Vzrušující příběh Santiaga Muneze (Kuno Becker) pokračuje v akcí a dynamikou nabitém pokračování Gól 2. Vynikající hráč anglického týmu Newcastle United dosáhne hvězdného – a každého fotbalisty – velkého snu, když přestoupí do týmu Real Madrid, aby hrál v lize evropského šampionátu UEFA po boku takových hvězd jako je David Beckham, Zinedine Zidane, Raul, Guti nebo Iker Casillas. S přicházející záplavou úspěchů, popularity a bohatství se však začíná odkrývat i druhá, méně příjemná strana fotbalové mince. A ta může zničit vše, na čem Santiago doposud tak tvrdě a obětavě pracoval – slibnou sportovní kariéru a city svých nejbližších. (oficiální text distributora)

serbero

Oproti prvému dielu to bolo dosť slabé. Koncepcia príbehu bola veľmi zle zostrihaná a aj dosť chaoticky podaná divakovy , ktorý sa v tomto príbehu stratí. Skôr som čakal , že sa v druhom diely tvorcovia viac zamerajú na sledovanie hráčov novinármi - paparazzi ale aj kritikou zo strany printových médií a fanúšikov z rád fanclubu. Asi by to bolo viac zaujímavé ako sa s týmto tlakom na ich osobu hráči vysporiadajú. To čo nám ponúkli tvorcovia bola riadna nuda. ()

Houmr_9

Ačkoliv mě tento díl baví o něco méně než jednička. Pořád se to dá. Baví mě tam linka, jak se začne Santi chovat jako rozmazlená, namistrovaná kopačka. Byť si myslím, že i výstřední postavy Realu jsou přece jen profíci, asi bych to zasadil do trochu jiného prostředí, ale budiž. Ovšem ten konec byl super, těšil jsem se, jak se bude příběh dál vyvíjet. Ještě dají do závěru pokračování příště. Jenže trojka je naprostá tragédie. Nejenže příběh Santi a Roz už tam není, ale ten jejich příběh přebral nový pár. Zatímco dvojka je lepší průměr, trojka je naprostý propadák. Ve dvojce vypadají ty prostřihy zápasů a dodání Santiho s Gavinem alespoň trochu reálně, tak ve trojce to je naprostá tragédie. ()