poster

Stříbrná vůně mrazu (TV film)

Drama

Česko, 2005, 90 min

 • triatlet
  ***

  Zachycení charakterů postav v době sametové revoluce si nezasloužilo tak banální romanci, v níž se spojuje lyrika při vysýpání smetí s 45 000 dolary a Kapským Městem. Silnější úvod, slabší závěr s prvky traileru... Výborné herecké výkony. Scénář: Václav Holanec hudba: Vladimír Godár.(17.11.2010)

 • Tosim
  ****

  Jana Janěková a Martin Písařík. Kvůli nim hlavně se vyplatí film vidět, protože svoje party hrajou skvěle. Dobré jsou taky rozpory doby a charakterů, které scénárista vystihl poměrně přesně. Jaromír Polišenský točí hlavně filmy, které se odehrávají v době komunismu a tím je taky snímek velmi cenný.(28.11.2005)

 • derryl
  ****

  Výtečný televizní film, který se jako jeden z mála zabývá listopadem 1989 a době poté. Pan Holanec našel ten správný příběh, zasadil ho do té pravé doby, které byla velmi zvláštní a pro lidi nezvyklá. Už pro herecké výkony a skvělou režii mám radost, že pan Polišenský točí dobové televizní filmy.(24.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace