KOZLIK

Po dlouhé době jsem se podíval na horor, protože jsem se chtěl bát, ale byla to slabota až na pár momentů. ()

Rocket

Alexandre Aja ma uz nejeden raz presvedcil o svojich kvalitach co sa tyka horor movies, a nepolavil ani v tomto pripade! Cim dlhsie pobudne tento talentovany Francuz v Hollywoode, tym dlhsie nam bude americky filmovy priemysel servirovat taketo pochutky. PS: Vynikajuco spracovane uvodne titulky!!! ()

Cecilka

Původně jsem měla tři hvězdičky - ale už je to nějaký ten pátek od shlédnutí a pořád jsem z těch zrcadel nanervy :-D ()

TaanStari

U tohohle atmosferického hororu mi vadilo akorát poněkud akční finále a znepokojivý, avšak nic nevysvětlující závěr. Jinak z toho mám podobný pocit jako z Kruhu, tzn. velice pozitivní. ()

G900

Naprosto se stotoznuji s komentarem Tosima... 75% Jedna hvezdicka dolu za malinkatou klisovatost, ale chapu, ze nejaky ten 'rodinny pribeh v pozadi' proste musi byt... ()

pend

První polovina filmu vynikající: atmosféra, krev, potom průměrná detektivka s pár lekačkama, závěr výborný a pointa na jedničku. Pro mě 75/100. ()

chelsea17

Vůbec mě to nebavilo. Jakmile Kiefer vešel do toho mega obchodáku, věděl sem, že to bude klasická "objevovací" scéna, která je uplně nudná a strašně už ohraná. Mně prostě vadí ty klišé, jak někdo vejde do baráku, náhodně, a pomaloučkou chůzí něco hledá a neví co. Pak na "něco" narazí a uteče ... bohužel se toho moc nezměnilo a měl jsem problém to dokoukat (až na potřetí) . Originálním příběhem to moc neoplývá, zachranovala to akorát pěkná Paula. Toť vše. Od režiséra super hororu Noc s nabroušenou břitvou nebo solidního snímku Hory mají oči, bych čekal o dost víc ... ()

andaa

Velice rozporuplný film.... Jacka Bauera vyhodili z práce, tak dělá nočního hlídače. Fair enough. Problém pro mě už byla samotná základní scéna filmu. Kdo kdy viděl, aby se na vyhořelej obchoďák za 5 let nepřišel podívat nikdo z pojišťovny a nechali to tam jen tak, napospas. OK, i kdyby, prč by někdo platil dva borce, aby tam hlídali??? Pochopím policii, jednou za čas, aby vyhnali fetky, ale jinak? Dál, první půlka filmu mi moc nekorespondovala s druhou. Proč tam viděl ty uhořelé? Kdyby tam viděl pacienty, bylo by to logičtější a snáze by se přecházelo k motivu nemocnice, ne jen ha cedule, zkusim rozkopat zeď. Vyšetřovačka chtěla větší prostor, konec v zrcadlové síni zase menší. Slušné scény u nich doma. Děti, hlavně kluk, hráli moc dobře, manželku bych odstřelila. Příjemný (ne)happyend. Celkově zajímavá myšlenka se světem za zrcadly, tím co je v nich uzamčené. Trošku překombinovanost (nemocnice, psychická nemoc, rodinné problémy) btw PROČ ten denní hlídač s zrcadly problém neměl? Kamera i hudba průměrné. Umocněno nočním sledováním o samotě a tím, že jsem nikdy v noci neměla ráda zrcadla, Hranice 3-4 hvězd. Neurazí. ()

KosiR_ksr

Musím říci, že mi chvílemi skutečně běhal mráz po zádech a shledal jsem, že nejde o ten nejlepší snímek před spaním, když si následně kolem jedné ráno jdete sami doma vyčistit zuby, pohled do zrcadla je pak trošku zvláštní - domnívám se, že pro slabší povahy by to mohl být ideální způsob sebemrskačství... Vydařený horor s velmi uspokojivou atmosférou. ()

Aurus

7/10. Tenhle film je za mě dobrej, děsivá atmosféra tu je,dobrej příběh máme, sympatické postavy taky máme,děsivou hudbu máme a super afekty taky máme. Doporučuji. ()

