Vzrušující příběh Santiaga Muneze (Kuno Becker) pokračuje v akcí a dynamikou nabitém pokračování Gól 2. Vynikající hráč anglického týmu Newcastle United dosáhne hvězdného – a každého fotbalisty – velkého snu, když přestoupí do týmu Real Madrid, aby hrál v lize evropského šampionátu UEFA po boku takových hvězd jako je David Beckham, Zinedine Zidane, Raul, Guti nebo Iker Casillas. S přicházející záplavou úspěchů, popularity a bohatství se však začíná odkrývat i druhá, méně příjemná strana fotbalové mince. A ta může zničit vše, na čem Santiago doposud tak tvrdě a obětavě pracoval – slibnou sportovní kariéru a city svých nejbližších. (oficiální text distributora)

chiara

DOCELA DOBRY FILM, SOM SI MYSLEL ZE TO BUDE LEN O FUTBALE, ALE JE TO NORMALNY FILM A KEDZE NEMAM RAD FUTBAL, DALO SA TO VYDRZAT. BOLO TO TAKE MILE, AZ SOM SI SKORO POPLAKAL. ()

david666

Jednička byla ještě takž takž dívatelná i co se děje týče. Tady už je to podstatně horší. Přehlídka pěkných aut, fotbalistů, večírků a ženských. Celkem úsměvné jak si Muňesova snoubenka sama maluje byt (asi nedostatek peněz:-)) a přitom si na druhou stranu lítá do Madridu a zpět. Dále je srandovní životospráva fotbalistů - samé večírky, chlast apod. Jestli tohle má být propagace fotbalu tak nevím. SPOILER: No a děj a spojené scény ohledně nalezení matky a bratra jsou už úplně přitažený za vlasy. Scény s fotbal. utkání za *** jinak za * - celkově za **. PS: co se bude řešit v 3.díle - to už mi je opravdu záhadou. ()

Cid

Chvílemi skvělý zátah na branku, místy děravá obrana, hodně outů, ne tak příjemný výkon jako v 1, když to vezmem kolem a kolem dobře odehraných 121 min. ()

AdamK.

I špičkovým klubům došlo, že takový film dělá reklamu a do hry vstoupil Real Madrid. Je pro mě mnohem příjemnější sledovat "bílý balet" se spoustou známých hvězd, než "straky" se jmény, která mi neřeknou vůbec nic. Třešničkou na dortu je pak zápas Ligy mistrů, kterou zbožňuji. A snad by nikdo nečekal, že zápasy z filmu budou jak v přímém přenosu a góly neefektní a upachtěné. Jako drama sice slabší než jednička, lae za to zábavnější. ()

Lister21

V podstatě zopakovaný první díl, o něco horší než ten první, ale i tak se na to dá ještě bez problémů dívat. ()

Afendy

Po kvalitní jedničce klasický úpadek. Vše strašně předvídatelné. Snaha udělat velký příběh za každou cenu. Fotbalové hvězdy film sice trochu oživí, ale celkový dojem moc nedokázali zlepšit. ()

Ironhead

Na to, ze je to film o fotbale je to prekvapive koukatelny ;). Skutecny fotbalovy hvezdy/jmena na hristi rozhdone potesej a dodaj pocit realisticna, jinak hlavni pribeh je spis takova prikraslena uhlazena pohadka, ktera je jen nasroubovana na fobal a Real Madrid :_) ()

