foto

Matthew Willig

  • nar. 21.1.1969 (48 let)
    La Mirada, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Matthew Joseph Willig se narodil 21. Ledna 1969 v La Mirada, California. Tento herec ale také bývalý útočník Amerického Fotbalového týmu měří 203 cm a váží zhruba 142.8 kilogramů, se proslavil především v seriálových rolích (např. Dexter, Chuck, Kriminálka Las Vegas apod.) ale také i filmových jako jsou Rok Jedna, Millerovi na tripu či Likvidátoři. 

Ve své fotbalové čtrnáctileté kariéře hrál pro týmy: Carolina Panthers, Atlanta Falcons, New York Jets, St Louis Rams a další. Za tu dobu vyhrál prsten Super Bowlu když hrál zrovna pro tým St Louis Rams. Willig se také mimo hraní fotbalu věnoval basketbalu na St. Paul High School v Santa Fe Springs, California.

V současné době žije Willig se svou manželkou Chris v Los Angeles. Nyní se na něj můžeme těšit ve filmech Stretch, kde si zahraje po boku slavných herců jako jsou Chris Pine a Jessicy Alby, nebo  v horroru Home Invasion.

Petr "KergeSinko" Rada

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace