bylo (pro mě) hodně příjemný (Brody, Stewart, Ryan), dávám 4*. 75 % ()

Nassau

Todle je pro mě překvapení. A příjemné. Pěkně zahrané, zajímavě natočené a dobře obsazené. Znovu se na to asi nikdy už nepodívám, ale i tak... ()

klukluka odpad!

Přiznávám se bez mučení - tohle jsem ani nedokoukal. Přesto si tomu už po cca 20ti minutách dovolím napálit ODPAD!. Tolik stupidních dialogů, pronášených navíc s našim brněnským přízvukem- áááá, tohle fakt ne!!!!! ()

BluT

Co tím chtěl básník říci? Vztahy hlavních charakterů nebyly moc hezky navozený, věci se děly v neurčitym rytmu, postavy jednají přinejmenším zvláštně a i když se film snažil řešit poměrně závažný témata, jako nemoc a smrt, mě to nebralo. Scénář se vcelku nepoved, bych řek. Meg Ryan mám moc rád, ale v tomhle (asi) nízkorozpočtovym filmu se mi nelíbila. Ani Kirsten vlastně. Všichni herci tak nějak klouzali po povrchu a jako by se do postav nevžili. Netvrdím, že je to nějak zázračně špatnej film. Jen je zmatenej, neví co chce divákovi nadávkovat, jak to podat a bruslí si v průměrnosti. A vyzní kompletně do ztracena. 50% ()

joshula

Jak se změní část života? Pohled do jednoho období, které je vyplněno útěkem před světem mladého muže a hlavní postavy. Pěkný pohled do světa, ale až s hladkým průběhem seznámení s novýmy sousedy se mi moc nezdá a kazí dojem z celého filmu. ()

noby

Příjemný pohled do hlavy jednoho muže a jeho žen. Trochu orodování za mezilidské porozumění, trocha melancholie, slušná dávka smutku, špetka komedie, kousek pravé klišovité romantiky na pozadí té ze života. A asi první film, kde mi Meg Ryan vůbec nevadí :). ()