Heso

This is my sen, but now is realita. Sen, který má většina fotbalistů, ale málokomu se splní…Santi Muňéz má to štěstí a přestupuje do Realu Madrid. Většina za tím vidí jen peníze a slávu a snímek dobře ukazuje i na ty stinné stránky života slavných, které nikdo moc nevidí. Média, tlak, odříkání, rodinné problémy…a ne jenom peníze a sláva. Zajisté si tento film užijete o to víc, když jste fanoušek Realu Madrid, což já tedy rozhodně nejsem, přesto si jména jako Beckham, Raul, Zidane a pak i jména soupeřů, jako například Henry, Lehmann, moc rád užiju. Konec předpokládaný a samozřejmě v hlavní roli Santi, který vždycky skóruje gólem týdne, měsíce, roku, desetiletí a možná i století. A je úplně jedno kolik minut je na hřišti. Samozřejmě tu nechybí šoumen “Gavino” Harris, kterého půlka miluje a ta druhá nenávidí. Popravdě se té druhé půlce moc nedivím, nicméně ta postava tak vypadat má a to se podařilo dokonale. Co je pro mě velkým zklamáním, tak je řada kiksů. Například ve finále trefí Harper břevno a komentátor řekne, Casillas znovu zachránil Real…následně padne gól a pak samozřejmě další dva, aby film skončil dobře a Real vyhrál. Hezký no…jenže všechno až moc hezký na to, aby to byla pravda. A jak už tady kolega přede mnou psal, tak stadion Rosenborgu je moc hezký a tady to vypadalo jak hřiště na maximálně krajský přebor, stejně jako šatny a navíc zápas v totální tmě. Na tomto si tvůrci měli dát mnohem více záležet. Řada věcí navíc zůstává nevysvětlena a člověk si vše musí domyslet, nebo ty věci chápe jen těžko. Například Santiho holka Roz měla dost prostoru a docela důležitou roli, Santi ji pak zahne a nakonec se s ní stalo co? To stejné s agentem Glenem, ke kterému se Santi zachoval jako sprosťák. Na konci se na snímku objeví, ale co dál? To si domyslete. Na zápas pak Santi vezme místo babičky, bráchy a Glena, kteří mu věřili a fandili, rodinu z Madridu s nevlastním bráchem, který mu provedl řadu prasáren a výrazně Santimu ztížil angažmá. Člověk si říká, jestli je i přes výhru ten konec vlastně šťastnej a dobrej. Dozvíme se však jen “pokračování příště”. A dozvíme se něco dalšího ve trojce? Uvidíme. ()

FlashCZ

O trochu lepší než jednička. Ovšem dvojka kapánek ubrala na příběhu kolem fotbalu a více se přenesla k Munézovu životu. Co se týče fotbalové částí tak ta také ušla až na vyzdvihování Beckhama. Jen nevím kam se Munez podívá v příštím díle. Kam by přece jen mohl postoupit výš než do Reálu. ()

ludiiiii

Jak už to tak bývá, pokračování úspěšných prvních dílů je o něco málo horší a to se děje i u tohoto snímku. Jako u prvního dílu se zde povedlo pěkně zobrazit fotbalové prostředí a příběh není nijak náročný a dokáže zabavit. Po nějaké době bych se na něj podíval klidně znova. ()

Jarosh66

Škoda, po celkem zdařilé jedničce mě tento film zklamal. Ano prostředí Realu a to kolem něj je opravdu kvalitka, i to Lamburgini je fakt hezké, ale tohle už je hodně nereálné, a místy mi to připadá jak kdyby tam hrál někdo Fifu, než fotbal. ()

St0ne

Průměrná naivní filmová pohádka, ale pohled na zápasy stojí za to. I když, kdyby takhle hráli v praxi, tak by asi přes ty "parádičky" moc gólů nedali ;-D 55 % ()

xhonza5

Po prvním díle jsme nemuseli dlouho čekat na další éru Santiaga Muněze. U těch co se těšili přišlo zklamání, opět přišlo slabší pokračování jako u mnoha filmů. Santi se dostane do Realu, kde zažívá slávu. Rozhodně tento díl dopadl mnohem lépe, než ten třetí. :o) ()

james11

No od jedničky hrozné zhoršení. Pak mi přijde jako strašná hloupost, aby dávat góly bylo v Realu! jen na dvou hráčích. A to co dělal Munézův nevlastní bratr byla úplná volovina, protože ta honička by dala zabrat i někomu, kdo obyčejně řídí a natož klukovi, co zná auta jen z obrázků. ()

Kolaj

Ve finále Ligy mistrů jsem napočítal v jednom okamžiku 12 hráčů na hřišti a hrál se tak celý 2. poločas :D Bylo to rozestavení 3-4-4 Casillas - Ramos, Cicinho, Carlos - Beckham, Zidane, Gravesen, Guti - Raul, Ronaldo, Harris, Munez ()