Princ a já 2

Princ a ja 2: Kráľovská svadba

Romantický / Komedie

USA, 2006, 92 min

• ajuska

Pohádka se naplnila. Ačkoli jsem první film hodnotila jako poměrně slabý a klišovitý, musím uznat, že ve srovnání s tímhle byl ještě docela nápaditý. Ústřední dvojice je nesympatická, zápolení sokyň působí docela křečovitě a do vtipnosti má daleko a řešení problému přichází tradičně v čas nejvyšší. Jedna hvězda je za to, že přes všechny nedostatky je film stravitelný, neznechutil mě a v pozdních nočních hodinách to byl docela dobrý "výplach mozku".(3.8.2008)

• Crawler-D

Proč to vypadá jako levný německý romantický film? A jaktože po této katastrofě dovolili "režisérce" natočit i třetí díl? Někdo si navíc nevšiml, že jediným pozitivem prvního filmu byla Julia Stiles, která od projektu chytře odstoupila dřív, než se mohla nadosmrti ztrapnit.(24.10.2009)

• lilina133

No tak nehnevajte sa predsa!!!To bolo niečo strašné. Mám rada jednotku, preto som bola na dvojku zvedavá...Prečo som len taká zvedavá a neodradila ma ani upútavka, síce tá už predpovedala hrôzu rozsahu prírodnej (v tomto prípade filmovej...) katastrofy...A úplný vrchol bolo to, že z prvého film ostal iba herec v hlavnej úlohe, Česká republika a dav z prvého dielu, tak to už je na zaplakanie....Pretrpela som to do očakávaného konca a môžem povedať, že film bol taký hrozný ako ulízaná cestička herca Luka Mablyho v úlohe princa Edwarda...(7.1.2008)

• AngelAngie

..měla jsem pocit, že sleduji nějakou německou hňupovinu, tohle se opravdu nedá!(6.9.2008)

• daEmoNickY

Sunnite nemaj radi takove filmy.(14.1.2009)

• - Scéna, kde Soren (Jonathan Firth) odváží Pakte (Kam Neskán) na schůzku s Edvardem (Luke Mably), naznačuje, že ji vezl docela dlouho, protože ze slunného odpoledne se stal večer. Znalci Prahy však vědí, že cíl jejich cesty byl ve skutečnosti hned za rohem, protože natáčení obou scén probíhalo v pražském Albertově. (Elwin)

• - Většina filmu se odehrává v Cinema Palace Hotel v Jílovišti, zhruba 15 kilometrů od Prahy. Ve stejném hotelu se natáčel i seriál Místo nahoře (od r. 2004). Dnes toto kdysi luxusní místo chátrá. (hendrich6)

• - Celý snímek byl natočen v České republice. (M.B)