Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

Svinibrod odpad!

jestli jsem nekdy bojoval proti jakekoliv krivde, tak beru zpet. vsechen svuj elan ted venuju boji proti tomuhle filmu!!! ()

Sonick odpad!

OMG KULT! Tohle byl ten nejhorší film, co jsem kdy v kině viděl. A že jsem si ho užil. Kdybych od toho čekal jen maličko, byl bych hluboce sklamán. Jenže já musel zjistit, jestli je to tak špatné jak se říká. A je! Režie, herci ani opravdu dobrý soundtrack nezachrání stežejní věc-scénář. Ten je totiž tak špatný, že nad ním zůstává rozum stát. ()

superzurda odpad!

To ani nemohl normální režisér vypustit do světa. Nejhorší herecký výkon v podání Agáty Hanychový jaký jsem kdy viděl ani herci v prvních dílech českých soap oper nebyli tak tragičtí ()

brasek odpad!

Horšie než odpad! Za pokus to stálo... v umeleckom životopise pribudol ďalší film a keď sponzor zaplatí... tak bude aj pokračovanie! No, hádam to už preháňam :-) ()

SZYslak odpad!

A tak jo, videl jsem to, who wants to fuckin' touch me? Deset procent za prsa Agaty Hanychove, ktere ve filmu neukazala. ()

Nebe007 odpad!

Občas jsem se i od srdce zasmál nějaké té hlášce. Je ale samozřejmostí, že se na tohle "dílo" už nikdy nepodívám a tomu, kdo jej neviděl, to určitě nedoporučuji! ()

EmilyL. odpad!

Agátka absolutně neumí hrát, námět Crash Roadu je naprosto naprd a tak nějak celý film je prostě nudný, nezáživný a o ničem. ()

kury_ odpad!

No tak to je film z toho horšího soudku. Jednou a dost a ještě kdo ví, jestli to dokoukáte... no prostě Agáta v hlavní roli, tak se to dalo čekat... ()

DarkAvenger

Jeden z dalších českých pokusů o typickou americkou road movie komedii, opět to skončilo hrozně! Možná bez Agáty a jejího ''skvělého hereckého'' výkonu bych dal i dvě hvězdy, ale tohle se fakt nedalo. ()