Sp!der-bite

Málo kdy se mi stává, že u filmu usínám, bohužel tohle je přesně ten příklad. Film mě po celou stopáž nudil a ničím nepřekvapil. Prostě bylo to natahované tak, jako ta nejlepší žvýkačka od hubba bubba... ()

Endlessly

Áno je to klišoidné a otrepané ale atmosféru a gradáciu napätia to malo slušnú. I keď prvú pol hodinu to bola bieda rozbehlo sa to nakoniec veľmi slušne. Roztrhnutie sánky Amy Smart som si užila-som úchyl a nehanbím sa za to:) Kladne hodnotím aj scény z histórie malého dievčaťa, jej výbuchy a zaobchádzanie s ňou, tie sa naozaj podarili. Ale ani stará pani sa neskôr nemusí hanbiť, strach a hrôza, ktorú mám z posadnutých ľudí v hororoch padli na úrodnú pôdu. Nebyť toho pomalého rozbehu a pre mňa zatiaľ zmäteného záveru, bola by som úplne spokojná. Ale aj tak tie 4* určite, v rámci žánru. ()

BathoryMan

Pri sledovaní som mal pocit že som toto všetko už niekde vydel a tak trochu mi to pripomínalo remake filmu Kruh. Chválabohu že Aja je z iného cesta a tak som bol takmer celý film rád že je tu po dlhej dobe znova skvelý a napínavý horor/thriller so skvele vybudovanou atmosférou,napínavým pátraním po pravde a riadnou dávkou strachu. Mierne zostarnutý Kiefer Sutherland sa do svojej úlohy velmi dobre hodil a potešila ma aj účast inak výhradne v romantických a teenagerských komediach účinkujúcej herečky Amy Smart.Ale to len prvých ale 30 minút pretože potom zomrela naozaj strašnou smrtou!Čo ma tak trochu na filme mrzí je akási neoriginálna a vymletá pointa!Z tohto námetu sa dalo vypráskat viac.Ale tento fakt napriek tomu tak trochu vynahrádzajú záverečné 2-3 minúty!!!Taktiež to večné filozofovanie o rodine ako základe všetkeho na americký sposob si Aja pri tomto filme mohol tiež odpustit! ()

kostej_

Velmi zručná kombinace psychologického a gore horroru v úžasné kulise vyhořelého nákupního centra s originálně vystavěnými ústředními událostmi, které skvěle hrající Kiefer Sutherland postupně odhaluje. Budované napětí je podpořeno zachováváním distance od ústředního zla (čehož dosáhnout je v horrorech obtížné) i absencí deus ex machina řešení, která nakonec vyústí v mírně rozpačitý závěrečný twist (ačkoliv jí tato absence vytváří prostor). ()

Fredy176

hóóóóóóódně slaboučkej horor, jediný pozitiva sou závěr filmu a herecký výkon K. Sutherlanda. PS: bojíte se holubů??? ()

Páně

Rozhodně bych nevylučoval, že Aja v budoucnu natočí vyjímečný film. Talent na to má. V případě Zrcadel se tomu tak ještě nestalo. Námět rozhodně není vůbec špatný, naopak v sobě skrývá velký potenciál, zde ovšem žalostně nevyužitý. Pointa s ukrytým "démonem" v zrcadlech mi přišla spíše úsměvná, čekal jsem přeci jen něco více originálnějšího. Při projekci filmu jsem se ovšem vůbec nebál, což je chyba a i těch dobrých lekaček je pomálu. Občas se sice dostavila mírná husí kůže, ale to je málo.Velice dobrá atmosféra opuštěného obchodního domu, ale... To by nebyl Aja, aby nezařadil "standard" svého repertoáru a to sice krvavé gore scény, bohužel jednu (podřezání) zařadil hned na začátek, čímž pro mě začínal film, u kterého bych se měl spíše bát, zcela nevhodně. Jako klad bych viděl opět skvělou hudbu od Javiera Navaretteho a závěrečnou scénu, která je příjemná. Čili tentokrát za tři hvězdy s nadějí pro budoucnost.... ()

Judas

Jsou nám naservírovány optické hody, ale zápletka by mohla být trošičku více zamotaná, než že hlavní hrdina má k dispozici vše co potřebuje, aby našel onu osůbku. ()