Princ a já 2

Prince & Me II: The Royal Wedding

Princ a ja 2: Kráľovská svadba

Romantický / Komedie

USA, 2006, 92 min

Volné pokračování prvního dílu. Řekla bych, že tentokrát to bylo pojaté i trošku s humorem. Mě se to líbilo, jenom mi vadilo, že kromě postavy prince (Luke Mably), tam všechny postavy hráli jiní herci než v prvním dílu. S tmavovlasé medičky Paige se stala oslnivá vlnitá blondýna, královna nám zestárla a dosti vyhubla a král, který v 1.dílu ležel na smrtelné posteli zázrakem obživnul a vyplešatil. Réžii vedla též jiná režisérka. Pokud to mělo být pokračování prvního dílu, tak to dost vadí (aspoň mě !). Je tam dost českých herců (no herců-spíše křoví - jako Andrea Verešová,Lenka Termerová,Dáša Bláhová aj.) Jakou moc mají ty dolary !! Myslím však, že pro lehčí pobavení a jako ukázka, že šlechta to nemá lehké při výběru partnera, je to film roztomilý.(13.11.2008)

• Crawler-D

Proč to vypadá jako levný německý romantický film? A jaktože po této katastrofě dovolili "režisérce" natočit i třetí díl? Někdo si navíc nevšiml, že jediným pozitivem prvního filmu byla Julia Stiles, která od projektu chytře odstoupila dřív, než se mohla nadosmrti ztrapnit.(24.10.2009)

• COF_666

....to radši umřít než tohle ještě někdy vidět.(23.10.2009)

• slatkac

Je docela těžký vybrat z kupy romantických píčovin pro 12 leté holky tu největší sračku, ale tahle jasně vede.(31.8.2012)

• Rosaviva

Náhodou to bylo lepší než 1, aspoň tam nehrála ta otravná Julia Stilles.(15.11.2009)