Aby mohl být s manželkou Sherry, chystající se porodit, je agent Malcolm Turner přeložen do kanceláře. Krátce poté však dojde v kalifornském Orange k incidentu, při němž zemře Malcolmův bývalý parťák Doug Hudson. Nový parťák Kevin Keneally dělá na případu bývalého specialisty vojenské rozvědky Toma Fullera. Ten odešel do výslužby a nechal se zaměstnat soukromou společností, kterou FBI podezřívá, že vyvíjí program, který by v podobě viru pronikl do počítačů FBI a NSA a umožnil přístup k citlivým datům. Malcolm požádá šéfa, aby mu svěřil vyšetřování v Orange, je však odmítnut, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Předstírá, že jede na konferenci o bezpečnosti, a vybaven osvědčeným kostýmem staré tlusté černošky nastoupí jako nová chůva nezkrotných Fullerových dětí… (TV Nova)

honajz2

Ze začátku si myslím,že je to obyčejná komedie.Pak vidím že ten transvestita je u FBI a dělá tu práci kvuli kravině. ()

Martin741

Agent v Sukni 2 je uz podstatne slabsi ako celkom obstojna jednotka. Pribudlo trapnosti, Nia Long tu sice este je, ale chybaju dalsie postavy : Paul Giamatti a Anthony Anderson. A co je najdolezitejsie, dost sa stratil humor, ktory Lawrencovi v jednicke este siel. 35 % ()

Langy10

Nevim jak vy, ale asi jste neviděli agenta v sukni, a děláte jenom ze sebe trotli, ale byl výbornej , tak podle vaseho hodnoceni se na nej radsi podívejte a nehodnotte neco, co jste nevideli! ()

filmmovier

O něco slabší než jednička ale rozhodně je to povedené pokračování. Má všechno, co měla už jednička, tzn. velmi dobré vtipy a pohodou zápletku. Převlek Bábiny je opět dokonalý a s ní si užijete vůbev nejlepší scény. A oproti prvnímu dílu se mi to zdá i o něco akčnější. 65%, opět příjemná zábava, která je tu od toho, aby potěšila a příjemně pobavila. ()

TO

Blbost, jako Ochránce s Dieselem. Zlatý Pan Chůva Hulk Hogan. Mimořádně slaboduchý scénář prošpikovaný jedním klišé za druhým. ()

lennyd

Agent FBI Malcom Turner (Martin Lawrence) na přání své manželky opustil aktivní službu, a věnuje se přednáškami o bezpečnosti na základních školách. Když je ale zavražděn jeho první parťák, vytáhne svůj starý kostým Velký mámy, a vydává se opět do akce. Tentokrát musí zvládnout nelehkou roli chůvy v jedné bohaté rodině, aby se dostal blíže k majiteli záhadné firmy ... V závěsu za megahitem Agent v sukni přichází jeho super pokračování, které je ještě šílenější, legračnější a zábavnější než originál! . Asi jsem se koukal na jiný film, protože toto pokračování mi vůbec nepřišlo šílenější, legračnější a zábavnější než originál, alébrž stejně hloupé a trapné jako originál. Pár scén se sice povedlo, ale ty byly velmi rychle smeteny stupidními fóry nebo narychlo splácaným koncem. Teďka jsem si (s hrůzou) všiml, že nás v tomto roce (2011) čeká třetí pokračování --- ach jo.. ()

vitekpe

Kdyz je clovek na chalupe u rodicu,a diva se tudiz povinne na bezne tv vysilani (protoze proste nema na vyber), muze se setkat i s takovymto druhem filmu. ...ke kteremu se jinak nema sanci dostat. Je to zazitek... ()

kenkaku

Tak tohle už bylo moc. Jako ano, už není s kým srovnávat (nepodobnost s “bábinou” je úplně jedno), ale scény na pláži nebo v lázních byly vyložená kokotina, kdy si i film založený na “samo-domo-masce) musí pomáhat pomocí CGI. To už prostě překročilo můj práh tolerance. ()

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (více)