Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt a Bill Murray se vrací v dalším dobrodružství nejoblíbenějšího kocoura, který si na návštěvě Anglie užije doslova královského zacházení! Garfielda s Jonem (Meyer) a Odiem čeká Británie na všechny způsoby. V Londýně potkávají věrnou Garfieldovu kopii – královského kocoura jménem Prince, který právě zdědil úžasný zámek. Obě kočky si nečekaně vymění role a Garfield si brzy užívá bohatství, jak to jen jde! Je tu jen jeden problém: podlý lord Dargis se ho chce zbavit. Garfield 2 – to je dvojitá porce smíchu a zábavy pro celou rodinu… Ono totiž není špatné být králem! (Magic Box)

BoncheR

Musím z nevôľou uznať, že oproti minulému dielu je to riadny pokles ale v podstate som sa bavil...Len keď to pozeráte...MUSÍTE mať dobrú náladu...:D ()

biglion

Lidi, nevím jak vy, já se ale báječně bavil :-D Inu na každý film má být ta správná nálada a na tento rozhodně byla :-D ()

lumiros

Nechápu hodnocení ostatních, ale já mám přesně opačný názor. Po jedničce, která byla plná technických chyb a tudíž pro mne přímo nesnesitelná je to právě dvojka, která se mi opravdu hodně líbila a Billy Connoly byl naprosto zde dokonalý. Dávám plný počet a jen tak dál. ()

Danny F.

Tady se to rozjelo ve velké zvířecí show. Ale ani to nepomohlo. Taková typická, ohraná a dost okoukaná záměna, tu už hodněkrát byla a proto děj nijak nepřekvapí. Trochu jsem se i zasmál. 50% ()

Mishqo odpad!

v poslednej dobe narážam na filmy ktoré sa ani s veľkým vypätím síl nedajú dopozerať do konca a pokračovanie Garfielda tam zaručene patrí...myslel som si že aspoň za samotného Garfielda dostane pár bodov ale aj ten bol vyslovene trápny..no škoda ()

Pupidyk

Po celý film jsem se cítil trapně. s kamarádem jsme se styděli, že jsme byli tak pošetilí a na Garfielda 2 šli. Doufám, že nás při odchodu ze sálu někdo nevyfotil jak odtamtud odcházíme. To by byl skandál! ()

davidek

Byl jsem hodně zklamaný. Ani mé pětileté dceři se to moc nelíbilo a to se jí líbí desetkrát víc věcí než mě. ()

Ichabod

Hrozný scénář, otřesný Garfield v podání Billa Murraye a absolutní neschopnost vzpomenout si na první díl (byť alespoň minutu) dokazuje, že jde o opravdu zbytečné filmy. Pozitivem jsou ostatní skutečná zvířata a jejich namluvení. Skvělý je zejména anglický buldog, pro kterého mám slabost neboť mám dva doma... :-) ()

corbeau

Jednoduchá blbost, která mě ale celkem bavila. Se skvělým comixem se to nedá srovnávat, tenhle filmový plyšák úplně postrádá charisma kocoura, s nímž sdílím zálibu v lazaních. Ale jako oddechovka, když chci vidět něco nenáročného se to dá. ()

P1tr

O něco horší než už tak veskrze průměrná jednička. Škoda, komiks nabízel ideální látku pro zábavný celovečerák, ovšem tvůrci si vybrali jednu z těch špatných cest. ()

Arius

Ohromna sranda, to predovsetkym priblizne tak na tri. Tak preco som ich nedal? Nemozem, sranda nie je vsetko a v tomto pripade sa rezia spoliehala na svojho jedinecneho kocura. Co sa vsak tyka ostatnych faktorov ako napriklad herci, ty boli uplne mimo a taktiez i mnoho dalsich protigarfieldovi hrajucich argumentov. To ja jednoducho nemozem, aj ked tej srandy bolo za dost. ()

slovan1

Připomělo mi to prasátko Babe a to mi přišlo docela uhozené. Zvěřinec u bazénu, grilu a s havaj výbavou na sobě je trochu moc. Garfield je legendární ale jestli je tohle pokus o jeho propagaci tak bych řekl, že jde o selhání... pár zábavných scenek, většinou ale vtipky - nevtipky. Na zabití času možná, jako celovečerni film sotva... Nej scéna v závěrečných titulcich. Tím nenabádam aby se člověk na tohle díval a dočkal se ji :-)). Život před a po shlédnutí Garfielda 2 je pořad stejný. ()

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře