Aby mohl být s manželkou Sherry, chystající se porodit, je agent Malcolm Turner přeložen do kanceláře. Krátce poté však dojde v kalifornském Orange k incidentu, při němž zemře Malcolmův bývalý parťák Doug Hudson. Nový parťák Kevin Keneally dělá na případu bývalého specialisty vojenské rozvědky Toma Fullera. Ten odešel do výslužby a nechal se zaměstnat soukromou společností, kterou FBI podezřívá, že vyvíjí program, který by v podobě viru pronikl do počítačů FBI a NSA a umožnil přístup k citlivým datům. Malcolm požádá šéfa, aby mu svěřil vyšetřování v Orange, je však odmítnut, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Předstírá, že jede na konferenci o bezpečnosti, a vybaven osvědčeným kostýmem staré tlusté černošky nastoupí jako nová chůva nezkrotných Fullerových dětí… (TV Nova)

Lilloos

Nebýt ztřešťených rozmazlených spratků film by asi za moc nestál. Kvůli odpudivé scéně na pláži, která se ale tvůrcům zdála tak vtipná, že jí opakovali i u titulků, a dalším nechutným vtipům, jsem přemýšlela i o nižším hodnocení. Ale občas to bylo i vtipné... "Jo, ale nepřevlíká se přitom za kuře" "Za orla! Já jsem orel. A orel je ušlechtilý pták, zaslouží si respekt." ()

zdeny99

Málokdy bývá dvojka lepší než jednička. Agent v sukni patří mezi ty výjimky. Už to totiž není ta trapná komedie s příšerně nevkusnými dialogy. Už je to zábavná crazy komedie, která sice do inteligentního scénáře má daleko, ale už se vám při sledování nechce zvracet. Naopak se bavíte a ještě obdivujete tu rajcovní 38letou milfku Emily Procter. [9208. hodnocení, 141. komentář, 45%] ()

Hovado odpad!

No teda jako oproti jedničce naprostá kravina.Čekal jsem něco odlehčeného a hlavně víckrát Velkou mámu,ale kde nic tu nic.Film je skoro až akční thriller a vůbec v sobhě nemá tu odlehčenost.Ani žádné dobré gagy nic.Snad jediná scéna u které se mi aspon kousek rtu pohnul či zasmál byl běh alá Pobřežní hlídka jinak tenhle film je opravdu odpad! ()

Fulham

Tak tohle je taková spíše rodiná komedie. Martin Lawrence je jako komik skvělý. Nejvice mě pobavila věta, jak málem šlápl na toho psa a říka " ááá ku..a krysa budu potřebovat pastičky na myši :)) ()

illy.cz

Netřeba se vyjadřovat..stejná kravina jako první díl. Jedna hvězdička je za občasný výskyt hezkých holek...kdybych měl hodnotit Lawrence, byl bych v mínusu. ()

Dimo

Pár lehkých a jednoduchých fórků stojí za zmínku, ale jinak mit přijde jako obhajoba vyžraných Amíků, nemluvě o tom, že tohle téma v bledě fialovém tu už bylo několikrát a zfilmováno mnohem lépe. ()

artuš

Toto pokračování je docela lepší než první díl. Je zábavnější a vtipněji postavený než jednička ve ve všech ohledech lepší než první díl. ()

Jonatána

Bavila jsem se. Možná za to může vynikající červené víno, radost z toho, že jsem si včera koupila plesové šaty, které mi dost sluší a taky to, že jsem po týdnu unavená a mám náladu na zábavu bez přemýšlení, ale Bábina mě prostě docela bavila :-). takže tři hvězdičky. ()

Psycho.R

V rámci komedií dávám z principu 2*. Určitě nejde o film, za který byste se měli stydět, ale Lawrence má 100% na zdařilejší filmy ()

rublik05

Pokračování Agenta v sukni je v mnoha ohledech prakticky totožné, jako díl předchozí. Opět se sází především na kypré tvary a břitký humor šílené Bábiny, která tentokrát nastoupí jako chůva u jedné bohaté rodiny. Dočkáme se klasického jednoduchého a dětinského humoru, který má však pořád grády a dokáže docela pobavit. Příběh je zase poměrně obyčejný, plný nelogičností, potěší lehká kriminální zápletka. Agent v sukni 2 je stále příjemná oddechovka, která je sice o trochu jednodušší, poněkud nevalné kvality, ale pořád dokáže docela slušně pobavit. 4/10. ()

Nix

Ještě horší než jednička, asi má Martin úchylku a je trochu transvestita, jinak si to nedokážu vysvětlit, proč do toho šel znovu. ()

RajCZitko

Tak některý scény mě zde úplně podkoply kolena a smíc mě svíral nejmíň pár minut. Jednička měla sice o něco lepší příběh, ale i tak se mi to dosti líbilo .) ()

KdG

Pohodová rodinná komedie, s akčními prvky. Některé scny bych si klidně odpustil ale jinak to šlo a bylo to v pohodě koukatelný. ()

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (více)