Aby mohl být s manželkou Sherry, chystající se porodit, je agent Malcolm Turner přeložen do kanceláře. Krátce poté však dojde v kalifornském Orange k incidentu, při němž zemře Malcolmův bývalý parťák Doug Hudson. Nový parťák Kevin Keneally dělá na případu bývalého specialisty vojenské rozvědky Toma Fullera. Ten odešel do výslužby a nechal se zaměstnat soukromou společností, kterou FBI podezřívá, že vyvíjí program, který by v podobě viru pronikl do počítačů FBI a NSA a umožnil přístup k citlivým datům. Malcolm požádá šéfa, aby mu svěřil vyšetřování v Orange, je však odmítnut, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Předstírá, že jede na konferenci o bezpečnosti, a vybaven osvědčeným kostýmem staré tlusté černošky nastoupí jako nová chůva nezkrotných Fullerových dětí… (TV Nova)

Terez_Vv odpad!

Pokud první díl Agenta v sukni byl průšvih, tak tohle už prostě nemůže patřit nikam jinam, než do odpadu. Opravdu to nemá úroveň. Not at all. ()

unclejack

Je jedno či ide o jednotku alebo dvojku. Martin Lawrence ako Big Momma Tootsie proste nefunguje. Jednotka bola však aspoň spätá s miestnym koloritom a v kontexte nevyznievala tak plocho ako jej pokračovanie. Na druhú stranu trojka je ešte o dva levly horšia. Nový rozmer dostávajú tieto filmy vdaka dabingu Petra Rychlého, ktorý posúva fenomén Big Momma do ešte povrchnejších rozmerov, než by si sám režisér tohto skvostu dokázal vybásniť. Emily Procter fajn, lenže v CSI Miami jej to sadne neporovnateľne viac. Tu vyzerá ako uprchlíčka z West Endu medzi miestnym cirkusom. Pár vydarených momentov však predsa len zápletka ponúka a po niekoľkých zhliadnutiach si divák k negatívam filmu vytvorí istú pasivitu. Späť k úvahám nad tým, čo za film to vlastne je ho uvádza práve až spomínaný dabing Petra Rychlého. Tak či onak, prišiel čas aby si Big Momma zbalila saky-paky a definitívne opustila priestor pred kamerami. Niekedy za tridsať rokov, kedy budú producenti hľadať samozvaný komediálny hit na remake sa uvidíme znovu. ()

adamm90

Tohle je přesně jeden z filmů, které už nechci vidět. Ještě že je na světě tolik dětí, díky nímž si na sebe tento snímek vydělá (až neuvěřitelné). ()

P@\/EL

Povedená komedie, která nabídne řadu srandovních scének, skvělých hlášek a mimo jiné taky trochu akce, která zde určitě není na škodu. O zábavu se stará hlavně bábina v podání vynikajícího Martina Lawrence. Film má náboj, jedna bláznivá scéna střídá druhou a to v pěkně rychlém sledu, takže o kvalitní zábavu není nouze. Děj není nikterak náročný, nabídne prostou kriminální zápletku, konec sice více méně nepřinese nic nového, ale to od takového filmu ani neočekáváme. ()

Davvee

Mne sa táto komédia náramné páčila, všetky komédie s Martinom Lawrencem sú úžastne, majú niečo do seba. ()

J!b

Jednou je čas na Hamleta, jednou je čas i na natržení bránice s Big Mommou. I když zas tak veliká hýkací onanie se nekoná... ()

Pythonator

Hrozná hovadina, ale tak nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je film stejně zábavný jako jednička a ty tři hvězdičky si prostě zaslouží. Když už ne za film, tak za mladou Kat Dennings určitě. ()

Feacher

Sice má dvojka o procento horší hodnocení, ale dvojka mě bavila minimálně o jednu hvězdičku víc než jednička. Je to blbost, ale je to komedie, má to akci, má to myšlenku, takže dávám 3 z 5 ;) ()

qwe123 odpad!

Malcolm Turner, speciální agent FBI s povolením nosit sukni proklatě nízko, se vrací! Mysleli jste si, že Martin Lawrence už níž klesnout nemůže? Omyl! Milý černošský komik si po slušných Mizerech 2 musí opět zkazit reputaci a sequel k převlekové komedii je tou nejspolehlivější cestou. Podobně jako u Deuce Bigalowa 2 bychom se mohli dočkat tzv. prolomení doposud známého dna a ocitnout se v suterénu filmových chutí. Ale hezky popořadě... o čem to vlastně je? Děj vás asi nepřekvapí. Žena podezřelá z vraždy hledá chůvu pro svoje tři děti a tak opět přichází na scénu Malcolm v přestrojení za svojí tchýni, která disponuje vskutku vražednými parametry. Brzy zjistí, že děti o které se má starat jsou mimořádně schopnými smrtonosnými zbraněmi, ani on ale není bezmocný a ne vždy se chová jako milá, stará, těžkotonážní chůva. I když... ty kila navíc mu při honičkách za zločinci celkem překáží. ()

shimik

Si mě třeba ukamenujte, ale já se teda bavil. Hlavne ta scéna, kde se najímá nová chůva byla výborná !! ()

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (více)