Aby mohl být s manželkou Sherry, chystající se porodit, je agent Malcolm Turner přeložen do kanceláře. Krátce poté však dojde v kalifornském Orange k incidentu, při němž zemře Malcolmův bývalý parťák Doug Hudson. Nový parťák Kevin Keneally dělá na případu bývalého specialisty vojenské rozvědky Toma Fullera. Ten odešel do výslužby a nechal se zaměstnat soukromou společností, kterou FBI podezřívá, že vyvíjí program, který by v podobě viru pronikl do počítačů FBI a NSA a umožnil přístup k citlivým datům. Malcolm požádá šéfa, aby mu svěřil vyšetřování v Orange, je však odmítnut, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Předstírá, že jede na konferenci o bezpečnosti, a vybaven osvědčeným kostýmem staré tlusté černošky nastoupí jako nová chůva nezkrotných Fullerových dětí… (TV Nova)

yaqwsx

Otevřeně říkám, že je to blbost. Děj je o ničem, spousta blbostí, nelogičností, nerealističností apod. Když ale todle všechno člověk nevnímá, tak se směje. Směje se každému gagy v tomto filmu. A těch je tam hodně. Ano, smál jsem skoro pokaždé. Je to taková pěkna "čistička hlavy" ()

Renie42

O krapet lepší než jednička. Velká máma se vrací jako chůva. Je ještě lepší než minule, je více vtipnější. Super scéna na pláži, řvala jsem smíchy. ()

helrohir

Agent v sukni 2 je na podobnej kvalitatívnej úrovni ako jednotka. To znamená, že sa jedná o absolútne trápny humor bez štipky akejkoľvek originality. ()

liquuid

Jednička mě celkem pobavila, ovšem dvojka na podobné téma už je celkem nudná. Mám Martina rád, ale co je moc, to je moc. Bohužel za mě dvě slabé hvězdičky a doufám, že spíš bude pokračovat ve snímcích typu: policajti na baterky, protože to je můj o dost větší šálek kafíčka =)) ()

ostravak30

Po výměně režiséra se mi zdá, že je dvojka dokonce malinko zábavnější než jednička. Rozhodně je ale akčnější a má větší spád. Hlavní zápletka ale není příliš originální a byla již mnohokrát použita - program, který odhalí tajné databáze nebo citlivé údaje nějaké bezpečnostní organizace. Celkově ale film nepřináší nic extra nového. Snad jen to, že jde tak trochu i o hlídání dětí a organizování jejich programu. Ve skrze jde ale o totéž. Ona je otázka, zda při tak specifické masce mohou ještě filmaři přijít s něčím novým. A světe div se...oni si to mysleli a tak o pět let později šli do bábiny do třetice. ()

route60 odpad!

Zvláštní jev, koukám na film a podle tvůrců komedii ale já těžce trpím a říkám si čemu se kolem mě všichni smějí? vždyť vtip aby člověk pohledal a tak jsem to přetrpěl a jedno je jisté že Lawrence je blb a já též protože jsem na to koukal, naštěstí jen v Tv. na to bych do kina nešel ani za zlaté prase. ()

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (více)