Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

mosnak odpad!

Agáto,postav se před zrcadlo a dej si pár facek,třeba konečně pochopíš,že na Tebe tento svět není připraven (stejně jako na tento film) :-((( ()

Oralfabet

Za mě celkem ideální filmečkek na alkoholové posezení nad vybranými zrůdnostmi české kinematografie. Zábavná kombinace absolutní neschopnosti a demence se snahou o jakousi poetičnost a filozofický přesah. Taneční číslo na benzínce bylo random as fuck. Taky jsem si celkem jistej, že jsem při něm asi na sekundu viděl Jiřího Vohnouta z Po hlavě do prdele, tak nevím jestli jsem měl halucinace, jestli to bylo extrémně krátké a neopodstatněné cameo, nebo jestli tam prostě jenom zrovna náhodou čerpal benzín... Každopádně potěšilo. ()

Illy odpad!

Armáda na nás dělá pokusy co vydržíme.... Jinak si to neumím představit. Neměl jsem IPCHO a málem se poblil:-(( ()

Kruczynski odpad!

Film, kterej si hraje na art, ale ve skutečnosti je jen sledem příšerných klišé a stupidních hlášek "o osudu". Agáta je na tom ve finále ten nejmenší problém. ()

IvcaSammet odpad!

Shlédnutí tohoto filmu jsem dlouho oddalovala. Nejen proto, že mě odradil obsah filmu a hodnocení, ale taky proto, že já prostě Agátu Hanychovou nemám ráda. Normálně bych se na tento film nikdy nepodívala, ale Kryštof Hádek je Kryštof Hádek a já nemůžu nechat ujít nic, v čem se kdy objevil. Už od začátku mě ale bylo jasné, že se žádný zázrak konat nebude. Scénář byl tak příšerný, že velmi slabý herecký výkon Agáty Hanychové nakonec nevyšel jako největší slabina filmu. I přes to všechno jsem ale stále uvažovala, jestli filmu dát aspoň hvězdičku a nebo ne ... Samotný konec ale přece jen rozhodl, že ani těch pár sekund s Kryštofem Hádkem za jednu hvězdičku nestojí. Skoro všechno bylo ve filmu špatně, ale konec tomu opravdu nasadil korunu. Bohužel, ale jinak než odpadem hodnotit opravdu nemůžu. ()

Kolssteyn

Již hodnocení s komentáři naznačuje, že mnozí neodhadli svoje možnosti, ale to není problém filmu samého. Jde o lehce stravitelný letní "deník" dospívající holky, kterou si nenuceně zahrála Agáta a nejspíš právě ona byla důvodem, jak se k tomuto filmu mnozí dostali, jež se nyní stydí před svými vrstevníky přiznat, že u filmu vydrželi až do konce. Za zmínku jistě stojí "akce" s náckama!! Prostoduší plešatí boneheads vzbuzují obecně spíše soucitný úsměv, tak zde stačilo trochu, aby mě, na české poměry, "akční" scéna náležitě pobavila. :D ()

boyd.

Jedna hvězda, protože mám slitování a za Táborského a taky je tady docela pěkná ta ústřední písnička, jinak dívat se na to podruhé to by pro mě byla asi smrt:) ()

alambert odpad!

No mě by to v podstatě až tak nepobuřovalo. Agáta je sexy, bylo tam pár vtipů - no vlastně přesně dva, povětšinou hrála hezká hudba, bylo to tónované do pěkného odstínu... Možná bych tomu dal hvězdičku, po tom vtípku pod titulky možná i dvě... Jenže to by mezitím nesměla přijít ta prasárna, ojetí auta klíčem. I když je to pekáč a jeho majitel je sebevětší debil, NA CIZÍ AUTA SE PROSTĚ NEŠAHÁ! http://www.youtube.com/watch?v=DHygQGejQoc Přecejen, když se to takhle podá ve filmu, jako nic, mohlo by to nějakýho dalšího debila k nečemu takovému motivovat a to mě tak nějak nasralo a zbouralo to mé křehké sympatie k tomuto filmu... ()

MickeyStuma

Příběh dospívající dívky z dosti špatné rodiny, kde otec od rodiny odešel, matka se stala alkoholičkou a začala žít s věčně zadluženým podivínem. Příběh Veroniky na povrch rebelky, ale vnitřně s dobrou duší. Jako každá dívka jejího věku má své představy o životě, sny a typickou dívčí fantazii. Rozhodla se vzít osud do svých rukou a odejde, jak se říká, do světa. Potká lidi různé a hlavně povahově odlišné. Pozná svět plného absurdna a tak si nakonec uvědomí, že její život není zase až tak hrozný jak si myslela. Snímek určený především pro dívky, které si myslí jak jim svět ubližuje. Příběh plný moralizování a jednoduchého filozofického rozjímaní očima mladého děvčete, který svým výchovným zaměřením trefil hřebíček na hlavičku. Letní atmosféra z filmu doslova září a svojí jednoduchostí a upřímností nemůže uškodit. Tento snímek má zkrátka výchovný charakter a je prezentován jednoduchou zábavnou formou. Veroniku si s chutí zahrála Agáta Prachařová, v té době Hanychová a po ´Zapomenutém světle´ je to její druhá filmová účast, tentokráte přímo v hlavní roli a poprala se s tím vcelku dobře. ()

chemicquei

Jsem jeden z vyčnívajících, protože se nestydim říct, že se mi to líbilo, a že Agáta neni tak hrozná, jak jí viděj ostatní, víte? ...a hlavně nesmíte zapomenout, že člověk musí lítat ;-) ()

dainio odpad!

Může být snad nějaký film dobrý, když v něm hlavní roli ztvárňuje Agáta Hanychová ? Odpověď je jasná -- NE ! NE ! a ještě jednou NE ! Filmový průser roku 2007. Vůbec nechápu, jak na takový "paskvil", mohli tvůrci sehnat finanční prostředky. Tržby z návštěvnosti v kině byli určitě marné a tragické, takže se jim investice do filmu ani z 1/3 najisto nevrátila. Dále, jsem vůbec neporozuměl, proč se takové "sračky" zúčastnily osoby jako Mirek Táborský, Martin Stránský nebo Marko Igonda -- tihle mají fakt na víc. Já si jen tak říkám, jak s takovými filmy chceme uspět na evropském filmovém poli. Děj na nic, toporné dialogy, okatý amatérismus, zvadlá hudba a hlavně nuda ! Tady nelze dát nic jiného než odpad ! ()

dakarin

Jak se podařilo Kryštofovi Hanzlíkovi dopracovat od Královského slibu k této nespoutané komedii je asi lepší nevědět ;-) ()

rainman93 odpad!

Jsem alergický na určité kombinace. V tomto případě templáři, sexuální libido, muzikálová vsuvka a Hanychová. Film má jediné pozitivum, můžete u něj beztrestně nadávat, jak jde česká kinematografie po hlavě do prdele. ()

Jeanecek

Za odpad to nepovažuji - klidně 30%. Některé scény mi přišly zvláštním způsobem zábavné - možná spíš směšné, ale ať tak či tak, smál jsem se... ()