Aby mohl být s manželkou Sherry, chystající se porodit, je agent Malcolm Turner přeložen do kanceláře. Krátce poté však dojde v kalifornském Orange k incidentu, při němž zemře Malcolmův bývalý parťák Doug Hudson. Nový parťák Kevin Keneally dělá na případu bývalého specialisty vojenské rozvědky Toma Fullera. Ten odešel do výslužby a nechal se zaměstnat soukromou společností, kterou FBI podezřívá, že vyvíjí program, který by v podobě viru pronikl do počítačů FBI a NSA a umožnil přístup k citlivým datům. Malcolm požádá šéfa, aby mu svěřil vyšetřování v Orange, je však odmítnut, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Předstírá, že jede na konferenci o bezpečnosti, a vybaven osvědčeným kostýmem staré tlusté černošky nastoupí jako nová chůva nezkrotných Fullerových dětí… (TV Nova)

bari68

Tých prerostnutých černochov vo filme už bolo trochu priveľa.Po ,,Zamilovanom profesorovi,, prišli ďalšie a ďalšie napodobeniny, ktoré ani zďaleka nie sú zábavné, či vtipné.Inak to nebolo ani teraz. ()

dopita

Celkem obstojná komedie pro chvíle nudy. V porovnání s prvním dílem o fous lepší. Humoru zase poskrovnu, ale hluchých míst a trapných okamžiků není tolik. První díl dostal hodně slabý dvě hvězdičky, tentokrát jsou zcela zasloužený. ()

Paity

Jednička stála za nic a dvojka je její nepovedená kopie. Bohužel spousta lidí na to nepochopitelně slyšela a tak to vydělalo. Dle mne ale nestojí dvojka ani za spálenou elektřinu prostřednictvím televizoru. Neříkám, že odpad, nejméně osmkrát to budou určitě dávat na Nově, ale to ještě neznamená, že by tenhle film měl poznat více než jeden člověk se sta. ()

AdamesWWE

[7/10] Horšie ako jednotka, ale stále dosť dobré. Síce to už nedisponuje tou "originalitou" ktorý Lawrence priniesol v prvom dieli, aj herci sú na tom slabšie a aj príbeh, humoru je tiež menej, ale je tu a to je hlavné a je typický ako v prvom dielu, celé to je kvalitne spracované a bavil som sa. ()

Haymar

Martina Lawrence mám jinak celkem rád, ale tyhle (a podobný) infantilní hovadiny by si vážně mohl odpustit, rozhodně má na víc! ()

G_I_S_M_O

Já to beru jako oddechovku, u které nejde o zpracování, příběh, ale o vypnutí a sem tam zasmání se. To se vcelku zadařilo. Dle toho pro někoho vysokých, ale za ***. ()

TERRORDROME odpad!

Martin Lawrence je zrejme najnevtipnejší komik súčasnosti, napriek tomu mnohým divákom stačí ak sa navlečie do kostýmu tučnej babičky a váľajú sa od smiechu po zemi v kaluži moču. Na mňa táto rádobykomédia rozhodne žiadne inkontinečné účinky nemala. To pretože to bolo hovadsky nevtipné ( tučná mama čumí ženám na kozy, tučná mama sa pitvorí - sakra to je tak stráááášne neskutočne vtipné až si usieram!!! ) a bolo tam príliš veľa "múdrych" rád tučnej mamy ktoré z nej prúdom striekajú pri každom kroku aby to celé malo aj morálne výchovný efekt. Nech sa svojou múdrosťou udusí, poserie a skape! ()

Xavi6

Změna je život, ale to zde vůbec neplatí. Je to horší ve všech směrech, sice jsem se opět hodně bavil, ale už toho nebylo tolik. Když se jednalo v jedničce o jeho budoucí ženu, tak to mělo nějaké grády, nyní už to jen kopíruje to co se naučil v jedničce a praktikuje to na rodině, kde by její otec měl stát za vraždou Lincolnova spolupracovníka. ()

Ollie235

Zbytečné pokračování už i tak dost špatného prvního dílu. Druhý díl o moc horší není, ale strádal jsem u toho zase o něco víc. Filmům s Lawrencem se od teď budu zřejmě vyhýbat. ()

aLPaC

Neviděl jsem jedničku a myslím, že to vůbec není potřeba. Lawrence je samozřejmě v převleku trapnej, ale občas jsem se pousmál a Kat Dennings v roli nezvladatelné dcery potěšila. ()

muoaner odpad!

Raději si příště narvu hlavu do svěráku a bude to přijemnější zničení mozkových buněk než pozorováním tohodle sračkojidního filmu. ()

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (více)