Vzrušující příběh Santiaga Muneze (Kuno Becker) pokračuje v akcí a dynamikou nabitém pokračování Gól 2. Vynikající hráč anglického týmu Newcastle United dosáhne hvězdného – a každého fotbalisty – velkého snu, když přestoupí do týmu Real Madrid, aby hrál v lize evropského šampionátu UEFA po boku takových hvězd jako je David Beckham, Zinedine Zidane, Raul, Guti nebo Iker Casillas. S přicházející záplavou úspěchů, popularity a bohatství se však začíná odkrývat i druhá, méně příjemná strana fotbalové mince. A ta může zničit vše, na čem Santiago doposud tak tvrdě a obětavě pracoval – slibnou sportovní kariéru a city svých nejbližších. (oficiální text distributora)

Ridick

ale blba blbost...zase to iste - nas santi riesi zivotne krizy a ku koncu sa z neho opat stava hviezda, kt. je vzorom pre novonajdeneho braceka...jeminenku ten kuno becker je mozno zlaty, ale v podstate je to taky hovnival...45% za tie futbalove sceny ()

Lum3n

O něco horší než první díl, ale přesto bych ty 3* dal nebýt tak ukvapeného zakončení slovy to be continued, když žádné pokračování není a ani nebude. ()

RAiken

Ať už se na tenhle film podíváte z různých pohledů a z různých důvodů, vždycky zjistíte, že je to tupá hovadina a pozlacená sračička. Takže proč se na tenhle film podívat? Kvůli tomu jedinému, co nabízí, a to kvůli fotbalu. Z fotbalového hlediska jde vcelku o zábavný počin, ale zcela jistě podle pravidla mezi slepými jednooký králem. Klišé se vrší na klišé, tupost hlavního hrdiny a vůbec celého klišovitého kolotoče okolo hvězdy fotbalového klubu je mi spíše k smíchu. Ale ta celková fotbalová atmosféra a horečka kolem něho je z filmu opravdu cítit, ať už je to záběrem na slavný stadion Santiaga Bernabeua, kamerovým průletem nad trávníkem nebo slavnou ústřední melodií ligy mistrů a nebo hlasy známých komentátorů – na to vše je radost pohledět, samozřejmě jenom pro fanouška. Takže vstup a zmáčkni play, jestli se nemůžeš nabažit popoběhnutím po zeleném trávníku a pohled na fotbalový míč tě nikdy nepřestane fascinovat... ()

Degreet

Slušné pokračování mé oblíbené jedničky, ve které se musí Santiago poprat se stále vzrůstající popularitou a penězi. Pro fanoušky fotbalu povinnost, minimálně fotbalové záběry stojí za to. Navíc vůbec nemám problém s tím, že je to plné product placementu, naopak veškeré přiblížení realitě, včetně opravdových hráčů, se mi líbí. K tomu navíc opět dobrý soundtrack a kamera. ()

Rakosnicek77

Pokračování dokonalého vyobrazení současného vrcholového fotbalu a pohled do zákulisí a soukolí tohoto mohutného byznysu! Pokračování cesty mladého Santiaga až na vrchol fotbalového olympu... Real Madrid! :-) ()

higuain

Poměrně obstojné pokračování, i když těch výhrad je nepoměrně víc. Především ta reklama na Real s Beckhamem v čele je docela otravná - a to jsem už od dětství jejich fanda! Góly jak z jinýho světa jsou taky z kategorie toho, co tam být nemuselo, protože přehnaně efektní byly snad úplně všechny, čímž to samozřejmě ztrácí na věrohodnosti. Nicméně jako drama ze života sportovní celebrity to není špatné, navíc to má pořád sympatické herce v hlavních rolích. A z lásky k Realu Madrid bych jen stěží mohl jít pod 3*. ()

