Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

DanielW94cz

Jo je to hnus,ale baví mě tento film i poněkolikáté,navíc zde hrají dost pěkné holky.Když pomineme sračky a sliny při té scéně s tou bábou,není to tak zlé. ()

blatouchm

Super parodie na teenage komedie. Skvělá hudba. Extrémní fóry. I po letech jsem se smál od začátku do konce. Pokud znáte parodované filmy, tak je to ještě o třídu lepší. Je nutné opravdu dávat pozor na dialogy a následující scény, které vyústí v další výbuchy smíchu. Polovinu filmu jsou herečky v plavkách nebo i bez a ženské si taky přijdou na své. Grimasy Jaime Pressly jsou neuvěřitelné. Role Mia Kirshner fakt brutální. Napočítal jsem asi 3 fóry na černochy, které by dneska znamenaly minimálně neuvedení do kin a to nepočítám diskriminační počet maximálně 1 černoch na párty! Necenzurovaná alternativní verze má 100 minut. ()

Supremit

Z môjho pohľadu mi to príde na celkom vydarenú paródiu tzv.: „TEEN MOVIES”. Rozhodne to nie je pre citlivé povahy, ktoré nedokážu oceniť daný humor. Film oplýva najmä pejoratívnym humorom, hanlivými scénami, ktoré od majoritnej časti užívateľov ostali nepochopené. V súčasnosti nie je korektné natáčať daný žáner filmov. Zosmiešňujúca kinematografia zažíva svoje najhoršie časy. Žiaľ, momentálne sú v móde len sentimentálne snímky, ktoré sú nadmieru presladčené lacnými, gýčovitými ozdobami, nútiacimi k súcitu a porozumeniu. Summa summarum, obscénny humor, nezdvorilé spoločenské narážky a malá dávka nevkusu to všetko sa podieľa na zábave konkrétneho filmu. Ak vám tento, trochu primitívny humor neprekáža, rozhodne to stojí za pozretie. ()

asdfasdf odpad!

Sice se tam objevilo pár scén, u kterých jsem se alespoň mírně usmál, ale to pořád nemění nic na tom, že to je jedna z nejhorších komedií, co jsem kdy viděl. Děj naprosto nesmyslný a ještě proložený fakt většinou naprosto zcestnými něčím, co snad nejde ani za humor považovat!!! ()

soukyd33

Parodie? Ano! Tohle mohli herci zahrát snad jenom opilí nebo sjetý na plech. Nevím přesně filmy, na kterých je parodie založena, ale některé se poznat dají. Nečekejte žádné nic, čekejte pouze humor a herecké výkony na maximum ultra. 😁 Poznámka: Chcete vědět, jak se to absolutně nemá dělat? Tohle je film pro vás. 👍 Doporučuji, nedoporučuji, mě je to jedno. 😁 Hvězdiček 4 ()

Ondak

Pravá americká teenagerská komedie. Film vykrádá děj ostatních filmů něco ve stylu Scary movie. Míra vtipnosti ve filmu má hrozně kolísavou kvalitu. Někdy je to vtipné, někdy strašně trapné. Celkově se mi film líbil a bavil jsem se u něj. Jen by mohl být vynechán "nechutný" humor u kterého se snad nikdo smát nemůže. ()

charles3

Parodie na tehdejší (max. 2 roky "staré") teenagerovské hity jako Taková normální holka, American Pie, Velmi nebezpečné známosti a řadu dalších. Pohledné hlavní hrdinky (J.Pressly jsem zprvu dokonce považoval za Margot Robbie), k tomu pozdější Captain America a v neposlední řadě zcela zbytečný, dost trapný a stále více herecky zneužívaný Randy Quaid. Hodnotím jako velmi lehký nadprůměr díky několika podařeným gagům a narážkám. 52 % ()

darkchipmunk odpad!

Když mně i v teen věku připadalo, že teen komedie, který vznikaly v nultých, se líbí úplným idiotům. Vyjma některých holčičích, jako třeba Mean Girls. Ale jinak to tehdy opravdu byly kýbly s*aček. Ještě pochopim, když to má někdo jako guilty pleasure, ale jinak... no chvála Bohu, blbci už mě neobklopujou. ()

Dinoo odpad!

Ani raz som nemal možnosť sa zasmiať ,pretože neviem čo tam bolo vtipné , asi len nemám zmysel pre humor.. Alebo žeby v tomto prepadáku nebolo absolutne nič vtipné ? Ani na usmiatie ! Nič ďalších zabitých 90 minút môjho drahoceného času.. ()

Hermes

Dovolím si nesouhlasit s většinou, ale u filmu jsem se celkme dobře bavil, pěkný bylo třeba i rozdělení školy na krasavice, krasavce-sportovce a losery :) A pár dobrých hlášek ve filmu doopravdy je :) ()

bosonoh

No nebudu a srab a pozvednu hlas pro tuhle PARODII I!!!! Od začátku mi bylo jasné že tohle nemůže nikdo myslet vážně. Odkazy na slavné filmy mi to jen potvrdili. Outsiderka která už na první pohled je prvotřídní kočka (jen uboze ukrytá za špatné brýle nebo účes) mi ve vážně míněných teenagerských filmech vždycky lezla na nervy. Trapný fekální humor dotažený do ultranechutnosti. Rasistické hlášky. Taneční čísla. Všechna ta upatlaná klišé teen filmů jsou zde naprosto vědomě (zdůrazňuji !!) přetažena do extrému a přes hranici únostnosti diváka. No ano. A o to zřejmě šlo. Udělat si srandu z blbosti, trapnosti, přeslazenosti, ubohoučké naivity. Když na to divák přistoupí měl by si to užít. A ti, co od toho utečou o nic moc vlastně nepřišli. ()

Kiridan

Naprosto přesná reakce na teenegerovské komedie. Tenhle film je geniální jen to mnoho lidí nechápe. Proč? Protože nikdo nemá rád , když si dělá něco srandu z jeho oblíbeného filmového žánru, že? ()

bocy odpad!

Strašne pritiahnuté za vlasy...Možnože jeden dobrý vtip by sa našiel, ale inak je to fakt BULLSHIT. ()

kritička odpad!

Ježiši, tohle je snad parodie na všechny americký trošku úspěšný filmy 90. let ... Velmi nebezpečné známosti, 10 důvodů proč tě nenávidím a na spoustu dalších filmů ... jenže ty se mi líbily ... tohle nic moc ... ()