Boží zápasník

• Česko Nespoutaný (více)

Nacho (Jack Black) vyrůstal v jednom malém mexickém klášteře v Oaxace a nyní v něm pracuje jako kuchař, který chce dostat toto svaté místo z finančních potíží a to díky tomu, že vyhraje Wrestlingový turnaj. Ale jak Nacho brzy zjistí v televizi to všechno vypadá méně bolestivě a tak mu nezbývá nic jiného, než do boje zapojit i taktiku. (oficiální text distributora)

asirtes

Tak toto je totálny výmaz. Na kompletné vymazanie veškerého "softvéru" v hlave ideálny film. Pozor: Len pre silné nátury! ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Je až neuvěřitelné jak moc tato komedie je nevtipná. Jared Hess měl možná ambice nahradit na trůně quirky krále Wese Andersona, ale narazil a dostal tvrdou lekci na solar (o téměř deset let později můžeme potvrdit, že skončil v režisérském pekle). A Jack Black je také k uzoufání nezajímavý, což je vzhledem k toliko komediálně atraktivnímu tématu jedno velké "bohužel". Motivace postav nefungují, stejně jako těžko uvěřitelný vztah ústřední dvojice a Danny Elfman se jenom ztrapňuje. Btw: včera jsem viděl výbornou lucha libre exhibici naživo a rozhodně bych si ji zopakoval 100x raději než dal další šanci Hessovi s Blackem. Anebo ještě lépe, v případě zájmu o lucha reálie zkuste skvělou kanadskou plošinovku Guacamelee!. 30 % ()

lumiros

No tak to je mazec! Sice bez Jacka Blacka by to byla tuctová komedie, ale právě, že tam byl a byl opravdu boží, tak to bylo opravdu super. ()

zdenny odpad!

První film, který hodnotím, aniž bych jej viděl celý. Ta nuda se prostě nedala překousnout. Vyloženě škaredé postavy, z nichž se dalo dívat pouze na tu jeptišku. Nevím, čemu se to J. Black zaprodal. ()

blackJag

Újetá komedie přesně Blackova ražení. Musím ho obdivovat pro jeho entuziastické položení se do role, protože člověk už musí mít kurva sebeparodický nadhled, aby se celý film promenádoval v elasťákách a odhaloval pupek. Některé scény mě svou absurditou doslova rozložily - i já joko malý capart sledoval to barevné elastenové divadlo, kterému se souborně říkalo Wrestling mania ( Hulk Hogan, Bret Hitman Hart, Tatanka, Undertaker, 123 Kid, Razor a další pošukové by mohli vyprávět ), takže Blackův škádlivý výsměch/hold kvituji s povděkem. ()

masw

Víc jsem ani nečekal, protože tahle komedie má všechno co jsem si v ní přál vidět. Ujetý příběh, dosti povedené herecký obsazení (vinikající parťák a zloděj lupínků, malý tlustý hošík, který si Blackovy postavy váží). Nádhernou ženu ve formě jeptišky a vinikající výkon Jacka Black a samozřejmě podařené vtípky. Dokonce zde najdeme i parodii na klišé z boxerských filmů typu Rocky, kde se zápas zvrhne ve vítěztví hlavního hrdiny v souboji, když uvidí někoho kdo mu pomohl a věřil mu v publiku. ()

Kalidor_

Koukal jsem na to s očekáváním blbiny a dostalo se mi příjemného překvapení. Nadočekávání humorné to bylo, hlavní hrdina byl naprosto famózní a můj favorit byl tlustý malý sirotek :-) ()

P1tr

Snímek provází stejně podivná atmosféra jako Napoleon Dynamit, ovšem Nacho Libre je mnohem lepší. Jack Black si roli nepochybně užívá a i z normálně nepříliš vtipných scén dokáže udělat něco víc. ()

Smileface

Hodně divný film. Zajímavý námět avšak velmi málo vtipu. Nudu která se line celým filmem zahání pouze velmi zábavné souboje. ()

Mr.Jackass

Jack Black sice vypadá v převleku úchvatně, ale to je na celý film dost málo. Chyběla mi v něm totiž pro film jedna důležitá věc a to DĚJ...ty 2* jsou skutečně pouze za oblek Jacka Blacka a pěknou jeptišku... ()

sedm.1

A ty 2* jsou spíš z milosti.Do budoucnosti se mi totiž bude vybavovat pouze ta naprostá většina těch negativních vzpomínek na tuto hloupost,než ta jedna pozitivní.Naprosto idiotský děj,pro který jsem zkrátka neměl pochopení.Totálně exhibiční přehrávání Jack Blacka.Kopice tupých vtipů a trapných scén.A samozřejmě trapný happyendový závěr.A tím jediným pozitivem zůstává půvabná Ana de la Reguera.Trochu dost málo.Nepřišlo mi to ani správně ujeté,ani zábavně vtipné,ani odpočinkové,přišlo mi to pouze zbytečné a nudné! ()

uzzi

Balck zde předvádí něco, co už hraničí s buď s genialitou, nebo s demencí. Mě příjde jeho druh humoru hodně dobrý a cit pro absurdně trapné chvilky má přímo božský. Navíc ze sebe dokáže udělat debila jako snad nikdo jiný a nemusí vynaložit nijak moc energie a k tomu ještě další herecké osazenstvo (vyjma jeptišky) je plné výrazných týpků. K tomu připočteme vynikajicí titulní píseň a je vymalováno. Rozhodně velice milé překvapení, ovšem určitě tento humor nesedne všem. ()

Seti

Zoufalý film. Zoufalý scénář, zoufalý neděj, většinou zoufalá nuda, příliš mnoho zoufalých wtf momentů a zoufale nevyužitý Jack Black! Zřejmě jsem nebyl vyladěn na tu správně nadhledovou notu. Jednu dávám za těch pět zábavných momentů a celkem hezkou jeptišku. ()

dukeman

Oplácaný hlavní hrdina, který se chová jako retard, obklopen retardovanými postavami v retardovaném filmu. Jako ukulébavka to na mě zafungovalo s obdivuhodnou razancí. Jedna * za nesklouznutí do hlubin "záchodového humoru" a koukatelné bojové sekvence. ()

NICOX

Jednou za čas mi sedne nějaká strašná kravina. Naposledy to byla tuším Žába k zulíbání s Robem Schneiderem. Od té doby dlouho nic... až přišel Boží zápasník v podání Jacka Blacka. Nemůžu dát míň než 4*, páč bych si sama sobě lhala do kapsy, jelikož já se opravdu smála... a to docela hodně. 75 % ()

Lukoboss

Jack Black je šílenec, kterej si ze všeho (včetně sebe) dělá neuvěřitelnou prdel. Známe ho ze spousty filmů, ve kterých svým ujetým komediálním šílenstvím exceloval, tady to ale není úplně ono. Ano, je to sranda, zasmál jsem se několikrát a ne málo, ale stejně mám pořád pocit, že tam není všechno v pohodě. Něco tomu chybí. A protože, je to takový půl napůl, hodnocení musí být někde uprostřed, takže 2,5/5. ()

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (více)