SallyZen

Pro mě opravdu velké zklamání po jedničce. Líbilo se mi, že tu byla znázorněna ta špatná tvář fotbalu. A to popularita, která Vám stoupne do hlavy. Přesto o dost horší než jednička. 45% ()

marcek

Dvojka je zase něco jinýho než jednička. Je tu větší Muňézův příběh, nebylo to celý jenom o fotbale. Není pochyb o tom, že filmy Goal a Goal 2 jsou nejlepšími fotbalovými filmy vůbec. Jednička byla bombastická a ani Santiagovi "počítačové" góly mě neodradí od pěti hvězdiček ()

Streeper

Podstatně dost horší než první díl, tady se už z toho pomalu začíná stávat telenovela. Hlavní postavu Santiaga bych pořádně propleskla za to jeho povýšené a arogantní chování. Líbí se mi ale, že využili tu tajemnou linku ztracené matky z prvního dílu a tady se to vyřešilo. Nelíbí se mi ale, že z toho udělali trilogii, byla bych raději kdyby to ukončili tímhle filmem, protože co jsem na hodnocení koukala, ani ta trojka za to nestojí. ()

darm

Uff.. No tak tohle je dilema, je to předvídatelné, že už to snad ani víc nejde... Hlavní hrdina je polobůh, skoro vždycky když nastoupí, tak zachrání tým, když měla přijít krize, tak samozřejmě přišla, ale vzápětí zase přišel vzestup na vrchol.. Průběhu zápasů už jsem se mohl jen tak usmívat, protože nebyl zápas, kde bych neuhodl co a jak se kdy stane.. Když se ale oprostím od téhle skutečnosti a přikloním se ke skutečnosti, že jsem ohromný fotbalový nadšenec a bez fotbalu už bych si svůj život ani nedovedl představit, tak se film nakonec na ty čtyři hvězdy dostane, i když s odřenýma ušima... Mimo té předvídatelnosti je druhý díl téhle pohádky celkem fajn, fotbalovou atmosféru má celý snímek slušnou, nenudil jsem se, prožíval jsem to... Tedy, až na ty neuvěřitelně předvídatelné zápasy... Ale i tak.. 70%. ()

Icefist

Samotné fotbalové scény jsou fajn, i když ty goly by mohly padat trochu normálnější. Ale tak to by u britského filmu nemělo být překvapením. Tím je dost slabý příběh, protože všechno to řešení ztracené matky s malým bratrem lezlo na nervy. Kdyby se toto uplně vypustilo a mimofotbalové dění se zaměřilo čistě na Munezovo oblbnutí penězi a chování se jako idiot, tak by se hodnocení vyšplhalo výše. Alespoň že můžeme sledovat opravdu obrovské množství fotbalových hvězd, protože jinak to co nastartovalo v jedničce, se tímto dílkem zadrhává. Ovšem všechno je relativní, viz děsivý třetí díl. 70 % Oblíbená část- Van der Merweho rada Munezovi u baru před přestupovým rozhodnutím ()

WolfR

Jsou tady k vidění přesně vytyčená pravidla pokračování, totiž, všeho je víc! A vedlo to k lepšímu filmu? Nikoliv, linie s prosazením v Realu Madrid nebyla až tak zajímavá, ale pořád to byl solidní fotbalový kousek, kde bylo k vidění pár hvězd, 3 hvězdy. ()

tom88

Pekné pokračovanie prvého Góóólu aj keď o niečo slabšie, jediné čo je lepšie je technické spracovanie a je vidieť viac peňazí v rozpočte aj keď by ma zaujímalo koľko vlastne celkovo stál tento film, pretože som si všimol pomerne často na plátne hviezdy futbalu ako Zidane, Ronaldo, Beckham a ďalší. Tvorcovia sa asi buchli po vreckách. Zábery počas zápasov boli veľmi pekné, prepracované, fakt kvalita. Mnoho scén bolo prehnaných, teda počas zápasov, zvraty na stranu Realu Madrid. 60% ()