Návštěvníci 2: V chodbách času

• Česko Návštěvníci 2 (více)

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille. (Česká televize)

Kariya

Tohle je úplná desiluze. Stejný režisér a stejní herci (většinou) jako v jedničce, ale výsledek ubohý. Děj je sice opět nevyzpytatelný, ale stejně tak je nevyzpytatelná úroveň scének a dialogů. Ty jsou z hlediska herců dosti napjaté, svázané, takové nesvé. Všechno je to chaotické a působí to dosti odbytě, nedomyšleně, nepropracovaně až uboze. 40% ()

mazzarek

Souhlasím z Baxtem. Je v tom hodně velký rozdíl!!! Mrzí mě, že se od toho vyvíjí i celkové hodnocení, protože druhý díl je stejně kvalitní jako první. V dnešní době už není takový velký problém sehnat na internetu verzi, kterou nadabovala ČT. Má to o hodně víc šťávy a vtipem to jen srší. Určitě je lepší, když slyšíte hlášku „to je moje parchantě, než „to je můj vnouček“ a takových případů je víc. Vyhledávejte původní dabing ČT. Není to poprvé a ani „bohužel“ naposled co TV Nova a Prima doslova a dopísmene zase něco zkurvila. Prima viz Vánoční prázdniny, kdy z vynikající komedie udělala svým dabingem odpad! ()

sethi

Moc francouzkých filmů jsem neviděla, ale jestli jsou všechny takhle uřvaný, tak to je ani vidět nechci .V první půlce filmu všechny postavy ječí a křičí, až sem si říkala, že to snad vypnu, takovou hysterii. Druhá půlka už byla o něco lepší a místy sem se docela pobavila. Hlavně scény s televizí a na svatbě se mi líbily. ()

PB2

"Á mladý panic! Buď silný a snaž se již o svatební noci" Je to trochu horší než jednička, ale pořád je to skvělá legrace s charismatickým Renem v hlavní roli. "Zaveďte mě tedy za megerou!" ()

Indy21

Nevim jak někdo může dát min jak dvě hvězdy. Kdy bylo aspoň polovina komedii jako tahle tak by tahle stránka byla zbytečná. ()

RAFT

Po perfektním prvním dílu tu máme další díl ,který bohužel je o dost slabší než předchozí díl ,slabé triky .Ale dá se na něj podívat.60% ()

darthhokro

Tohle můžu, stejně jako první díl, jedna hláška stíhá druhou. Trošku mě mrzí výměna frenegondy, ale co už, zvykl jsem si časem. ()

Stanix

Dvojka dopadla dobře a je zábavná podobně jako jednička. Je to obdobný mix zábavy s jinými gagy a situacemi. Zdejší výsledné hodnocení je podseklé jako prase, zřejmě díky takovým uživatelům jež od druhého dílu francouzské komedie čekají dvojnásobnou porci zábavy a když se jim zcela pochopitelně nedostane, jsou frustrování a poplivou co se dá. ()

Spectacle

Druhý díl Návštěvníků je takřka učebnicový příklad špatného pokračování. Nedokázal se vyhnout přeplácanosti. "Noví" Návštěvníci jsou opravdu mnohem bláznivější a uřvanější a dějově víc komplikovanější. Vše jde bohužel na úkor kvality. Navíc postrádám Valerii Lemercier. ()

Renie42

Trochu mě to zklamalo, je celkem běžné, že pokračování nebývají už tak dobrá jako předchozí. Změna herečky, která hrála Beatrice/Frenegondu, nějak mi tam nezapadla, i ten příběh se mi zdál slabší a jakoby se to tam nějak pokazilo. Skákají si z minulosti do budoucnosti, jak se jim chce. Nějak to tvůrci neodhadli. ()

rob_troy

Už jednička sama o sobě byla vážně perfektní francouzská šílenost. Byl dobrej Jean Reno, Byl dobrej i jeho poskok..Pětka ()

anyonecek

Stejně dobré pokračování 1. dílů, které je sice o trochu horší, ale pořád je to vysoký nadprůměr oproti jiným komediím. Český dabing opět skvělý. ()

GordonCZ

Pokračování Návštěvníků je sice o něco delší, zato o hodně nudnější. Vtip se vytrácí a je z velké části nahrazen ukřičenými scénami, prázdnými dialogy a zmateným pobíháním postav sem a tam. Zkrátka na každém kroku jde vidět snaha vyždímat z pěkné jedničky ještě něco navíc, ale zároveň je tato snaha tak křečovitá, až to bolí. Hodnocení je hodně na pomezí 1 a 2 hvězdiček, ale vzhledem k tomu, že se to i přes to všechno dá zkouknout, dávám nakonec 2*. ()

brzozin odpad!

Uřvaná, upištěná a choromyslná francouzská komedie. Poslední dobou mám pocit, že Frantíci nedokáží natočit nic, u čeho by se neještělo, neřvalo, neskákalo a epileticky netřáslo. Tohle patrně někdo považuje za vtipné. Už samotná jednička byla stupidní. Ale tady tvůrci dokázali, že i z hromady sraček se dá vydestilovat ještě nějaký macerát. ()