Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

Rora.

Jako koukal sem na ten film jen,protoze se mi nechtělo vstávat z postele pro dvd s nějakým lepsim filmem,ale nakonec mě to prijemne překvapilo, sice klasickej americkej happy konec,ale některý scénky byly vtipný a zasmál jsem se u toho...50% si to zaslouží :) ()

RigorMortis

Konečne film, v ktorom Rob Schneider nehrá totálneho idiota, takže sa na to celkom dá pozerať. Je síce divné pozerať sa na na scenár v štýle "nerds vs bulllies - 30 years later" a na to, ako traja dospelí chlapi hrajú baseball proti deťom, no čo už. Od schneiderovskej popcornovky treba čakať nenáročnú vec, ktorá pobaví, nie dokument o kvantovej fyzike. Osobitosť celého filmu podfarbujú aj detskí komentátori na zápasoch ( a keď sa pozriem na predstaviteľku Gretchen dnes, puberta odviedla výbornú prácu). ()

Hemlock

Šílená, ale zato nenáročná komedie, která má svižné tempo a servíruje solidní buranský humor zaměřený na sportovní dřeváky a všemožné nemehla. Navíc v hlavní roli Rob Schneider - to je již tradiční stálice, která mě vždy umí pobavit a i tentokrát jsem se nenudil. Slušných 60%. ()

lobo87

Typická "schneiderovka", kde sa objavuje niekoľko parádnych vtipov, niekoľko nechutnosťí a niekoľko trápností pokope. Tu dominuje partia imbecilov snažiaca sa o baseball a revanš za roky výsmechu a šikany. Ako hovorím, typická "schneiderovka"... 55% ()

teplic

Kriste ježiši, toľko retardovaného detinského humoru som videl naposledy na učiteľskej praxi v triede plnej násťročných zajebákovaných mutujúcich budúcich inžinierov, doktorov, právnikov, feťákov, športovcov, nespokojných slušných občanov a frustrovaných žien v domácnosti. Nakoniec, to asi aj bola cieľová skupina tohto ušľachtilého snímku, v ktorom sa nikto ani len nesnaží a to už je veľmi zlé, keď rob šnajder vo filme medzi ostatnými komicky a herecky exceluje (okrem jona lovitza, ktorý nemá nijaké rozsiahle party). K jednému životnému problému (šikane) film moralizátorsky zaujal naozaj jedinečný diskutabilný a zjednodušený postoj. Špeciálne zo scény, kde sa šnajder ospravedlňuje svojej obeti, sa mi dvíhal estetický aj morálny kufor. Celé posolstvo filmu sa dá zhrnúť do vety: ak ťa niekto šikanuje, nechaj ostatných, nech to vyriešia, hlavne ak je k dispozícii keš. ()

Daniel2003

Prostě příjemná baseballová komedie, u které se dá vážně dost zasmát, v ČR hlavně díky špičkovému (prvnímu !) dabingu, kdy jsou hlášky podstatně lepší než v originále. ()

AleXtreme

Tu nepříjemnou nudu a pocit odporu u některých scén hlavně ze začátku filmu u mně nezachrání nic. Ani dobře zahraná role Roba Schneidera.... ()

komatsu odpad!

Tři dementi potkávají ještě větší dementy, což je staví do dementních situací, které jsou jedinou náplní tohodle dementního filmu ()

pallladin

Film o 3 dospělýchh chlapech, co jezdíj od hřiště ke hřišti a porážej dětský týmy. K tomu Rob Schneider jako hlavní postava a největší mazák z celé trojice. A brilantní zakončení, ve kterém všichni pijou limonádu jedí pizzu a všichni se mají rádi.Úplně jako ze života. Ach jo kdyby to alespoň bylo trochu vtipný, tak bych tomu možná nějakou hvězdičku přidal, ale takhle ani nevím za co dávám tu jednu. ()

tyzmrde

Nechápu tak nízké hodnocení, u toho jsem chcipal a jedna z nejlepších komedií co jsem viděl a je taky v TOP 10 oblíbených komedií. 10/10 ()

Briskie odpad!

Tak tady opravdu nevím. Občas se v noci probudím, celý upocený, ochromen hrůznou noční můrou. Ta noční můra se jmenuje (J)elita ze střídačky. Nuda, vtipy tak bezduché a dementní, že jsem nestíhal facepalmovat, zápletka, že jsem třikrát usnul. Opravdu zahozený čas ()