V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Mirrabel

Ženská verze supermana s mnoha podobnými menšími i většími detaily. Ve chvíli kdy se hlavní pár rozejde, začne teprve ta komediální část filmu. Nic ohromného, ale oddychový film. ()

sun.eagle

Splnilo to do puntíku co od komedie očekávám. Oddychová záležitost, žádné namáhání šedé kůry ale jen zábava. A já se bavil od začátku do konce. ()

JonKl

1 hvězda za tak 2 netrapné vtipy. Ten dabing... příklad - výslovnost: Hanach, odjedeme do Utahu! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! ()

vlkcz

Docela jsem se bavil, i když popravdě řečeno od Reitmana jsem možná čekal víc. Z herců stojí za zmínku jen Uma Thurman, ale protože mám pro ní slabost, tak to tak moc neznamená. Podle anotace to má být romantická komedie, spíš to ale je docela podařená parodie na různé Super, Spider, Bat a jiné many. Celkově o něco lepší průměr. ()

ra0474401

Děsný, děsný, děsný. Odpad jak vyšitej. Jediné, co zachrání moje hodnocení před slovem odpad! je to, že Ivan Reitman natočil Ghost Busters a Uma Thurman byla vdaná za Garyho Oldmana. Nic jiného v tom není. ()

Jedi knight

Tímhle filmem mně má oblíbená herečka Uma Thurman zklamala. Film je to na můj vkus až moc jednoduchý a k ní mi ta role neseděla. Namyšlená a žárlivá superhrdinka co se nevyrovnala s rozchodem? Moc přehnané. Počítačově vytvořený žralok v Newyorském bytě byl vážně hloupý. Reitman mě nepřesvědčil o svém talentu na režírování. Zatím se mi žádný jeho film co jsem viděl nelíbil. ()

cachanell

Božíčku, to je slátanina. Jak dostat žraloka do výškového baráku :-)) no musí na to být jedna velmi naštvaná bejvalka se schopnostmi supermana. A to vám pak nastanou problémy, když jí nechcete a najdete si jednu docela obyčejnou dívku. A co ale stane, když naštvanou suberbejvalku chce velký zlotřilec a vy mu k tomu máte pomoci? A co se stane, když při poslední bitvě superbejvalky s vaší snoubenkou se přehodí schopnosti? Vzniknou dvě superdívky :-))- Vždyť říkám, slátanina.... ()

ladymarmelad

Nechápu jak někdo můžu natočit takovouhle kravinu. Don Payne asi nebyl při smyslech nebo měl velmi špatnou bývalou přítelkyni která se s ním rozešla ve zlém.Ale nechápu jak mohlo vzniknout něco takového když předtím napsal Fantastickou čtyřku což je velmi dobrý film.Tento film se mi vůbec nelíbí jak obsazením herců např. Uma Thurman (kterou opravdu nemám ráda ani v jednom z filmů které natočila) tak se mi nelíbí ani jak je tento film natočený.Myslím že Don Payne mohl napsat něco mnohem lepšího. ()

pan Spock

Souhlasím s tím, že filmu dost ubírá na zajímavosti to, že nám děj prozradí už jeho název. Ale na druhou stranu nám nabízí pohled na život superhrdinky z trochu jiného pohledu, než jak je vykreslují akční filmy o všech ostatních maskovaných bojovnících. Já bych byl asi taky naštvaný, kdybych si nemoh ani chvíli v klidu třeba pustit film a pořád musel zachraňovat svět. Superbejvalka sice není žádná supervtipná nebo bůhvíjak kvalitní komedie, ale neurazí a shlédnou se určitě dá. Minimálně kvůli žralokovi v posteli. ()

Bayonnet

Tohle byl propracovaný snímek ve svém žánru. Co bysme měli čekat od Ivana, že? Ale! začátek jsem si užíval, do půlky jsem se občas smál, žralok! to mě dostalo. Ovšem po půlce a konec byl poměrně otřepaný, zrychlený, těžil z celého filmu já osobně jsem byl poměrně natěšený, ale opět se mi dostavil Laciný konec. Horší 3*. ()

Florent

Nevim jestli to bylo tim, co jsem v posledni dobe videl (vetsinou jsem se koukal na hodinky, kdy to zkonci), ale me to pobavilo, u nekterych vtipu jsem se i docela zasmal. Namet originalni a vtipny. Mozna to ale precijen mohlo dopadnout lepe s trochu lepsim scenarem a preciznejsim zpracovanim... Tri hvezdy si to rozhodne zaslouzi a nebyt odflaknuteho konce, nad ctyrmi bych nevahal... ()

Ejvi

Možná to je tím, že nemusím Umu Thurman, možná taky tím scénářem. Příběh o lásce a super woman která se rozhodne pomstít.. Ne, tohle není nic pro mě. ()

dboshj

Konečně nějaká opravdová "supermanka". A navíc i místy zlá. Výborná komedie pro romantiky i milovníky komiksů. ()

bratr_jezek

Jaké to mají těžké protějšky superhrdinů (v tomto případě superhrdinek). tento film vám na to odpoví. Nemůžete superženu moc štvát, nesmíte jí odmlouvat, sex s ní má podobu výbuchu bomby a jakmile jí podvedete...čeká vás KONEC!!! ()

+sfinx+

Po deseti minutách jsem vypínal a začal hledat Hancocka, abych se měl na co dívat. V roce 2006 už zkrátka efekty této ráže neletí. ()