Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anderson
  *****

  ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = ?.?.198?, réžia českého znenia (ÚPF 1978) = K.M. WALLÓ - Ako toto mohol "socialistický" človek stráviť ? To som sa pýtal s odstupom času, keď sa mi dostalo do ruky DVD s pôvodným (hurá !) českým kinodabingom. BELMONDO tu totiž predviedol dokonalú oslavu povaľačstva spojenú s jeho nezameniteľným šarmom a skvostnými guľometnými dialógmi. TECHNICKÁ POZNÁMKA: Koncom 90-tych rokov uviedla túto klasiku v obnovenej premiére aj STV a nechala si vyrobiť (v Košiciach myslím) slovenský dabing. A ako ctiteľ dabingu pôvodného konštatujem, že vôbec nebol zlý. (21.11.2009)(21.11.2009)

 • LiVentura
  *****

  Krásná komika, musím smeknout před výkony pana "B"(19.7.2007)

 • dopitak
  ****

  Škoda tentokrát přílišné Belmondovy teatrálnosti a také v závěru režijní nerozhodnosti ve výběru mezi komedií/romancí. Kdyby Viktor balamutil až do konce, dalo se z toho dostat víc. Tímto filmem jsem také objevil Geneviève Bujold a její půvab, škoda, že toho po ní Philippe de Broca nechtěl odhalit víc, a scéna v bazénu tak zůstává spolu s jednou z filmu Monsignor asi jedinými lehtivějšími pro Geneviève před kamerou.(15.10.2012)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Hrejivá pestrá komédia a belmondovsky obalená bláznivá omaľovávanka, akých natočil za svoju kariéru tucty. Stopážovo roztrieštená vec, v ktorej zaujme šarmantná panička, dynamické zvratové variácie nášho hrdinu a zopár gagov. Zvyšok - tuctový.(13.7.2014)

 • Vědma
  ****

  Takový chlap jako Jean-Paul dokáže holce zamotat hlavu a každá si s ním může připadat jako královna. První půlka byla vážně rozkošná, ale potom tempo i zábavnost trochu zeslábly.(14.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace