Dnešním komediím se tato ani trochu nepodobá - a to je její klad. Naopak záporem je dost takový ten nádech toho francouzského humoru(i když co bych čekala od Francie jiného?). Vzhledem k tomu, že hlavní roli hraje Jean-Paul Belmondo jsem ale čekala trochu lepší kvalitu. Sám Belmondo byl jako vždy skvělý, tak proto mi nezbývá než udělit 4 hvězdy.(16.9.2013)

Přestože mám Belmonda raději v jiných rolích, tento snímek má ohromný trumf v tom, že se zde neustále něco děje.(1.7.2013)

"To je alergie. Není tu někde stoh sena nebo angorská kočka? Aha, štafle! Já jsem strašně alergický na štafle! Když jsem byl malý, matka z nich spadla a od té doby je nemůžu vidět. Dokonce ani malé štafličky. A tím hůř, když ty štafličky jsou takhle veliké!"(29.3.2008)

• - Dlouholetí přátelé Belmondo a de Broca se při tomto natáčení natolik rozkmotřili, že se spolu nebavili celých pět let. (Locksley)

• - Při závěrečné scéně u bazénu lze v pozadí slyšet ústřední melodii z filmu Muž z Ria (1964), který rovněž režíroval Philippe de Broca. (Cucina_Rc)

• - Marie-Charlotte Pontalec (Geneviève Bujold) vystupuje z autobusové linky č. 112 na předměstí, kde bydlí ve svém příbytku Raoul (Charles Gérard) s dětmi a Camille (Julien Guiomar) v přívěsu a které ve skutečnosti představuje obchodní čtvrť La Défense v departementu Hauts-de-Seine. Ona samotná autobusová linka č. 112 nejezdí už od roku 1945, stanice, na níž Marie-Charlotte vystoupila, je stanice na východ od Paříže v oblasti Val-de-Marne. Stejně jako muzeum v Senlis nebylo autentické, jednalo se pouze o bývalý seminář (nynější knihovnu) a scény interiéru se natáčely v katedrále města. Vězení, ze kterého vychází Victor Vauthier (Jean-Paul Belmondo), je Prison de la Santé v Paříži. Další lokality natáčení představovaly např. letiště Orly nebo zátoku Saint-Michel. (Cucina_Rc)