Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

Sonick odpad!

OMG KULT! Tohle byl ten nejhorší film, co jsem kdy v kině viděl. A že jsem si ho užil. Kdybych od toho čekal jen maličko, byl bych hluboce sklamán. Jenže já musel zjistit, jestli je to tak špatné jak se říká. A je! Režie, herci ani opravdu dobrý soundtrack nezachrání stežejní věc-scénář. Ten je totiž tak špatný, že nad ním zůstává rozum stát. ()

superzurda odpad!

To ani nemohl normální režisér vypustit do světa. Nejhorší herecký výkon v podání Agáty Hanychový jaký jsem kdy viděl ani herci v prvních dílech českých soap oper nebyli tak tragičtí ()

česnek

Prvních a posledních 5 minut mělo nějaký smysl. To mezi tím působilo, jako by producent řekl žákovi základní školy, zkus si natočit film jako režisér. Neuvěřitelná bezduchá nic neřikající a o ničem nevypovídající splácanina. Amaterské zpracování filmu, u něhož ani nemá cenu se zabývat chybami typu, že v autech Policie ČR jezdili strážníci v uniformách Městské policie Praha apod. Když bude amatér chtít na videokameru natočit film o policii, tak napíše na karton nápis policie, umístí jej za okno Trabanta a nikoho to nepřekvapí, stejně tak jako takové věci nepřekvapí u tohoto filmu. ()

brasek odpad!

Horšie než odpad! Za pokus to stálo... v umeleckom životopise pribudol ďalší film a keď sponzor zaplatí... tak bude aj pokračovanie! No, hádam to už preháňam :-) ()

SZYslak odpad!

A tak jo, videl jsem to, who wants to fuckin' touch me? Deset procent za prsa Agaty Hanychove, ktere ve filmu neukazala. ()

Nebe007 odpad!

Občas jsem se i od srdce zasmál nějaké té hlášce. Je ale samozřejmostí, že se na tohle "dílo" už nikdy nepodívám a tomu, kdo jej neviděl, to určitě nedoporučuji! ()

EmilyL. odpad!

Agátka absolutně neumí hrát, námět Crash Roadu je naprosto naprd a tak nějak celý film je prostě nudný, nezáživný a o ničem. ()

kury_ odpad!

No tak to je film z toho horšího soudku. Jednou a dost a ještě kdo ví, jestli to dokoukáte... no prostě Agáta v hlavní roli, tak se to dalo čekat... ()

DarkAvenger

Jeden z dalších českých pokusů o typickou americkou road movie komedii, opět to skončilo hrozně! Možná bez Agáty a jejího ''skvělého hereckého'' výkonu bych dal i dvě hvězdy, ale tohle se fakt nedalo. ()