Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeanne
  ****

  Příběh sympatického, nenapravitelného zloděje, jenž chce vyzrát nad svojí mladou kurátorkou. ...pak se však náš hrdina zamotá do citových záležitostí a ona vyzraje nad ním. Velice originální je závěr, kdy se Belmondo radši vrací ke svému kamarádovi (starý známý Tricatel z Křidýlko nebo stehýnko, 1976) :-) než by zůstal u svého lupu a se svou bývalou kurátorkou k tomu! :-)) Jinak, v průběhu celého filmu je docela méně vtipů, než jsme u Belmonda zvyklí.(13.10.2003)

 • castor
  ***

  Šarmantní mluvka Jean-Paul Belmondo zase jednou v plné síle, i když z té jeho užvaněnosti a přehrávání jde docela hlava kolem, až se místy lehce zajídá. Beztak mu roli psali přímo na tělo, škoda, že scénář v druhé polovině ztrácí na síle i vtipu. Geneviève Bujold je mu naštěstí rovnocenným protivníkem, nepředstavuje jen krásnou tvář, které by se z Belmonda „jen“ podlamovala kolena. Film, který se nezastaví, i když zastavit se měl hlavně scénárista, aby se podíval, co na papír občas dává!!(8.4.2013)

 • borsalino
  ***

  Rád jsem si tento film zase po letech připomenul a pobavil se u eskapád nenapravitelného Belmonda :)(13.7.2014)

 • Frenegonda
  *****

  Geniální BELMONDOVKA s ostrovem Saint Michel v pozadí. Nejnádhernější je ale ta hra na kočku a myš... zvláště když není zcela jasný kdo je kočka a kdo myš!!!(22.7.2008)

 • Snorlax
  ****

  Nádherně šarmantní hloupost.(11.7.2011)

 • - Marie-Charlotte Pontalec (Geneviève Bujold) vystupuje z autobusové linky č. 112 na předměstí, kde bydlí ve svém příbytku Raoul (Charles Gérard) s dětmi a Camille (Julien Guiomar) v přívěsu a které ve skutečnosti představuje obchodní čtvrť La Défense v departementu Hauts-de-Seine. Ona samotná autobusová linka č. 112 nejezdí už od roku 1945, stanice, na níž Marie-Charlotte vystoupila, je stanice na východ od Paříže v oblasti Val-de-Marne. Stejně jako muzeum v Senlis nebylo autentické, jednalo se pouze o bývalý seminář (nynější knihovnu) a scény interiéru se natáčely v katedrále města. Vězení, ze kterého vychází Victor Vauthier (Jean-Paul Belmondo), je Prison de la Santé v Paříži. Další lokality natáčení představovaly např. letiště Orly nebo zátoku Saint-Michel. (Cucina_Rc)

 • - Dlouholetí přátelé Belmondo a de Broca se při tomto natáčení natolik rozkmotřili, že se spolu nebavili celých pět let. (Locksley)

 • - Při závěrečné scéně u bazénu lze v pozadí slyšet ústřední melodii z filmu Muž z Ria (1964), který rovněž režíroval Philippe de Broca. (Cucina_Rc)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace