Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

ravalah

Ta jedna hvezda je za vyborneho Marka Vasuta, jinak cely film o nicem. Spis nez do kategorie romanticky bych ho zaradil do kategorie eroticky. Film, ktery vas urcite za srdce a slzne kanalky rozhodne nechyti. ()

Compadre

Je to prostě o holce, která v rámci snahy o nezávislost a zapomenutí na šílený vztah s podivným chlápkem Alexem šuká se všema chlapama, co se namanou (až na Vašuta, kterej byl ve filmu jedinej správnej), aby ve finále zůstala definitivně sama. PS: role Vašuta tenhle film fakt pozvedla, jeho hláška o tom, že už ho ta politika asi začíná srát, opravdu stála za to Jinak ale...nic moc. ()

Allenka

Asi mi nějak unikla hlavní myšlenka filmu. Pro mě to byla jen nekonečně dlouhá odyssea, kdy neuvěřitelně vyhublá nána ze sebe dělá blbce, nebo souloží ve všemožných i nemožných polohách. ()

sskrblik

Ten dělá to a ten zas tohle. Bestiář je o chlápkovi, kterej se neumí pro nic rozhodnout a holce, která mu to od začátku do konce trpí. Pokud chcete vidět film o tom jak někdo někoho umí tak akorát podělat, tak je to pro vás. Třeba v tom každý shlédnete kousek sebe a to si tu jednu hvězdičku zaslouží. ()

liuk

Při sledování Bestiáře jsem si připadal jak strašný hnidopich, že prostě českému filmu vytýkám věci, které bych jinak přehlížel nebo by mi byly ukradené. Jenže já si nemůžu pomoct...Když se v Bestiáři děj přesune mimo Česko, a že to není zrovna sporadicky, připadal jsem si, jak když se mě filmaři snaží ohromit, že natáčeli u moře nebo před Tower Bridge. Působí to tam fakt nepřirozeně, a to samé jsem pociťoval, když postavy mluvily zrovna jinak než česky. Jsou to sice asi prkotiny, ale ruší. Dabovat hlavní postavu v českém filmu je taky docela trhlé, ale docela se to povedlo. Proti feministickým filmům nic nemám, jen si to Pavlásková u té části mužů, kterým to vadí, dost okatě vyhlazuje docela odkrytými ženskými záběry, ale tak Jurčová má nejen nohy super, tak co ;) Že jsou mužské postavy v podstatě dost jednolitě nalajnovány, by taky nijak nevadilo, kdyby se je později film nesnažil trochu rozvést a změnit - Američani vědí, proč Rodena zásadně neobsazují do rolí milovníků, většinu filmu je ovšem supr. Ostatní muži se občas z ničeho nic zjeví, řeknou více či méně vtipnou hlášku a zase zmizí za nějakými pracovními povinnostmi. Tenhle častý jev je vyhrocen závěrečným deus ex machina, které jsem fakt nepobral. Bestiář jinak plyne docela fajnově, občas sice herci opravdu jen čtou scénář ze zdi naproti, ale není to tak hrozné. Vtípků je ve filmu taky docela dost, ale všechny ty "úchylné" bych teda vypustil, ty působily hrozně trapně.Když už úchylně, tak pořádně: nejlepší byla hláška s úhořem. Trošku horší, ale zasloužené 3*. ()

cross

Pavlásková natočila celkem nudný, i když uhlazený film, z něhož téměř po dvou hodinách sledování vychází jedna jediná skutečnost – je třeba být sám sebou a nepodřizovat se citům ať už to mozek dovolí či ne… Na tuhle skutečnost ale musí každý přijít sám, jinak jí prostě neuvěří a ať už se Pavlásková s Nesvadbovou snaží sebevíc, na dobrý film to asi holt nestačí... Postavy jsou nepřirozeně vyumělkované, za což značnou mírou můžou sami herci a hlavně stupidní dialogy. 2 dávám ze dvou jednoduchých důvodů – 1) sledování filmu pro mě nebylo totálním utrpením, dokonce jsem i pochopil o co se autorky (marně) snažily, 2) film doprovází poměrně velmi vkusná a příjemná kytarová hudba...toť vše. ()

