Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

Historik

Jako televizní film se mi to zdálo docela dobře stravitelné. Jistě, nebylo to nic objevného, ale k nějakému "odpadu" to má daleko. Zejména herecký výkon Viktora Preisse stojí za vidění. Jako vždy. 70% ()

Sandiego

Docela milé překvapení, od tohoto filmu jsem skutečně nečekal nic, jelkož mám stále v paměti otřesnou Pánskou jízdu. Nyní mi však režisétr nabídl uzavřený příběh, nějaký vývoj postav a dokonce i několik chtěně vtipných okamžiků. V. Preiss a J. Dolanský hrají slušně, což však nemohu říci o ostatních postavách. A ty závěrečné pointy a zvraty mě prostě bavili a bylo mi jedno, jetsli jsou přitažené za vlasy či ne. ()

GodComplex

Vsechna tradicni negativa cz produkce jsou sice i zde, ale nakonec to bylo lepsi, nez by se od podobne zoufalosti dalo cekat. Potencialni taxi koncept, Praha, obcas se mihne hezka girl, nejake ty zachytne body to tedy ma. Nic to ale nemeni na dementnich situacich, priserne hudbe, otravnem hlavnim hrdinovi a vtipum, ktere vyzneli mnohem vic trapne, nez vtipne. Na cz pomery takovy slabsi prumer, celkove ale klasicky vesmes zbytecna zalezitost. 3/10 ()

gogos

Ja si nemuzu pomoc, me to jako zase takovej propadak neprislo... Preiss hraje klasicky, Dolanskej celkem v pohode, Zdenicek je totalni nula... namet je pomerne zajimavy, obcas se pobavite a pasaz s cikany mi pripomela Hostel... ()

Dr. Hawkeye

Martin Kotík ukázal, že umí něco víc než jen Pánskou jízdu, ale přesto celá snaha zůstala jaksi na půl cesty. Škoda že se za něj nepostavil nějaký zkušenější dramaturg a neupozornil ho, že kostra příběhu je víceméně v pořádku. Obsazení je více než skvělé (duo Preiss-Dolanský se zasloužilo hodně na mém hodnocení), ale vedlejší dějové "linie" - šéf taxislužby Zedníček, jeho "vypečený" kamarád Vondráček a zejména dementní tetička Hlaváčová (marně jsem dumal, zda zde Jana Hlaváčová plnila nějakou prohranou sázku a nebo zda ji na starší kolena šouplo) celý film nejenom že rozmělňují, ale vnášejí do něj zbytečnou křeč a trapnost... A je to škoda, protože i přes tyto chyby je film vcelku příjemným (byť spíše televizním) filmem. ()

topi

Všechno nejlepší není špatnej film, ale některé scény jsou hodně trapné a sráží ho hodně ke dnu, třeba tetička v roli Jany Hlaváčové, nebo přiblblá milenka hlavního hrdiny v podání Jana Dolanského, který mě v roli taxikáře také moc nesedl. Už vůbec mě neseděl Pavel Zedníček v roli šéfa taxislužby. Film vyloženě zachraňuje Viktor Preiss, kterej není trapnej v žádné situaci a hraje na jedničku! Kvůli němu jsem si film i pustil, jinak jsem čekal slabotu. Ale zas takovej průser to není, párkrát jsem se i pobavil a dobrá byla i hudba s texty od Alice Nellis. A ještě je moc pěkná Vendulka Křížová v roli Jardovi manželky. ()

italka63

Vzhledem k tomu, že Dolanskému to s Preissem  dobře šlo, zapomenu na ostatní co bylo trapné a třetí hvězdičku dám. ()

Damiel

20 % - Pánská jízda v taxíku (jízda dvou pánů v taxíku :))) Těch několik málo dobrých momentů, které Všechno nejlepší! nabízí, se spolehlivě utopí v nekonzistentním scénáři, který naprosto postrádá rafinovanost ("pointy" uhodnete dopředu), a v moři křečovitých dialogů (Kotík opakovaně dokázal, že je mistr křeče) a umělého moralizování. S výjimkou Preisse nenarazíte na "skutečné" postavy, jen umělé loutky á la Pánská jízda (milenka Lenka a tetička Hlaváčová jsou vrchol vší trapnosti). Většina scén je zbytečná vata, proto se tak často člověk diví, že plynulost děje (či spíše dějové prázdnoty) nějak drhne. Poměrně zbytečná věc, která nemá ani na to, aby diváka hodinku a půl bavila. ()

YURAyura

2/10 Kotik se zlepsuje, ale poooomaaaaaluuuuuuuuuu.... odhadem to bude trvat tak jeste dobre 3-4 filmy, nez to na divakovi nezanecha trvale nasledky. Viktor je v klidu, Honza taky, ale ten scenar. Nemusi prset, jen kdyz skape. Ale aspon jsem videl v taxiku Zuzanu Scerbovou - a z te rozhodne neco bude ()

L_O_U_S

Tak tohle se mi opravdu líbilo. Skvělý scénář a skvělý Viktor Preiss. Po celodenních peripetiích nezůstane nikdo nic dlužen nikomu. (320.) ()

Lennnnna

Což o to, projížďka po Praze to byla pěkná,od krásného Jana Dolanského bych se nechala nejen svézt, ale dokonce i svést:o), ale to je bohužel tak všechno. Já upřímně doufám, že mu už někdo dá nějakou pořádnou roli, protože tady prostě nebylo co hrát. Viktor Preiss je rozený dramatik, takže vážně nechápu, proč se na stará kolena pouštěl do komedie. O ostatních hercích není třeba se zmiňovat, to totiž nejsou žádní herci, jen estrádní televizní figurky. Nudná záležitost, která nad odpadem balancuje na velmi tenkých drátkách. ()

Suzana

No jo, asi tomu moc fandím, ale pár světlých chvilek to mělo. Ty bohužel přebíjí zbytečné karikatizující :-) postavičky a natahovaný konec...co bylo vlastně smyslem filmu? Jo, čtu komedie, takže jsem se aspoň tak nějak...pobavila. Všechno nejlepší! není žádny zázrak, smíchy se u něho za břicho popadat nebudete, ale pořád se na to dá koukat. (viz Pásnká jízda) ()

sek

Na celovečerní formát natažená bakalářská moralita s naprosto děsivě přemrštěnou postavou dementní tetičky. ()