Ano, někteří lidé jsou prostě a jednoduše nenapravitelní. Panebože, děkujeme ti za to!(5.5.2008)

Dnešním komediím se tato ani trochu nepodobá - a to je její klad. Naopak záporem je dost takový ten nádech toho francouzského humoru(i když co bych čekala od Francie jiného?). Vzhledem k tomu, že hlavní roli hraje Jean-Paul Belmondo jsem ale čekala trochu lepší kvalitu. Sám Belmondo byl jako vždy skvělý, tak proto mi nezbývá než udělit 4 hvězdy.(16.9.2013)

Na tuto bláznivou komedii bych málem zapomněl nebýt dnes v tv. Filmy se skvělým Belmondem jsem snad viděl všechny a vždy se rád na ně podívám znovu. Francouzi mají skvělé komedie.(13.7.2014)

Hrejivá pestrá komédia a belmondovsky obalená bláznivá omaľovávanka, akých natočil za svoju kariéru tucty. Stopážovo roztrieštená vec, v ktorej zaujme šarmantná panička, dynamické zvratové variácie nášho hrdinu a zopár gagov. Zvyšok - tuctový.(13.7.2014)

Tenhle film jsem neznal, tudiz jsem nevedel, co od nej ocekavat, ale nakonec jsem byl spokojenej. Celej film tu tahne Jean-Paul. Uplyne nakejch tricet sekund, behem kterejch vypadne z vezeni a uz rozjizdi jeden podvod za druhym. Ale ne zadny pomaly planovani, JP tu lita jak nadopovanej a jede fakt kurevsky ve velkym. Skoda, ze ke konci to jeho skakani od jednoho podvodu ke druhymu ustoupi do pozadi a jde uz jen o jednu velkou kradez, ale i tak je film neskutecne sviznej, hodne zabavnej a Belmondo je tady fakt dokonalej.(20.12.2007)