Guzo

Katastrofa! Kdyby ve filmu nehrál Marek Vašut, který to v roli ministra jakž takž zachraňuje, byl by to solidní odpad. Takhle "duchaplný" scénář jsem už dlouho neviděl, je to vlastně o tom, jak holku poblázní jeden úplnej magor a ona si chce dokázat, že na chlapy prostě má. Kdyby to byla komedie a párkrát bych se u toho alespoň zasmál, tak proč ne, ale tohle? Nechápu, kde tvůrci sehnali tolik známých českých herců, ti asi ten scénář před první klapkou vůbec nečetli, nebo prostě potřebovali peníze, jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

jitrnic

První půlka, kdy se na plátně pohybuje pouze Jurčová a Roden (který ve filmech Ireny Pavláskové hraje pozoruhodně špatně), případně Čvančarová či Hádek, je příšerná, na úrovni Románu pro ženy. Když se objeví Vašut a Matonoha, hned je to legrace a z Bestiáře se stává skoro dobrá komedie. Ani chvilku to ovšem není příběh ze života, za který se vydává. ()

Koryntos

Vydržela jsem se dívat dokonce na celý film, není to snímek, nad kterým by šlo nějak hloubat, nebo polemizovat. Pouze jeden z dalších snímků typu shlédnu a zapomenu. Určený opravdu pro jinou cílovou skupinu, než jsem já. ()

P1tr

První půlka ve které je jediným mužem v životě hlavní hrdinky Karel Roden alias "pako" je podivná a docela se vleče, ovšem jakmile nastoupí na scénu Marek Vašut s Tomášem Matonohou, věci a hlavně humor se dají do pohybu a na film se rázem dá divat lépe. Karel Roden tu sice hraje podivína, ovšem hraje ho tak přesvědčivě, až by ho člověk z filmu vyhodil, neb je velice nesympatický. Nejlepší na filmu jsou bezpochyby postavy Vašuta a Matonohy, které se díky skvělým výkonům stávají jedinýmiu pořádnými humornými kousky filmu. ()

jatamansi odpad!

Jasně nejlepší civilní a věcná Kamila Moučková, škoda, že je jen moderátorka. Roden špatně hrát neumí, ale tohle mu fakt nebylo zapotřebí. „Jakmile jednou vyslovíš pochybnost, stane se pravdou.“ To je fakt, stejně jako jeho „neplánuji“. Knížkou jsem se jako jednou z mála nedokázala prokousat a film dokoukala se sebezapřením. Pro mne tedy Nesvatbová fakt nemusí existovat. Podbízivé vemlouvavé holky, dožadující se pozornosti a žadonící, to mne fakt nebere. A když se chtějí stát bestií, je to ještě horší. Když došlo na Vašuta s pavím peřím, nevěřila jsem svým očím. Stejně jako Matonoha, prodejce a milovník zvířat. Podprahové reklamy díky partnerům víc než je zdrávo, včetně Metrostavu a Bazaaru, Avonu a Pumy. No, herci si zacestovali, jestlipak se pak prodalo více brýlí Raymond Weil? V titulcích pak navíc Barbarry… ()

Rousse

Romantický film? Milostná komedie? Trochu silná slova na tady tuhle kupu hnoje ne? Už samotná předloha je velmi chabá a opravdu se na ní nedá vystavět kvalitní scénář - ne tak kvalitní film. I kdyby se režisérka Pavlásková rozkrájela na tisíc kousků, tak by se jí to stejně nemohlo povést. A zvukaři si s tím taky moc nepohráli - nebo možná pohráli až moc. Tenhle snímek, který bych překřtila na "Ze zápisníku připitomělé děvky", bych zařadila do šuplíku s velkým, červeným nápisem NEBRAT. Tu jednu hvězdu dávám za pár dobrých hereckých výkonů - Vašut, Matonoha, Roden. ()

ArdathBay

Neskutečně jsem se nudil. Předabovaná Danica. Sympatický mi nebyl snad nikdo. Jedna hvězda za pěkné prostředí u moře. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble