Belmondo v nejlepší formě roztáčí svou one-man show. Sladká Genevieve je jen takovou chutnou třešničkou na tomto exhibičním dortu.(7.10.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,600,000║ Ako bláznivá komédia bola daná zlodejská téma dobrý nápad ale potenciál nebol úplne využitý, miestami zábavné a miestami len pasívne odbitie. /60%/(6.4.2010)

Nenapravitelný na Belmonda sedí naprosto dokonale. Nenapravitelný on totiž je. O tom žádná. Pro mě je to teda film, který mi Belmonda ukázal v tak světlé stránce, tak zářivé stránce, v takové stránce, v jaké on skutečně figuruje nejlépe a nejhodnotněji. Jean Paul Belmondo je prostě frajer a v tomto filmu mu to horko těžko mohu upřít.(11.7.2008)

Koitus je drahý. Měli jsme si radši ochočit ovečky, ty neumějí uzamykat sejf. Neodolatelná tlama Bébel opět exploduje v gejzír gagů, šarmu a pitominek. Obávám se, že momentální francouzská, možná i evropská kinematografie postrádá osobnost podobného formátu.(3.7.2012)

Na tuto bláznivou komedii bych málem zapomněl nebýt dnes v tv. Filmy se skvělým Belmondem jsem snad viděl všechny a vždy se rád na ně podívám znovu. Francouzi mají skvělé komedie.(13.7.2014)