poster

O zrzavé Andule (TV film)

Pohádka

Československo, 1988, 62 min

 • Mariin
  ****

  Svěží, vtipné, nápadité. Herecky vyniká zvláště Josef Bek jako pan otec. Toto dílko je dalším dokladem velmi dobrého standardu VlastyJanečkové, naší nejlepší autorky televizních pohádek pro nedělní odpoledne.(14.6.2009)

 • zette
  ***

  Hodne povedeny scenar, kteremu by klidne slusel celovecerni format. Skoda hereckych vykonu, v cele s katastrofalnim Censkym.(12.4.2015)

 • duklak2
  *

  Nemastné a neslané. Pohádka podprůměrná. Výkony herců nudné. Málo písniček a málo pocitů. Tento "film" neměl vzniknout.(7.3.2012)

 • otík
  **

  Zcela tradiční televizní pohádka, která mě skoro vůbec nezaujala. Děj byl poněkud zmatečný, zrzavá Andula ani pořádně nevěděla, co chce. Čenského zelinář byl ještě zmatenější a připomínal nevyzrálého puberťáka. Kromě standartního Štěpánka není o co stát.(14.6.2009)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Klasická pohádka o potrestané pýše, odměněné laskavosti, strašidlech a tupém snobismu, to vše v kulisách Kampy a plus mínus dobových kostýmech (nějaká doba to byla, to mi nevymluvíte). Škoda, že strašidla to už vzdala a s laskavostí se můžete jít tak vyfotit, nebo nechat vycpat a stát se exemplářem v muzeu. Úplně to vidím, společná vitrínka posledního nezištného člověka a blbouna nejapného.(30.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace